Сторінка 2. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Доктор Уланова Вероніка Валеріївна спеціалізується в області гінекології, репродуктології. Надає послуги з ведення вагітності, лікування позаматкової вагітності, запальних захворювань, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Гінеколог, Акушер-гінеколог
Доктор Сарбей Евгения Игоревна занимается приемом и консультацией пациентов по вопросам гинекологии и акушерства. Проводит диагностику и лечение заболеваний шейки матки, яичников, контролирует протекание беременности. Имеет первую категорию квалификации, посещает тематические курсы повышения уровня знаний.
Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на амбулаторному прийомі пацієнтів, здійснює гінекологічний огляд. Займається лікуванням новоутворень, захворювань шийки матки, запальних процесів, гормональних порушень, ЗПСШ, веде спостереження під час вагітності. В роботі застосовує сучасні методи терапії. До Ірині Олександрівні звертаються при збоях менструального циклу, кровотечах, болях внизу живота, при безплідді. Володіє навичками інструментальної діагностики, проводить забір матеріалів для лабораторних аналізів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Займається розробкою індивідуальних схем лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом. Лікує порушення менструального-оваріального циклу, мастопатії, кісти яєчників, клімактеричний синдром і метаболічний синдром. Виконує введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів.
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар-акушер-гінеколог, доктор сімейної медицини, спеціалізується на спостереженні вагітності, виконує весь комплекс маніпуляцій в області гінекології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, виконує профілактику захворювань молочних залоз. Проводить хірургічні операції радіохвильовим методом, виконує УЗД маткових труб. Автор науково-популярних статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, лікар УЗД
Врач-гинеколог, эндокринолог. Предоставляет консультации по диагностике и лечению воспалительных, инфекционных и онкологических заболеваний женских репродуктивных органов, а также отклонений в половом развитии, сбоев менструального цикла и других гинекологических нарушений у детей и подростков. Владеет техникой проведения различных диагностических мероприятий: УЗИ органов малого таза, кольпоскопии, знаниями и практическими навыками в области лапароскопических и гистологических исследований.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар Білошицька Наталія Василівна проводить лікування хвороб шийки матки, ЗПСШ та інших гінекологічних патологій. у роботі застосовує точні методи діагностики, зокрема, кольпоскопію, ультразвукові дослідження. Володіє методами радіохвильової терапії, конізації, лазерної вапоризації. Надає послугу ведення вагітності. Також займається видаленням і установкою ВМС, підбором різних методів контрацепції.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог надає послуги з лікування різних захворювань. Займається лікуванням ерозії шийки матки, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Мельник Юрій Миколайович - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Лікар вищої категорії, досвід роботи 16 років. Спеціалізується на порушеннях репродуктивної функції. Розробляє індивідуальні схеми терапії з ліквідації безпліддя, відновлення менструального циклу. Допомагає жінкам в питанні планування вагітності.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію, ультразвукове дослідження органів малого тазу, в тому числі для вагітних. Лікує ендометріоз, ерозію шийки матки, кісти яєчників, молочницю, клімакс, гінекологічні травми.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А