Білошицька Наталія Василівна

Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар Білошицька Наталія Василівна проводить лікування хвороб шийки матки, ЗПСШ та інших гінекологічних патологій. у роботі застосовує точні методи діагностики, зокрема, кольпоскопію, ультразвукові дослідження. Володіє методами радіохвильової терапії, конізації, лазерної вапоризації. Надає послугу ведення вагітності. Також займається видаленням і установкою ВМС, підбором різних методів контрацепції.

Інна Борисенко
Була на прийомі у лікаря гінеколога Білошицької Н.В. Дуже задоволена лікарем. Вперше бачу такий чуткий і уважний підхід до пацієнта. Детально вивчила мої аналізи. Дослідження, провела неймовірно інформативну і детальну консультацію. Вийшла від лікаря задоволеною на всі 100%. Росток, дякую вам за таких професіоналів своєї справи!
Воспользовалась услугами зтого доктора впервые. Осталась очень довольна. Внимательно отнеслась к моей проблеме и правильно было назначено лечение и даны все рекомендации. Благодаря такому подходу , я избавилась от своего недуга. Как человек и как врач она мне очень понравилась. Рекомендую!
Была на приеме у доктора Наталии Васильевны. Индивидуальный подход, хорошая атмосфера, замечательное отношение. Профессионал своего дела. Умная, добрая, отзывчивая женщина. Спасибо большое за своевременно оказанную помощь и правильно поставленный диагноз. Рекомендую!
Посетила доктора акушера-гинеколога и хочу высловить свою благодарность за помощь в моем вопросе.Доктор опытный и очень квалифицирован. Всем рекомендую. В клинике очень приятная и комфортная атмосфера. Хочется возвращаться . Спасибо огромное за помощь.
Хочу оставить отзыв о докторе и всем порекомендовать .Пришла напуганная и с многими вопросами .Доктор все разложила и объяснила и успокоила. Прошло 2 недели все лечение прошло на ура и все анализы хорошие. Спасибо Вам доктор . Всем рекомендую доктора. Врач высший пилотаж .Всем РЕКОМЕНДУЮ!!!!Спасибо клиника Росток
Самойлова
Очень тяжело подобрать гинеколога, которій сможет так проникнуться и так детально, доступно проконсультирует по всех интересующих вопросах и проблемах. В назначениях ничего лишнего, как в основном любят делать. Все по сути. Вілечили проблему, которую другие залечивали годами.

• В 2001 р. закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту ім. Д. Галицького.
  • В 2001-2003 рр. отримала спеціалізацію з акушерства і гінекології на базі ЛДМУ.

• В 2004 р. — пройшла курси удосконалення: "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології".
  • 2012 р. — пройшла спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2013 р. — пройшла курси удосконалення "УЗ — ехоскопія в акушерстві та гінекології" на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2015 р. — пройшла курси удосконалення "Медицина молочної залози" на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • Учасник конференцій з питань: "Сучасні аспекти репродуктивної медицини", "Вірус папіломи людини: досягнення і перспективи діагностики в профілактиці раку шийки матки", "Актуальні проблеми ендокринної гінекології", " Кольпоскопія та патологія шийки матки", "Вагітність високого ризику", " Сучасна ультразвукова діагностика в гінекології".