Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (метро Харківська)

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
30 листопада '-1 г.
Яна
К сожалению, стала ходить к гинекологу очень часто, ходила всегда в частные клиники, даже была в Израиле и Бангкоке в лучших клиниках. Никак не могла найти «своего» врача. Прочитала тоже отзывы людей здесь о Татьяне и записалась. Это доктор от Бога! Располагает к себе, не посоветует лишнего, лишь бы денег мы больше заплатили, я к ней еду даже с других городов если я не в Киеве, а срочно нужен осмотр. Наконец-то я нашла своего доктора. К слову, я была в лучших киевских частных клиниках, но там столкнулась с непрофессионализмом. Здесь видно, что она профессионал !
30 листопада '-1 г.
Лена
отличный специалист
26 вересня '19 г.
Александра
Очень приятная женщина. Попала к ней на УЗИ узнать насчёт беременности. Были проблемы. Помогла справится с ними. Очень ей благодарна и рада что случайно попала именно к ней. Побольше таких бы хороших врачей которые действительно помогают людям.
27 червеня '18 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Консультація 800/1200 грн.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування запальних гінекологічних захворювань, порушень менструального циклу та інших гормональних порушень, патологій шийки матки (фонові захворювання, дисплазії, ерозії). Закінчила медичний факультет Української медичної академії.
Акушер-гінеколог, хірург
Доктор Гринда Ігор Євгенович спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб гінекологічного профілю. Проводить як діагностичні оперативні втручання і процедури, включаючи біопсію шийки матки, так і операції з метою лікування. Видаляє доброякісні новоутворення в області репродуктивної системи жінки, лікує позаматкову вагітність, здійснює пластику статевих губ. Також з метою діагностики проводить кольпоскопію і ультразвукові дослідження. В роботі застосовує сучасні засоби, індивідуально підбирає оптимальні методи лікування.
Консультація от 300
31 рік досвіду
Доктор Лацюга Т. В. проводить консультаційні прийоми для жінок з ознаками патологій статевих органів. Діагностує і лікує інфекційні недуги (сифіліс, ВПЛ, кандидоз і т. Д.). Здійснює комплексну терапію запальних захворювань, зокрема, дисплазії і ерозії шийки матки. Обстежує пацієнток з порушеннями гормонального фону, використовує консервативні методи лікування для корекції ендокринних патологій. Консультує з питань вагітності та пологів.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з підбору контрацепції, ведення вагітності, діагностики та лікування функціональних кіст і яєчників, гіперпластичних процесів в ендометрії, міоми матки, ультразвукова діагностика у гінекології. Закінчила Харківський медичний державний університет.
Акушер-гінеколог
Доктор Кондратьєва І. В. займається корекцією патологій жіночої репродуктивної сфери, а також веденням вагітності і підготовкою до пологів. Проводить очні консультації для молодих пар, які планують поповнення в родині. Обстежує жінок з безпліддям, допомагає нормалізувати менструальний цикл. Призначає лікування при ЗПСШ, кандидозі, ерозії шийки матки, полікістоз яєчників. Виконує забір мазків вагінальних виділень для аналізів, кольпоскопію. Консультує з питань контрацепції.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників і матки, підбір методу контрацепції, введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. Закінчила Харківський державний медичний університет.
Записатися на прийом2 онлайн записи