Лікарі мікологи в Києві (метро Харківська)

Світлана
Наталія Сергіївна, чудовий лікар, супер спеціаліст, знавець своєї справи. Були в неї не одноразово залишилися задоволені! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Катя
У Натальи Сергеевны была по рекомендации подруги. Осталась довольна. Специалист классный. Вообще не могу ничего плохого сказать. Все понравилось.
29 червеня '18 г.
Вероника
Наталья Сергеевна вела прием у моего ребенка. Отношение к врача к малышам просто золотое! Как к ней идут детки на контакт, это отдельная история. Врач очень добродушный, что важно для маленьких деток.
22 липня '18 г.
Дерматовенеролог, дерматолог
Наталія Сергіївна - лікар-дерматовенеролог широкого профілю, здійснює лікування шкірних хвороб (вітіліго, грибок нігтів і шкіри, псоріаз, розацеа, себорея, вугрі, атопічний або себорейний дерматит, різнокольоровий лишай і т.д.).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15