Мати та дитина, медичний центр на Лівому березі

8.1

47 15

м.Оболонь

49 12
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)

м.Оболонь

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Клініка «Мати та дитина» — це спеціалізований медичний центр, де проводиться робота зі збереження репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2011 році. Основним вектором діяльності клініки є допоміжні репродуктивні технології. Використання сучасного технологічного оснащення спрямоване досягнення максимального результату. Інноваційне обладнання допомагає у визначенні причин порушення з боку репродуктивної системи. Пацієнт здає ряд аналізів, виходячи з результатів яких визначається оптимальна тактика впливу.

Послуги, що надаються в МЦ:

• огляд профільним спеціалістом;
  • лабораторні дослідження;
  • оперативне втручання - гістероскопічні та лапароскопічні операції;
  • лікування безпліддя;
  • тренінги для батьків;
  • ведення вагітності та пренатальне діагностування.

Переваги репродуктивного центру - власна ембріологічна лабораторія, обладнана за останнім словом операційна, кілька апаратів УЗД експертного класу. Для зручності пацієнтів функціонує безкоштовне паркування.

Для запису на індивідуальну консультацію до клініки «Мати та дитина», телефонуйте за вказаними номерами телефонів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Мати та дитина, медичний центр на Лівому березі, вартість послуг:

• Доплерометрія 590
  • УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 670
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 820
  • УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 880
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 790
  • УЗД, ультразвукове дослідження кавернозних тіл та білкової оболонки статевого члену 790
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 690
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 430
  • Біопсія яєчка або його додатка (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 18 150
  • Біопсія 2-х яєчок або додатків (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 23 820
  • Внутрішньовенна анестезія 2 200
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ ЧЕРЕЗ ЛЯРІНГЕАЛЬНУ МАСКУ 6 800
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ ЧЕРЕЗ ЕНДОТРАХЕАЛЬНУ ТРУБКУ 6 800
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном до 2-годин 7 150
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х годин (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 1 300
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 4 900
  • Консультація лікаря генетика 1 050
  • Медико-генетична консультація онлайн лікарем-генетиком 800
  • Плазмаферез (1 процедура) 4 600
  • Пакет Плазмаферез (комплекс 10 процедур) 39 000
  • Консультація первинна лікаря вищої категорії (д.м.н. проф. Данкович Н.О., к.м.н. Котліка В.В., к.м.н. Винярського Я.М.) 1 700
  • Консультація фахівця ембріологічного напряму 900
  • Аналіз медичних документів та консультування з питань вступу до програм замінного материнства 1 700
  • Надання пацієнту інформації щодо вибору програми лікування онлайн 800
  • Прескринінгова консультація 350
  • "Консультативна програма ""Партнерська розширена"". Програма партнерської консультації з комплексом аналізів і УЗ діагностикою У жінки: Прийом 1. Консультація лікаря первинна (репродуктолога), аналізи: Анти-Мюллерів гормон, УЗД органів малого тазу, (PAP- 4 290
  • Консультативний пакет "Стандарт плюс" (Консультація лікаря первинна, відеокольпоскопія, (PAP-тест), Мікроскопія урогенітальних виділень, УЗД органів малого тазу) 2 750
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт" 25 300
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт +" 29 500
  • Пакет медичних послуг БТЛ-1 (Зовнішня лазеротерапія) 380
  • Пакет медичних послуг БТЛ-1 (Зовнішня лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 2 900
  • Лазерне видалення новоутворень шкіри (папіломектомія) (за одне новоутворення, без гістології та анестезії) 800
  • Лазерне лікування  нетримання сечі, процедура 3 900
  • Лазерне омолодження піхви, процедура 4 200
  • Лазерне лікування  опущення стінок піхви 1-2ст., процедура 4 500
  • Лікування вагінальної атрофії, процедура 4 800
  • Лазерна шліфовка  промежини (аногенітальної зони), відбілювання, шліфовка післяпологових  розтягнень шкіри, процедура 4 500
  • Лазерна шліфовка рубців, процедура 4 270
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) 540
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) (комплекс 10 процедур) 4 950
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 3 960
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) 500
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) (комплекс 10 процедур) 4 290
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) 720
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) (комплекс 10 процедур) 6 660
  • Консультація лікаря перед проведенням процедури озонотерапії 400
  • Внутрішньовенне введення озонованого натрію хлориду 0,9% (10 процедур) 4 000
  • Мала аутогемотерапія 290
  • Мала аутогемотерапія (10 процедур) 2 490
  • Ще...
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога) з кольпоскопією 1 200
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога, уролога-андролога, терапевта, окуліста, ендокринолога, анестезіолога,хірурга)* 990
  • Донорська сперма ( 1 доза) 8 450
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі» 18 260
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі без медикаментозного супроводу» 13 310
  • Підготовка ендометрію 12 450
  • Програма "КІО" (Контрольована Індукція Овуляції) 14 900
  • Обстеження сурогатної матері 22 300
  • Обстеження сурогатної матері та експертне консультування 35 650
  • Ще...
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 3» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма) 1 100
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 2» (Консультація уролога-андролога первинна; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 200
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 1» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 500
  • Френулотомія 6 030
  • Пакет обстежень перед урологічними операціями 2 420
  • Пакет обстежень «Базовий» перед ДРТ для чоловіків 2 640
  • Інстиляція сечового міхура розчинами лік. засобів у жінок 500
  • «Гострий калькульозний холецистит» (лапароскопічна холецистектомія, дренування правого підпечінкового простору) 22 390
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» (абсцес розміром до 3 см) 4 570
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» (абсцес розміром 3-5 см) 5 170
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» (абсцес розміром більше 5 см) 6 000
  • «Варикозне розширення підшкірних вен» (високий ризик ТЕЛА) Операція Троянова (Кросектомія) 18 590
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» Розкриття та дренування. Місцева анестезія (абсцес розміром до 3 см) 6 160
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» Розкриття та дренування. Місцева анестезія (абсцес розміром 3-5 см) 6 160
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» Розкриття та дренування. Місцева анестезія (абсцес розміром більше 5 см) 6 160
  • «Вправима грижа білої лінії живота або інші вентральні грижі» (Відеолапароскопія, пластика з використанням сітки, дренування черевної порожнини) (без вартості витратних матеріалів) 25 410

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлія
Багато невдалих спроб завагітніти було до того як потрапила до лікаря Адвени Вікторії Вікторівни, потрапила випадково, спочатку прийшла до Котлика В.В., він направив до лікаря, який дуже добре розбирається в гормонах. Дорога до вагітності була непроста, але ми з Вікторією Вікторівною не опускали руки і не падали духом. То ж аналіз ХГЧ на цей раз позитивний. Вікторія Вікторівна завжди мене підтримувала, завжди була зі мною постійно на зв‘язку і зараз теж, з розумінням до всього відноситься. Я раджу цього лікаря всім майбутнім мамам, тому що Господь творить чудеса руками лікарів. Вікторія Вікторівна, бережіть себе, будьте щасливі, я Вам бажаю великого жіночого щастя, Ви потрібні таким як я, Ви непросто прийшли на цю землю, той шлях, який ми пройшли разом- це велика праця і колосальні знання в галузі репродуктологіі. Дуже щиро дякую Вам, дякую помічниці Варварі Олександрівній і працівникам всієї клініки!
Катерина
Клініку порадила старша сестра, яка проходила тут обстеження усіх своїх вагітностей. Я потрапила до іншого лікаря, але все одно дуже задоволена роботою центру та професіоналів. Видно, що усі лікарі досвідчені, хочуть допомогти і знають як. Дуже раджу, будь-який лікар вам допоможе, перевірено!
Тетяна
Ми з чоловіком давно хочемо дітей. Але скільки б я намагалася завагітніти, все даремно. Зверталися за допомогою до спеціалістів, також все дарма. Аж поки одного разу не почули від знайомих, із схожою проблемою про Вацик Мирославу Михайлівну. Вирішили записатися до неї на прийом, як то кажуть "надія помирає останньою". І не пошкодували. Зараз на 15 тижні вагітності. Дякуємо Вам за допомогу!
Сніжана
Щиро вдячні нашому акушер-гінекологові, Алісі Сергіївні, за те що вона не полишала нас впродовж усієї вагітності. Щира, доброзичлива та професійна людина. По справжньому віддана своїй справі! Кращого акушер-гінеколога, на мою думку, не існує.Рекомендую!
Мирослава
Одного разу нам довелося потрапити на консультацію до лікаря-хірурга Тян О.С. Хочеться відмітити що він професіонал екстра класу, та лікар від Бога. Висловлюємо безмежну вдячність у допомозі вирішення нашої проблеми. У майбутньому будемо звертатися за допомогою лише до нього! Рекомендуємо!
Іван
Рудяк Микола Іванович надзвичайно хороша людина та видатний спеціаліст. Хочеться від щирого серця подякувати йому за професіоналізм, та побажати наснаги в його не легкій роботі. Рекомендуємо!
Євгенія
Завдячую своїм здоров'ям Холодян Ірині Ярославівній. Спеціаліст європейського рівня, лікар від Бога та професіонал з великої літери. Дуже задоволені її методикою роботи. Рекомендуємо!
Наталія
Тривалий час я страждаю альгодисменореєю. Часом біль буває просто нестерпним. Що я тільки не пробувала, все марно. Подруга порадила Віталія Юрійовича. Чесно кажучи спочатку я скептично ставилася до цього, адже я зверталася за допомогою до лікарів і раніше. Все було дарма. Але цей лікар зміг мені допомогти. Щиро вдячна! Тепер буду рекомендувати його своїм подругам.
Анжела
Не можу передати словами усю вдячність, яку я відчуваю по відношенню до Вікторії Вікторівни. Це надзвичайний спеціаліст та дуже хороша людина! Потрапила до неї на прийом випадково, але ні хвилини не шкодую про це! Рекомендую!
Маргарита
У клініці "Мати та дитина" що на в. Російській 54/15, працює видатний фахівець та професіонал своєї справи Котлик Володимир Володимирович. Нам порадили його знайомі. Ні на хвилину не пошкодували що звернулися за консультацією до цього фахівця. Прискіпливий та уважний до найменших деталей. Детально опитав, обстежив та призначив лікування. Зараз почуваю себе добре. Дякую!
Світлана
Дуже задоволені роботою лікаря-уролога Клименка Є.В. Не так давно довелося звернутися до нього за спеціалізованою допопмогою. Одразу помітна кваліфікація та професіоналізм лікаря. Уважний до найменших деталей. Зібрав анамнез, обстежив та призначив лікування. зараз почуваємо себе набагато ліпше. Витримки та наснаги Вам у вашій не легкій праці. Рекомендуємо!
Олена
Прекрасний спеціаліст, віртуоз своєї справи та просто чудова людина. Перші слова які спадають на думку коли згадуєш Олену Михайлівну. Не так давно проходили в неї УЗД дослідження, залишилися дуже задоволені її роботою. Дякуємо за Вашу самовідданість своїй праці. Рекомендуємо!
Ангеліна
Мені уже майже 35 років. Завагітніти мені ніяк не вдавалося, а так хотілося відчути радість материнства. Змінила безліч лікарів. Але допомогти мені змогла лише Альбіна Вадимівна. Безмежно вдячна цій людині за мою мрію, яку вона змогла втілити у життя!
Александра
Клинике «Мать и дитя» доверила ведение своей беременности. Очень довольна профессионализмом персонала, деликатностью и доброжелательным отношением врачей. Как только решимся с мужем на второго ребеночка – обязательно приду сюда.
22 травня '17р.
Что такое ожидание беременности и огромное желание стать матерью, знаю не понаслышке. Сколько было слез, разочарований и безрезультатного лечения в течение 7 лет! Но, к счастью, по совету знакомых обратилась в клинику Мать и дитя, а именно к гинекологу Усенко Альбине Вадимовне. Только она сумела рассмотреть на УЗИ присутствие спаек в матке. После успешного лечения, долгожданная беременность! Радости и благодарности прекрасному доктору нет границ!
17 травня '17р.
Клиника Мать и дитя внушила нам доверие после первого же обращения. Много была наслышана о ней, но только полтора года назад обратилась после очередного выкидыша (третьего) на раннем сроке беременности. Попав на прием к врачу Белецкому Дмитрию Евгеньевичу, мне наконец-то установили правильный диагноз! Спустя 6 месяцев после лечения, я снова забеременела и уже родила долгожданного сыночка! Спасибо большое доктору и клинике в целом!
Саша
16 травня '17р.
Имея проблемы по гинекологии, однажды обратилась на прием в клинику Мать и дитя. Сначала отношение было очень предвзятое, особенно после того, как попала на прием к молодому врачу Радько Виталию Юрьевичу. Через несколько минут общения, поняла, что очень ошиблась, сделав поспешные выводы. Врач оказался очень компетентным и положительным. Теперь советую клинику и Виталия Юрьевича всем своим подругам.
Катя
15 травня '17р.
Год назад попала на прием к гинекологу Усенко Альбине Вадимовне. Она мне сразу очень понравилась как человек – приятная, положительная. После приема я поняла, что это еще и прекрасный врач, который все объяснит, расскажет что к чему, знает толк в деле, которым занимается. Общие впечатление о клинике Мать и дитя, в которой она работает, тоже очень положительные.
Света
13 травня '17р.
Когда в нашей семье случилась долгожданная беременность, решили обратиться в частную клинику для поставки на учет по дальнейшему ведению беременности. Выбор пал на клинику Мать и дитя не случайно – посоветовали знакомые. Хочу отметить, что мы ни разу не пожалели, что отдали ей предпочтение. Сегодня нашему сыночку уже 2 месяца. Беременность и роды прошли успешно. Спасибо клинке и непосредственно врачу-гинекологу Холодян Ирине Ярославне.
Дарина
Тривалий час не могли завагітніти. Лікувалися обидва, спроб було безліч, а результату нуль. Два роки тому звернулися до «Мать і дитя», там після повного огляду і деяких тестів та досліджень встановили, що заважає проблема з моїм здоров’ям. Після декількох УЗД лікар блискуче провів лапароскопічну операцію. А зараз у нас підростає маленька доня. Дякуємо за вашу працю!

Лікарі клініки Мати та дитина, медичний центр на Лівому березі

Тян Олег Сергеевич
Хірург
Вацик Мирослава Михайловна
Маслий Юлия Владимировна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Обрати фах
очистити

Акції лікарні

- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога в мережі Мати та Дитина
до 31-03-2024
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога. Плануєте у цьому році вагітність? Розпочніть свій шлях до настання вагітності з першого базового обстеження для жінки Вартість без…
50% знижки на первинну консультацію гінеколога в мережі центрів Мати та дитина
до 31-03-2024
Гарне рішення пам'ятати про своє здоров'я Огляд у гінеколога за акційною ціною Хочемо познайомити вас з нашими лікарями, прийом у яких точно принесе вам тільки позитивні враження Вартість без…
Перша консультація вагітної зі знижкою 50% в мережі Мати та дитина
до 31-03-2024
Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні…
50% знижки на первинну консультацію уролога-андролога в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Отримайте знижку 50% на проходження первинної консультації у лікаря уролога-андролога. Перша консультація - це зустріч з лікарем, знайомство з медичною історією, при необхідності можливий огляд, а…
Check-up щорічний в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Турбота про своє здоров'я – одна з важливих речей, які можна зробити для себе. Регулярні огляди допомагають виявити потенційні проблеми зі здоров'ям на ранній стадії і вжити заходів, щоб запобігти їх…
3080 грн

1540 грн
Гінекологічний жіночий check-up
до 31-03-2024
Медичний центр «Мати та дитина» підготував для вас особливий діагностичний пакет, який дозволить пройти діагностику вашого жіночого здоров'я за один візит до лікаря. Цей пакет містить ультразвукові…
6210 грн

4500 грн
Фертильний check-up в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Чому варто пройти перевірку фертильності функції ? Перевірка фертильності функції допомагає з'ясувати можливі проблеми з репродуктивним здоров'ям. Це надасть вам розуміння стосовно часу прийняття…
2630 грн

1100 грн
Записатися на акцію

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Центр стоматології та естетики «Дантист & Ко» спеціалізується в області діагностики та лікування захворювань зубів і ясен, відновлює сліпучу посмішку. У центрі працюють кваліфіковані стоматологи вищої та другої категорії, які володіють інноваційними технологіями, які застосовують у роботі сучасні та безпечні матеріали.
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 08:30-21:30 Н: 09:00-15:00