Шпура Людмила Володимирівна

Акушер-гінеколог
Доктор акушер, гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань жіночих статевих органів, жіночого безпліддя, ЗПСШ. Надає допомогу пацієнтам з лімактеріческімі розладами, вульвітов, трихомоніазом, кандидозом, цервицитом, молочницею, вагінітом. Шпура Людмила Володимирівна веде вагітних, готує їх до пологів. Проводить діагностичне вишкрібання, кольпоскопію, трансвагинальную і абдоминальную ультразвукову діагностику.

Лена М.
От всей души хочу поблагодарить Людмилу Владимировну за то, что подарила мне радость материнства! Это замечательная женщина и большой профессионал. Два года я не могла забеременеть, и вот после пройденного курса лечения свершилось чудо. Людмила Владимировна не только вела меня всю беременность, но и принимала роды. Спасибо огромное от меня, мужа и доченьки !

• 2011 р. — Київський медичний університет УАНМ, медичний факультет;
  • 2014 р. — інтернатура в Київському медичному університеті УАНМ, напрям «Акушерство та гінекологія».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност