Лікарі імунологи в Києві (метро Харківська)

Никита
Мои долгие скитания по врачам закончились, я нашел отличного специалиста, который смог мне поставить правильно диагноз и вылечить мои болячки. Очень опытный, грамотный доктор, много знает и действительно разбирается в хронических болезнях. Рекомендую, хороший доктор.
17 березеня '19 г.
Отличный врач. После курса всё стало на свои места, спасибо!
26 травня '17 г.
Проходила курс лечения, осталась очень довольна результатом. При необходимости буду обращаться только к Ольге Владимировне.
03 лютого '17 г.
Діна
Тестя на прием к Ольге Владимировне привозил не раз. Мне она показалась знающим и внимательным терапевтом, доброжелательным и культурным человеком. А главное, что тестю помогла вылечиться, сейчас он у нее периодически консультируется. Понравилось!
29 грудня '16 г.
Імунолог, Інфекціоніст
Лікар спеціалізується в області імунології та займається лікуванням інфекційних патологій. Приймає пацієнтів з частими затяжними простудними захворюваннями, хронічною втомою, рецидивами хвороб. Консультує з приводу зміцнення імунітету.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Клінічний імунолог, дитячий імунолог, алерголог дорослий та дитячий, терапевт
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як рецидивуючі гнійні захворювання (тривалі гнійні захворювання порожнини рота і носоглотки, остеіміеліт, фурункульоз, піодермія); рецидивуючі грибкові захворювання; вірусні захворювання, з частими рецидивами (рецидивні ГРВІ, часта поява герпетичних висипів); інфекційні захворювання, що з'явилися на тлі ВІЛ, СНІД, гепатитів, урологічні і гінекологічні захворювання. До лікаря варто звернутися за таких симптомів: підвищення температури тіла неясної етіології, яке має тривалий перебіг; хронічна втома і швидка стомлюваність; біль в суглобах; м'язова слабкість. Займається лікуванням алергічних хвороб (алергічний риніт, кон'юнктивіт, холодові, харчові алергії).
Записатися на прийом5 онлайн записів
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214