Моя клініка,медичний центр на Позняках

Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Київ, (Позняки), вул. Олександра Мишуги, 3 В
м.Позняки4 3 м.Харківська14 6

Запис має бути підтверджено оператором

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.

Моя клініка,медичний центр на Позняках, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД черевної порожнини (без нирок)
  • УЗД черевної порожнини (з нирками)
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД гінекологічне (трансвагінально) розширене
  • УЗД нирок
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД органів калитки
  • УЗД нирок і надниркових залоз
  • Масаж передміхурової залози
  • Блокада сім'яного канатика
  • Обрізання крайньої плоті (циркумцизіо) з місцевою анестезією
  • Пластика вуздечки статевого члена з місцевою анестезією
  • Вправлення парафімоза (оперативно)
  • Виправлено парафімоза (мануально)
  • Меатотомія
  • Анестезіологічний супровід пацієнта до 18 років в стоматології (1,5 ч.)
  • Консультація анестезіолога
  • Абстинент (1,5 ч.)
  • Консультація отоларинголога лора
  • Промивання гнійних отитів, отомікозів
  • Вливання в гортань
  • Кріодеструкція носових раковин (з анестезією)
  • Репозиція кісток носа (з редресацією і анестезією)
  • Розтин паратонзилярного абсцесу
  • Розтин фурункула носа
  • Видалення сірчаних пробок
  • Пункція гайморової пазухи
  • Виклик лікаря педіатра додому
  • Вапоризація кондилом множ. (Більш 5шт.) З анестезією
  • Вапоризація кондилом один. (менш 5шт.) З анестезією
  • Видалення анальних кондилом
  • Виклик бригади фельдшерів для надання медичних послуг на виїзді (1,5 ч)
  • Повторний виклик бригади невідкладної допомоги
  • Відмова від невідкладної допомоги бригадою
  • Медичний супровід заходів (1 ч.)
  • Медичний супровід (перевезення) бригадою невідкладної допомоги 2-х і більше пацієнтів (1 ч.)
  • Медичний супровід (перевезення) пацієнта по інтенсиву в межах України (1 ч.)
  • Супровід пацієнта (перевезення) бригадою невідкладної допомоги м Київ (1 ч.)
  • Супровід пацієнта (перевезення) бригадою невідкладної допомоги за межами України (1 ч.)
  • Медичний супровід пацієнта (перевезення) в Київській області (1 ч.)
  • Ще...
  • Пакет "Красива посмішка" (консультація стоматолога, чистка та полірування зубів, урок гігієни)
  • Консультація фахівця вузького профілю вдома для дорослих м Київ
  • Виклик лікаря терапевта додому
  • Медична допомога при ацетонемічному симптомі на виїзді (1 ч.)
  • Амбулаторна допомога пацієнту (1 ч.)
  • Амбулаторна допомога пацієнту II кат. складності (1 ч.)
  • Консультація уролога
  • Забір секрету ПЖ (включаючи масаж ПЖ)
  • Забір урогенітального мазка
  • Блокада ромба Міхаеліса
  • Заміна цистостоми з місцевою анестезією
  • Катетеризація сечового міхура
  • Бужування уретри (1 сеанс) з місцевою анестезією
  • Відеоуретроскопія з місц. анестезією
  • Відеоуретроцистоскопія з місц. анестезією

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Сергей
Четко по сути отвечает на вопросы. Дает рекомендации, которые работают. По крайней мере мне помог! Слова благодарности!
Карина
Когда мой сын заболел и врачи в клинике по месту жительства не могли поставить диагноз, подруга порекомендовала обратиться к Сергею Анатольевичу. Мы повторно сдали все анализы, прошли обследование желудка и доктор поставил наконец нам диагноз. На данный момент проходим лечение. Надеюсь вскоре поправимся! Доктору спасибо!
Ксения
Доктор Шумков И.С. - ангел-хранитель женщин нашей семью. Мне помог преодолеть бесплодие,. выносить и родить здорового малыша, а маме справится с ужасным состоянием во время климакса. Мы безмерно благодарны за квалифицированную помощь нашему любимому гинекологу!
Гошка О.
Ирина Ярославовна-это стоматолог, у которого всегда будут пациенты и ее будут благодарить, потому что более чуткого врача я еще не встречала. Цены нормальные, потому что врачу и персоналу хочется вам помочь. Я желаю вам только здоровья и удачи
Светлана Шелудякова
19 квітня '18р.
Никогда не думала, что когда то заболею молочницей, чувство стыда и несправедливости преследовало меня, ведь я раньше никогда не болела подобным заболеванием, не вела беспорядочную пололовую жизнь. А тут такое... Подруга Людмила посоветовала мне вашу клинику. Приехав к вам я обратила внимание на вежливость персонала, потому что внимание и сочувствие были важны для меня в этот момент, буду рекомендовать этого гинеколога всем подругам.
Швайко Татьяна Федоровна
04 квітня '18р.
Я ребенок войны. Уже несколько лет у меня проблемы с щетовидной железой. 5 лет меня возят по больницам, пока я не встретил вашу клинику, где сразу назначили конструктивное лечение, дай Бог вам здоровье.
Иван Курижилко
Никогда не думал, что в 22 может быть простатит. постоянные боли при мочеиспускании, думал что проблема с почками, пока не обратился в вашу клинику. Спасибо, что вернули мою мужскую силу!
Голуб Оксана Юрьевна
Ходили с мужем в клинику на Позняках. Все понравилось. Планируем беременность. Врач порекомендовал сделать анализ спермограммы. Результат был готов на следующий день. Все понятно написано, расшифровано, указана норма и ваши показатели. Очень классно. Рекомендуем
Евгений
Обратился в клинику с болями в шее и спине. Направили к доктору Козачок Татьяне Ивановне. Назначали курс массажей и иглоукалывания, которые доктор делает сама. После первой же процедуры стало немного легче. Все понравилось.
Максим
Записывался к стоматологу Царинной Ирине Ярославовне. Нужно было удалить зуб мудрости. Доктор сделала все быстро и безболезненно. Кабинет чистый, опрятный. Буду обращаться еще.
Семья Г.
Лечились с мужем от сифилиса, не знали с кем оставить ребенка, так как недавно переехали. Родственников в городе нет. Как же прекрасно, что в вашей клинике, кроме классных врачей есть еще и детская комната.
Тамара Кучма
Недавно посещали аквапарк. Проснулась среди ночи от ужасной боли в левом ухе. Решила погреть грелкой, которая усугубила ситуацию. На утро муж отвез меня в вашу клинику. Мне понравилось, что врач быстро унял боль и назначил не дорогостоящие медикаменты и лечение.
Семья Хомула
Моя клиника на Позняках - это любимая клиника нашей семьи. Деткам зубки недавно проверяли, сама гормоны контролирую, а муж у лора вашего лечился. Цены, условия, врачи... не к чему придраться.
Иван
Заметил, что слуг немного ухудшился. Сначала игнорировал проблему, а потом-таки решил пойти к доктору. Попросил жену найти мне хорошего специалиста, так я и попал на прием к Юрию Васильевичу. Оказалось, что у меня серные пробки образовались. Доктор быстро все промыл, и это не занято много времени. Доктор произвел очень хорошее впечатление.
Лара
К Юрию Васильевичу я обратилась с ужасными болями в горле. Я не могла ни разговаривать, ни даже есть. Поскольку мой основной источник дохода - пение, что это значило, что я влетаю в крупную сумму неустоек, от сорванных мероприятий. На приеме, стало сразу понятно, в чем причина, он дал мне список необходимых лекарств. Лечение помогло мгновенно, ну или мне так показалось. Надоедливая боль уменьшилась, а потом и вовсе пропала. Я чинно прошла весь курс лечения, и снова чувствую себя прекрасно. А доктору огромное спасибо, что вошел в мое положение и быстро мне помог.

Пропозиції клініки

Безлимитный пакет на год в МЦ Моя клиника
БЕЗЛИМИТ консультаций Семейного врача

нова ціна

5000 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Лікар-генетик, перинатолог, дієтолог, нутриціолог, має науковий ступінь кандидата медичних наук, старший науковий співробітник кафедри Медінституту. На рахунку доктора Турової більше 80 наукових праць, 4 патенти, авторство Першої онлайн школи сучасної дієтології. В роботі використовує індивідуально підібрані програми збалансованого харчування, які побудовані на даних комплексної діагностики організму.
Вт: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00
Київ вул. Драгоманова, 17 м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00