Атланта, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Атланта, медичний центр, вартість послуг:

• Кардіотокографія плоду 400
  • Цитологічне дослідження 200
  • ПЛР діагностика уреаплазма, мікоплазма, гарднерела 260
  • ПЛР діагностика хламидія 270
  • Вірус папіломи людини 16, 18 тип 350
  • Вірус папіломи людини висококонцерогенного типу(12 типів з генотипуванням) 650
  • Вірус папіломи людини висококонцерогенного типу (12 типів з генотипування кількісний ) 700
  • ПЛР цитомегаловірус, токсоплазма, герпес вірус ½ типів 300
  • Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 2 000
  • Видалення папілом, кондилом електрохірургічним шляхом від 900
  • Видалення кіст шийки матки радіохвильовим шляхом 1 500
  • Конізація шийки матки (без гістологіі) 4 500
  • Поліпектомія шийки матки методом радіохвильової хірургії (без наркозу, гістологіі) 2 000
  • Діагностичне вишкрібання порожнини матки (без гістологіі з наркозом) 4 000
  • Пайпель біопсія ендометрію(без гистолгіі) 1 500
  • Вакуумрегуляція (наркоз, УЗД на факт вагітності, УЗД контроль) 5 000
  • Медикаментозне переривання вагітності (УЗД на факт вагітності, УЗД контроль) 5 000
  • Пластика піхви (перинеопластика під наркозом) від 25 000
  • Виведення внутрішньоматкової спіралі 2-ой категорії складності 1 000
  • Ін'єкція в шійку матки 250
  • Ванночка (без вартості розчина) 300
  • Вагінальний тампон 150
  • Комплексне обстеження : (Консультація з оглядом, відеокольпоскопія, мікроскопія урогенітального мазка,цитологічне дослідження епітелію на атипові клітини, УЗД органов малого таза, УЗД молочних залоз) 2 200
  • Консультація з оглядом, УЗД органів малого тазу 1 200
  • Консультація з оглядом, УЗД органів малого тазу,УЗД молочних залоз 1 500
  • Профілактичний огляд: (Консультація, огляд, відеокольпоскопія, мікроскопія мазка, цитологія) 1 300
  • Бужування цервікального каналу 800
  • Інстляція уретри (без вартості розчина) 300
  • Видалення чужорідного тіла з піхви 1 000
  • Дефлорація (без вартості наркозу) 2 500
  • Первинна діагностика раку шийки матки (відеокольпоскопія, мікроскопіяурогенітального мазку, ПЛР визначення ДНК вірусупапіломилюдини 16, 18 типів, РАРР тест) 1 150
  • Дослідження перед плануванням вагітності: (Консультація з оглядом, відеокольпоскопія, УЗД органів малого таза, развернутая морфология, цитология,бакпосев на микрофлору с антибіотикограмою,ПЛР діагностика : хламідія, уреаплазма, мікоплазма,гарднерела, в 3 400
  • Консультація з оглядом, УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопія 1 400
  • Консультація з оглядом, відеокольпоскопія 850
  • Консультація з оглядом, відеокольпоскопія, РАРР тест 1 300
  • Комплексне обстеження жінки: (Консультація, огляд, відеокольпоскопія, мікроскопія урогенітального мазка , РАРР тест, УЗД органів малого таза,УЗД молочних залоз) 2 500
  • Консультація з оглядом, УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопія, РАРР тест 1 600
  • Внутрішньом'язова ін'єкція 50
  • Внутрішньовенна струменева ін'єкція 150
  • Внутрішньовенна крапельна ін'єкція 250
  • Промивання сечевого міхура (без вартості розчина) 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
13 квітня '21р.
Наблюдаюсь у Виталия Юрьевича с 2003 года. Специалист от Бога! Очень внимательный, все разложит по полочкам и предложит лечение. Доктор знает ответы на все вопросы)) Кстати, очень удобно, в их клинике медсестры делают уколы, ванночки и т.д. и даже медикаменты есть. Одним словом, профессионализм и сервис на высшем уровне. За адекватную стоимость услуг, что тоже важно.
Тамила
Была у гинеколога. Врач приятный - обяснил все хорошо, цены нормальные.
Надія
Клиника хорошая Виталий Юрьевич и весь персонал очень добрые, грамотные и внимательные-- рекомендую.
Ирина Михайловна
Наблюдаюсь в этой клинике 4 года. Все отлично. Внимательный персонал, профессиональная консультация
Юля
Чуйний професійний персонал, найкращий лікар. Обслуговуюся 20 років.
Наталія
Клініку "Атланта" мені порадила мій дільничій геніколог, і вже більше десяти років там наблюдаюсь.
Чудесная клиника и самый лучший Доктор. Мне уже 44, а начала наблюдаться у него с 24 лет.
Аника
Я в этой клинике наблюдаюсь 10 лет. Великолепный грамотный доктор, которому доверяю . Внимательный и доброжелательный персонал Всем рекомендую доктора и клинику.
Света
Очень хорошая клиника! Если у Вас проблемы, будьте уверены Вам тут помогут.
Очень хороший, положительный врач. Всем знакомым и друзьям советую именно эту клинику.
Много лет наблюдаюсь у Виталия Юрьевича. Замечательный врач! Спасибо вам!!!
Виталий Юрьевич, благодаря своему лечению, помог мне ощутить радость материнства. Я ходила ко многим врачам, но только он смог мне помочь. Я Вам безгранично благодарна!
Лилия
Была у Виталия Юрьевича на приеме,хороший доктор. Немало важно, что сам проводит процедуру УЗИ, то-есть нет никакого испорченного телефона, он сам знает куда смотреть. Лечение назначает лишнего и не выписывает лишних медикаментов.
Жозефина
На УЗИ хожу только в Атланту. Профессионализм во всех вопросах. Рекомендую!!
23 квітня '18р.
Мы с мужем часто обращаемся в медицинский центр для массажа. Во время процедуры настолько расслабляешься, что забываешь, где находишься. После проведенного курса чувствуем себя другими людьми.
Римма
08 квітня '18р.
Не раз записывалась на массаж в Атланту. После того как мне посоветовали центр мои знакомые, я – их постоянный клиент. Спасибо за крепкие руки и приятное общение)) Буду всем советовать медицинский центр.
На всем протяжении беременности приходила в медицинский центр Атланту для ультразвукового исследования плода. Всегда довольна результатами и в целом диагностикой. Малыш здоров и это главное!
Богдана
Несколько раз обращалась в медицинский центр Атланта для консультации у гинеколога. Я довольна услугами центра и рекомендую всем, кому важно его здоровье. Спасибо за профессионализм и все удобства.
Диана
Записалась на прием в медицинский центр Атланту, когда на тесте на беременность увидела две полоски. В центре мне подтвердили беременность, проходила УЗИ. Я уже на седьмом месяце, постоянно чувствую поддержку врачей центра. Спасибо за все!
Давно наблюдаюсь в медицинском центре Атланта у гинеколога. Считаю, что для каждой женщины это очень важно, поэтому регулярно прохожу профилактическое обследование. Рекомендую центр как лечебное учреждение высокого уровня.
Тома
Сейчас прохожу лечение эрозии шейки матки. Впервые посетила медицинский центр, когда требовался аборт по медицинским показаниям. После обследования выявили эрозию. Довольна качеством услуг и квалификацией специалистов. Спасибо.
Нам рекомендовали центр Атланту, когда у нас с мужем были трудности с зачатием. Мы прошли полное обследование. Врачи меня успокоили и сказали, что все получится. Так все и случилось!!!! Я на пятом месяце беременности)) Спасибо за помощь и поддержку!!

Лікарі клініки Атланта, медичний центр

Пилипенко Виталий Юрьевич
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Обрати фах
  • Гінеколог
  • Діагност
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.