Карапетян Еліз Мартіновна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД-діагностики, спеціалізується на виявленні патологій розвитку репродуктивної системи у дітей та підлітків, здійснює УЗД органів малого таза, усуває запальні процеси, які в подальшому можуть призвести до безпліддя. Звертатися до фахівця потрібно, якщо не настає менструація до 14-15 років або починається раніше 11 років, занадто хвороблива менструація, занадто раннє або запізніле поява первинних статевих ознак, синехії статевих губ і інші патології.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський

У дочки были проблемы с месячными. Мы очень перепугались. Нам посоветовали обратиться за консультацией к Элиз Мартиновне. Она очень подробно расспросила меня и Аню и нашла причину. Действительно, после изменений в питании все прошло. Спасибо большое!
Валерия
Были сложности с постановкой диагноза, Элиз развеяла мои опасения и назначила недорогие препараты для лечения. Мне понравилось.
Лена
Врач внимательная, очень помогла нам с дочкой, провела консультацию, ответила на все вопросы.

• 1990 p. — Київський медичний університет.

Курси підвищення кваліфікації h3>

• Спеціалізації при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, кафедра акушерства та гінекології на базі Обласної лікарні.

Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики надає послуги

• УЗД органів малого таза;
  • мезотерапія;
  • антигомотоксична терапія;
  • консультування підлітків;
  • профілактика ранньої вагітності, захворювань ППП;
  • діагностика патологій.

Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики займається лікуванням захворювань

• синехиї статевих губ;
  • безпліддя;
  • ендометріоз;
  • дисплазія шийки матки;
  • запальні процеси;
  • інфекції,що передаються статевим шляхом.