Лікарі пульмонологи в Києві (метро Харківська)

Єлізавета
Лікар, дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що спеціаліст дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування.
17 лютого '20 г.
Марія С.
Все супер! Мені все сподобалося. Вислухали мене так, як і годиться. Було багато нюансів, в яких я сама не могла розібратися, лікар мені все роз'яснила. Візитом залишилася повністю задоволеною. Все як має бути у кваліфікованого лікаря.
12 березеня '20 г.
Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Пульмонолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням вірусної пневмонії, бронхіальної астми, хронічного бронхіту, хронічної обструктивної хвороби легень, латентної туберкульозної інфекції. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесеної коронавірусної інфекції. Проводить розшифровку знімків, отриманих в ході комп'ютерної томографії та рентгенографії.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214