Медичний центр «Лікар і я» DOCTOR & ME

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Медичний центр "Лікар і Я" — це сучасний багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, Ваш помічник на шляху до довгого, здорового та якісного життя. Використовуючи останні технології, ми пропонуємо рішення з доведеною ефективністю, які дозволяють Вам зберегти та покращити здоров'я.

Ми поважаємо Вас, а отже, цінуємо кожну хвилину Вашого часу. Тому у нас створено всі умови, які дозволять Вам отримати якісне медичне обслуговування тоді, коли це зручно саме Вам.

Наша місія – забезпечити більшості українців доступ до якісної медичної допомоги.

Ми співпрацюємо з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, психіатрії, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, хірургії, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, алергології, пульмонології, гастроентерології, ревматології.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Медичний центр «Лікар і я» DOCTOR & ME, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу транс-абдомінальне 580
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальне 600
  • Комплексна ехокардіографія 700
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 650
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 700
  • УЗД органів калитки (яєчка, придатки) 550
  • УЗД нирок 400
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур), включаючи нирки 650
  • УЗД транс-абдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур), без нирок 550
  • Електрокардіографія спокою 250
  • Електрокардіографія спокою з розшифровкою 300
  • Розшифровка електрокардіографії (НСЗУ) 150
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 400
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 550
  • Консультація алерголога-пульмонолога 800
  • Консультація лікаря алерголога перед проведенням процедури 450
  • Проведення процедури (Скарифікаційних тестів/Прік тестів), без вартості алергену 300
  • ПРІК-ТЕСТ D.farinae (Кліщ домашнього пилу) 60
  • ПРІК-ТЕСТ Mugwort (Полин звичайний) 60
  • Місцева анестезія (без вартості медикаментів) 300
  • Вакцинація від грипу (ВАКСІГРИП ТЕТРА / VAXIGRIP TETRA Квадривалент) 950
  • Вакцинація від грипу (ДЖІСІ ФЛЮ / GC FLU Квадривален) 800
  • Вакцинація від ВПЛ (типів 6, 11, 16, 18) квадривалентна (Гардасил / Gardasil) 4 850
  • Вакцина Енжерікс (гепатит В ) для дорослих + консультація 1 000
  • Консультація гастроентеролога (к.м.н.) 750
  • Пакет "Гастро Check-UP" 2 260
  • Консультація гінеколога 650
  • Введення внутрішньоматкової спіралі, кільця (без вартості спіралі, кільця) 800
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі, кільця 950
  • Промивання порожнини носа по Проетцу (вартість медикаментів включена) 450
  • Туалет порожнини носа 250
  • Туалет слухового ходу 250
  • Видалення чужорідного тіла з гортаноглотки 450
  • Видалення чужорідного тіла з носоглотки, носа і зовнішнього слухового проходу 350
  • Видалення сірчаної пробки (одностороннє) 250
  • Тампонада носа передня (без вартості медикаментів) 400
  • Консультація проктолога (к.м.н.) 700
  • Консультація проктолога + проктоскопія 950
  • Проктоскопія 250
  • Консультація психіатра (лікар Вищої категорії) 900
  • Консультація лікаря психіатра вдома (в робочий час, в межах Києва-лівий берег) 1 800
  • Консультація лікаря психіатра вдома (в робочий час, в межах Києва-правий берез) 2 300
  • Голкорефлексотерапія (голковколювання) 550
  • Голкорефлексотерапія - 10 сеансів 4 500
  • Консультація сімейного лікаря 650
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів (в робочий час, в межах Києва) 500
  • Консультація лікаря нетрадиційної та народної медицини 650
  • Зняття швів 350
  • Накладення косметичного шва (за 1 шов) 250
  • Перев’язка проста 250
  • Перев’язка складна 350
  • Розтин глибокого гнійника (абсцес, фурункул, карбункул тощо) - (без вартості медикаментів) 1 300
  • Розтин поверхневого гнійника (без вартості анестезії) 900
  • Лікування врослого нігтя - (без вартості анестезії) 1 250
  • Консультація ендокринолога (лікар першої категорії) 700
  • Пакет "Ендокринологичний (для дорослих)" 2 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Я вже не в перше відвідую дану клініку. У клініці мені дуже все подобається, все як завжди пройшло дуже добре. Лікар професійна та привітна, на всі мої запитання відповідала зрозуміло та чітко. Всі рекомендації по лікуванню прописала. Дякую!
Прекрасний сімейний лікар Олена Євгенівна! Дякую їй величезне!
Ілля
Дуже добрий медичний центр. Кваліфіковані лікарі. Відмінні процедури і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякую Цимбалюк Анні Степанівні за лікування і чудові результати
Андрій
Професіонал з великої літери , чудовий діагност. Лікар допомогла моїй мамі при пробемі з високим таском і постійними головними болями
Сніжана
Кардіолог з великої літери
Горбач Ніна Іванівна
Сподобався прийом лікаря.
Сергій
Величезне дякую лікарям медичного центру Цимбалюк А.С, спеціалісту УЗД Босому О,А за увагу до нас, неслухняних пацієнтів, які завжди до останнього вагаються. Дякую Вам за любов та повагу до пацієнтів
Тетяна
хочу відзначити Лікаря Олену Євгенівну-це лікар від Бога, лікар-з великої літери! Це людина, якій можна довіритися, яка дасть кваліфіковану консультацію та правильне призначення! Дякую вам величезне!
Інна
Хочу подякувати Олені Євгенівні ❤️ лікар від Бога, не раз рятувала мене і моїх двох синів, спасибі всесвіту що є такі лікарі до яких з легкістю можна довіритися!
Ілона
Приїхала спеціально з Європи пройти медобстеження і вкотре зрозуміла, що в нас найкращі та найпрофесійніші фахівці: величезну подяку і найкращі враження від прийому, обслуговування і ставлення до пацієнта висловлюю Тесленко О.Є , Босому О.А, а також усьому персоналу. Усі дуже привітні та уважні. Медичний центр дуже чистий і добре обладнаний. Обов'язково повернуся сюди і буду рекомендувати його всім зацікавленим у якісному медсервісі. Всіх вам благ і процвітання
Вдячна чудовому гінекологу: Тесленко Олені Євгенівніза професіоналізм і душевне спілкування та позитивну енергетику. Отримала кваліфіковану допомогу і радість спілкування.

Лікарі клініки Медичний центр «Лікар і я» DOCTOR & ME

Никула Борис Тарасович
Уролог-андролог, сексопатолог
Белушкин Евгений Александрович
Психіатр
Консультація 900/1800 грн.
Цимбалюк Анна Степановна
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Коршак Алла Юрьевна
Отоларинголог
Левицкая Ирина Викторовна
Ендокринолог
Тесленко Елена Евгеньевна
Лікар загальної практики – сімейна медицина, акушер гінеколог, невропатолог
Дориченко Оксана Анатольевна
очистити

Акції лікарні

Комплексне УЗД для всієї родини в DOCTOR & ME
до 31-05-2024
ЩО ВХОДИТЬ В КОМПЛЕКСКИЙ ПАКЕТ? * Для жінок: Щитоподібна залоза Молочні залози Органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки та наднирники, сечовий…
Гінекологічний ЧЕК АП в DOCTOR & ME
до 31-05-2024
Консультація лікаря-гінеколога (первинна і за результатами обстежень) + ПАП тест методом рідинної цитології, УЗД молочних залоз, УЗД органів малого тазу.…
2970 грн

2645 грн
Терапевтичний чек-ап в DOCTOR & ME
до 31-05-2024
Консультація сімейного лікаря+лабораторні дослідження зі знижкою 75%(загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі).…
1100 грн

800 грн
Гастро check-up в DOCTOR & ME
до 30-06-2024
Консультація лікаря-гастроентеролога, УЗД органів черевної порожнини, лабораторна діагностика (загальний аналіз крові, печінкові проби 9 показників, копрограма).…
3300 грн

2900 грн
Алерго check-up в DOCTOR & ME
до 30-06-2024
Консультація лікаря, дослідження функції зовнішнього дихання (спірометрія / спірометрія із застосуванням лікарських засобів).…
1400 грн

1250 грн
Ендокринологічний Check-up в DOCTOR & ME
до 30-06-2024
Первинна консультація лікаря, УЗД щитоподібної залози, лабораторна діагностика( глікозильований гемоглобін, глюкоза, ТТГ, Т4 вільний), повторна консультація лікаря за результатами досліджень …
2900 грн

2460 грн
Урологічний чек-ап в DOCTOR & ME
до 30-06-2024
Первинна консультація лікаря, УЗД , лабораторні дослідження, повторна консультація за результатами досліджень.…
2500 грн

2200 грн
Записатися на акцію

Зверніть увагу на інші клініки:
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Нижній Вал 7-9, ви отримаєте кваліфіковані консультації психолога/психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00
Гінекологія, репродуктологія, генетика, андрологія, УЗ-діагностика, урологія, фізіотерапія, масаж, реабілітація, хірургія, дерматологія, косметологія, естетика тіла, лабораторні аналізи, денний стаціонар