Вацик Мирослава Михайлівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент кафедри акушерства і гінекології
Лікар спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я. Проводить комплексну діагностику та корекцію чоловічого і жіночого безпліддя. Розробляє індивідуальні схеми лікування. Спеціалізується на відновленні менструального циклу, гормональної корекції. Веде прийом вагітних, приймає пологи.

Тетяна
Ми з чоловіком давно хочемо дітей. Але скільки б я намагалася завагітніти, все даремно. Зверталися за допомогою до спеціалістів, також все дарма. Аж поки одного разу не почули від знайомих, із схожою проблемою про Вацик Мирославу Михайлівну. Вирішили записатися до неї на прийом, як то кажуть "надія помирає останньою". І не пошкодували. Зараз на 15 тижні вагітності. Дякуємо Вам за допомогу!
Яна! Мама Никитки
Наш идеальный доктор! Наше чудо! Благодаря Вацик Мирославе Михайловне мы стали родителями самого красивого, здорового и счастливого мальчика в мире!!! Наше ЭКО было лёгким и приятным! А отношения с доктором сложились чудным образом! Она нам стала родная!