Лікарі масажисти в Києві (метро Харківська)

Григорій
Дуже хороша людина! Знає як правильно допомогти травмованій людині. Болі у спині, інколи, бувають просто нестерпними. Але їх вдається позбутися, хоч не на довгий час, завдяки зусиллям цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст! Рекомендую.
05 березеня '20 г.
Наира
Відмінний фахівець! Уже не одноразово була у неї на сенсі масажу. Все допомагає. Євгенія Борисівна справжні знавець своєї справи. Не так давно, я отримала травму, і мені важко ходити через біль. Але після масажу посуває себе значно краще.
06 березеня '20 г.
Римма
Сеансы массажа Анны Васильевны - это просто рай. Чувствуешь себя такой обновленной)))
21 листопада '16 г.
Быстро реагирует и сразу проблему решила.
01 травня '16 г.
Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних технік. Виконує комплексний оздоровчий масаж, дитячий масаж (з 4 років), лікувальний масаж. Проводить заняття з лікувальної фізкультури, спеціалізується на сухому витягненні хребта. Допомагає пацієнтам відновити фізичну активність після перенесених травм.
Масажист, Реабілітолог
Доктор Крижна Анна Василівна практикує проведення масажу в якості відновного лікування хворих з ушкодженнями ЦНС і ПНС, а також кістково-м'язового апарату. Володіє техніками, як класичного масажу, так і спортивного. Надає послуги виконання антицелюлітного масажу. Крім того, робить медовий масаж, не тільки підвищує тонус шкіри, але і очищає організм від токсинів.
Масажист
Досконало володіє різними техніками масажу.
Массажист
Фахівець з фізичної реабілітації (Реабілітолог)
Викликати лікаря додому
Консультація 400-1600 грн.
Невропатолог
Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань судинних захворювань головного та спинного мозку (інсульти, наслідки перенесених ОНМК, гіпертонічна енцефалопатія, початкові прояви недостатності мозкового кровообігу, судинна деменція, церебральний атеросклероз тощо). Також лікує захворювання периферичної нервової системи (невралгії, невропатії, люмбаго, люмбалгії) та ін.
Рефлектолог, мануальний терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області рефлексотерапії та мануальної терапії. Виконує спортивний та класичний масаж. Займається відновленням енергетичного балансу у організмі. Приймає пацієнтів із синуситом, неврологічними розладами, гастритом, цукровим діабетом та іншими патологіями.