Пилипенко Віталій Юрійович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Пилипенко Віталій Юрійович - спеціалізується на акушерстві-гінекології. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом, проведення діагностики, а також терапія захворювань жіночої репродуктивної системи інфекційно-запального, вродженого, гормонального походження. До Пилипенко В.Ю. звертаються за допомогою при аднекситі, полікістоз яєчників, безплідді, а також для спостереження за станом плоду на всьому протязі вагітності. Доктор володіє навичками проведення кольпоскопії, ультразвукового дослідження репродуктивних органів, діагностичного вискоблювання, методикою постановки і видалення ВМС, виконання Поліпектомія. Спеціаліст дає рекомендації по профілактиці захворювань і консультує пацієнтів з системними хворобами, які порушують роботу органів статевої системи.

Виталий Юрьевич, благодаря своему лечению, помог мне ощутить радость материнства. Я ходила ко многим врачам, но только он смог мне помочь. Я Вам безгранично благодарна!
Лилия
Была у Виталия Юрьевича на приеме,хороший доктор. Немало важно, что сам проводит процедуру УЗИ, то-есть нет никакого испорченного телефона, он сам знает куда смотреть. Лечение назначает лишнего и не выписывает лишних медикаментов.
Много лет наблюдаюсь у Виталия Юрьевича. Замечательный врач! Спасибо вам!!!
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, консультант з лактації