Лікарі офтальмологи в Києві (метро Харківська)

Кирил
Доктор Мухайдли Рабиа – человек которому можно без проблем доверить свое зрение.Он сможет как подобрать вам очки , так и назначить медикаментозное лечение, если на то потребуется , с применением современных протоколов лечения.
01 липня '18 г.
Елизавета
Я предпочтаю контактные линзы чем очки.К доктору Мухайдли Рабиа я обратилась в связи с тем , что много контактных линз вызывают у меня раздражение слизистой глаз и я ощущаю постоянный дискомфорт. Он порекомендовал мне отличные современные линзы, которые стали моим спасением.Не знаю , что бы я делала без этого доктора!
14 липня '18 г.
Майя
Оксана Сергеевна проверила мое зрение и назначила носить очки. Оказала помощь в подборе очков. На приеме была вежливой и корректной. Понравилось ее умение слушать и слышать жалобы и просьбы пациентов. Мои рекомендации офтальмологу Аверьяновой О.С.
05 лютого '17 г.
Оля
Наблюдаюсь у этого врача, всем довольна) Рекомендую
01 листопада '16 г.
21 рік досвіду
Специалист в области офтальмологии. На протяжении 15 лет успешно занимается выявлением и лечением патологий органов зрения. Проводит подбор склеральных линз, контактную коррекцию зрения, удаление инородных тел из роговицы, офтальмопластику. В работе использует современные терапевтические методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
41 рік досвіду
Доктор Авер'янова Оксана Сергіївна має вищу лікарську категорію в галузі офтальмології. Кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням очних недуг будь-якої етіології. Спеціалізується на офтальмоонкологіі, а також лазерної корекції зору. Проводить індивідуальні консультації, підбирає окуляри і лінзи. Лікує патології слізного каналу, сітківки та рогівки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Офтальмолог
Лікар Гірчиця Марина Іванівна - офтальмолог. Спеціалізується на ранній діагностиці порушень органів зору. Проводить комплексну терапію, з урахуванням особливостей пацієнтів. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях вибору окулярів і контактних лінз. Спеціалізується на запальних і інфекційних захворюваннях.
Офтальмолог
Доктор Деряпа Ірина Валентинівна - офтальмолог. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Протягом 26 років надає кваліфіковану допомогу в усуненні захворювань органів зору. Спеціалізується на сучасних методиках терапії. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню зору. Володіє навичками апаратної та інструментальної діагностики.
Офтальмохірург
Лікар Орлова Світлана Михайлівна - офтальмохірург, головний лікар. Протягом 30 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях відновлення органів зору. Провідний спеціаліст у своїй області. Допомагає людям повернути чіткість зору, проводить складні оперативні втручання.
Офтальмолог, офтальмохірурги
Доктор Приходько Наталія Миколаєва - лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на ранній діагностиці захворювань органів зору. На підставі результатом інструментального дослідження призначає комплексну терапію. Допомагає відновити зір, підбирає окуляри відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Коригує терапію, призначає підтримуючу терапію. Приймає в приватному порядку. Допомагає пацієнтам, незалежно від вікової категорії.
Консультація від 600 грн
Офтальмолог, Дитячий офтальмолог
Лікар-офтальмолог проводить профілактичний огляд дітей від народження і дорослих. Консультує і лікує захворювання очей у дітей різного віку. Займається лікуванням таких хвороб, як астигматизм, далекозорість, кон'юнктивіт, косоокість.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Офтальмолог, офтальмолог дитячий
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань очей у дорослих та дітей. В роботі використовує консервативні та оперативні методи. Лікує кон'юнктивіти, халязіон, ячмінь, кератити та інші патології. Проводить хірургічне та лазерне лікування катаракти та глаукоми. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Офтальмолог
Доктор Руднєва Тетяна Іванівна спеціалізується на дитячій офтальмології. Проводить планові огляди і комплексні діагностичні дослідження. Лікує очні недуги, включаючи дефекти гостроти зору, крововиливи в органі зору, патологічні зміни сітківки та інші порушення розвитку. Спостерігає дітей з короткозорістю, коригує косоокість.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Офтальмолог, дитячий офтальмолог