Адвена Вікторія Вікторівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я. Проводить діагностичні заходи і займається лікуванням олігоменореї, аменореї, ановуляторні цикли, вроджених аномалія статевої системи. Проводить корекцію жіночого і чоловічого безпліддя. Спеціалізується на підготовці до пологів, веде облік вагітних.

Анжела
Не можу передати словами усю вдячність, яку я відчуваю по відношенню до Вікторії Вікторівни. Це надзвичайний спеціаліст та дуже хороша людина! Потрапила до неї на прийом випадково, але ні хвилини не шкодую про це! Рекомендую!

• У 2009 році закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця (лікувальна справа).
  • 2009-2012 р.- інтернатура в НМАПО ім. П. Л. Шупика на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології під керівництвом професора Ю. П. Вдовиченко.
  • 2013-2015 р.- клінічна ординатура в НМАПО ім. П. Л. Шупика на базі Першого пологового будинку в Києві.
  • 2016 р.- спеціалізація "Ультразвукова діагностика".
  • 2016-2017 р.- ТУ "Ендокринна репродуктологія", ТУ "Лапароскопія та гістероскопія".

• УАРМ (Українська асоціація репродуктологів)