Сторінка 5. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер гінеколог, займається діагностичним дослідженням і лікуванням менструального циклу, органів малого таза, захворювань ЗПСШ, передракових і фонових станів шийки матки. Проводить кольпоскопію, надає послуги з установки і видалення внутрішньоматкових контрацептивів, видаляє доброякісні утворення зовнішніх статевих органів, веде вагітних. Людмила Володимирівна є УЗД-діагностом вагітних, молочних залоз, щитовидної залози, черевної порожнини і заочеревинного простору
Акушер-гінеколог
Олександра Михайлівна акушер гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування гострих і хронічних кровотеч, запальних патологій статевих органів. Використовуючи сучасні методи, проводить лікування фонових процесів шийки-матки. Допомагає пацієнтам при кліматичних розладах, молочниці
Акушер-гінеколог, Дитячий гінеколог, медичний психолог
Спеціаліст Колесник Вікторія Леонідівна - кандидат медичних наук, має вищу категорію, доктор з 20-річним стажем, спеціалізується в акушерстві та гінекології. Надає допомогу по психологічній підтримці вагітним і в післяпологовому періоді. В обов'язки лікаря входить діагностика і лікування захворювань репродуктивної системи інфекційно-запального, вродженого, травматичного та гормонального генезу у пацієнток дорослого і дитячого віку. Колесник В.Л. допомагає підібрати методи контрацепції і впоратися з безпліддям, причиною якого є психоемоційні порушення.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар проводить комплексну діагностику гінекологічних захворювань, з включенням УЗД дослідження. Призначає медикаментозну терапію вагініту, ерозії, кандидозу та інших бактеріальних хвороб. Використовує сучасні препарати. Приймає за попереднім записом.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Виконує медикаментозне переривання небажаної вагітності, вакуум-аспірацію на ранніх термінах вагітності. Лікує захворювання шийки матки і патології, що передаються статевим шляхом. Проводить відеокольпоскопію, діагностичне вишкрібання цервікального каналу і стінок матки. Консультує з приводу використання окремих методів контрацепції.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Акушер-гінеколог
У компетенції лікаря діагностика і лікування патології шийки матки, кольпоскопія, лікування-корекція порушень оваріально-менструального циклу, введення і видалення ВМС, підбір методу контрацепції, лікування ендометріозу, кіст яєчників, діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза і ЗПСШ, ведення вагітності, ультразвукова діагностика органів малого таза.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Лікує безпліддя, патології шийки матки, синдром полікістозних яєчників, патології ендометрія. Проводить кольпоскопію, займається корекцією порушень, які виникають під час менопаузи. Консультує з питань планування сім'ї.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням і терапією гінекологічних патологій. Здійснює консультативний прийом в медичному центрі, виїжджає на будинок до пацієнтів. Лікує полікістоз яєчників, міоми матки, ендометріоз, безпліддя, порушення менструального циклу і захворювання шийки матки. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Резніченко Ірина Валеріївна працює акушером-гінекологом, володіє навичками проведення УЗД органів жіночої репродуктивної системи. Надає допомогу у виборі засобів контрацепції, лікує безпліддя, ендометрит, вагініт, кольпіт, менструальную дисфункцію, а також консультує щодо профілактики зараження захворюваннями, що передаються при інтимному контакті.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, займається терапією запальних вогнищ в органах малого таза, інфекційних процесів різної складності, патологічних процесів на шийці матки. Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8