Лікарі флебологи в Києві (метро Харківська)

Леся Жигалюк
Это врач от Бога!!!Я ему очень благодарна!!!! Советую
30 листопада '-1 г.
Прекрасний спеціаліст, достойне відношення до клієнтів! Дуже дякую та роботу! Здоров'я, миру та подальших успіхів!
30 листопада '-1 г.
Света
Андрей Владимирович квалифицированный врач! Помогал практически всей моей семье. Проблемы с сосудами передаются у нас по наследству. Очень доволен его подходом и компетентностью.
27 червеня '18 г.
Олег
Павлючик Андрей Владимирович проводил мне операцию. Проблемы с сосудами у меня появились очень давно. Сначала не хотел обращаться за помощью. Друзья посоветовали пообщаться с Андреем Владимирович. Остался доволен!
12 липня '18 г.
Флеболог, судинний хірург, ангіолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями судин. Виконує ультразвукове дослідження поверхневих та глибоких вен. Лікує лімфостаз, тромбофлебіт, варикозне розширення вен та атеросклероз. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по флебології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Судинний хірург
Доктор займається діагностикою та лікуванням патологій васкулярної системи людини і відхилень у функціонуванні магістральних судин. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує мікросклеротерапіі судинних зірочок, мініфлебектомію, косметичну венектомію, підбір компресійного трикотажу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Хирург, Проктолог, Флеболог
Доктор Качуровський Олег Михайлович має 16-річний досвід, флеболог, хірург, має вищу категорію. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування судинних захворювань первинного і вторинного генезу. Володіє навичками використання ендоскопічного обладнання для проведення хірургічного втручання. Качуровський О.М. допомагає при варикозної хвороби, тромбофлебіті, флеботромбозі, трофічної виразки шляхом призначення медикаментозних засобів або проведення операції. Також фахівець дає рекомендації щодо попередження розвитку ускладнення патології і її прогресування.
Флеболог, хірург
Лікар володіє всіма сучасними методами виявлення і терапії патологій судинної системи. Лікує атеросклероз, вроджені артеріовенозні мальформації, тромбоз і тромбофлебіт вен нижніх кінцівок, трофічні виразки, судинні зірочки і варикоз.