Лікарі онкологи в Києві (метро Харківська)

Я очень благодарна Лузан Павлу Викторовичу, это доктор от бога.Своим граммотным подходом к моей болезни, он дал шанс на жизнь. Моя семья очень ему благодарны.Мы и ему желаем Мира и Здоровья, счастья, тепла и добра. Как хорошо, что есть такие Люди, как Павел Викторович, спасибо.
30 листопада '-1 г.
Максим
Були суперечливі думки лікарів щодо з'явилися ущільнень у грудях. Ось звернулася до Павла Вікторовича і зараз проходжу призначені ним дослідження. Поки все відмінно - кваліфікований і уважний лікар.
20 грудня '16 г.
Анатолий Алексеевич
Лузан - замечательный врач. Помогает и словом, и делом. Спасибо, что Вы есть!
31 серпня '16 г.
Ольга Петрівна
Проходила обстеження у Павла Вікторовича. Отримала багато корисної інформації. Дуже тактовна людина, фахівець своєї справи.
04 вересня '16 г.
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта