Лікарі в Києві (метро Університет)

Анастасія
Вдячна Анні Олегівні за нашу донечку, на яку чекали 7 років. Дуже довго не могли завагітніти без якихось явних і зрозумілих причин, багато змінили лікарів і витратили коштів, поки не зустріли Анну Олегівну, з якою за кілька циклів все вийшло. Всім дуже раджу Анну Олегівну і будьте впевнені, шо у Вас все вийде!!!
30 листопада '-1 г.
Обращалась к Анне Олеговне по рекомендации своей подруги, которая только благодаря этому прекрасному доктору стала мамой. У меня были проблемы другого плана, и А.О. помогла мне их решить. Не так часто встречаются врачи, которые работают так четко, конкретно и профессионально! Ничего лишнего - правильный диагноз, лечение и положительный результат!
Грищенко Оксана
У многих врачей я лечилась от бесплодия больше 10 лет . Множество анализов , продувание труб , инсеминация . Но , увы ! Я была на грани , мне было 40 лет ! Я пришла на прием к Исламовой Анне Олеговна . Сделали анализы , Анна Олеговна назначила лечение . Через 2,5 !!! Месяца наступила долгожданная беременность . Это было Чудо ! Но мой ребенок мог и не родиться . Два раза была угроза срыва беременности , киста , возраст . 9 месяцев постельного режима . И все 9 месяцев со мной была Анна Олеговна . Всегда очень внимательная , чуткая . И только благодаря ее профессионализму и уверенности , что у нас все получится и будет всё хорошо , я родила совершенно здоровенькую и красивую девочку . И теперь глядя на свою , уже почти взрослую доченьку , я благодарю Вас каждый день ! Спасибо Вам , дорогая Анна Олеговна ! Низкий поклон !
Людмила Полевик
Чудовий спеціаліст, завжди уважна, чуйна. Вдячна за своєчасну діагностику, кваліфіковане лікування та індивідуальний підхід. Вже багато років звертаюсь лише до Анни Олегівни.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог, спеціалізується на ендокринній гінекології. Проводить консультації, веде вагітних. Лікує жіноче безпліддя, викликане гормональними збоями. Крім того, займається лікуванням полікістозу яєчників і міоми матки. Приймає пацієнток з вираженим передменструального синдрому і призначає їм відповідні медикаментозні препарати для купірування симптомів.
Проктолог-хірург
Лікар вищої категорії, спеціалізується на консервативному і хірургічному лікування проктологічних захворювань: геморою, гострого парапроктиту, екстрасфінктерних параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин, стенозу анального каналу, сфінктеропластіка, анального свербежу, видалення поліпів товстої кишки .. Проводить аноскопію, фіброколоноскопії, ректороманоскопию і бере забір матеріалу для біопсії.
Офтальмолог
Викликати лікаря додому
Лікар-офтальмолог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних патологій ока: кон'юнктивіти, блефарити, кератити, іридоцикліти, увеїти, макулодистрофії і ін. Хронічні зміни на дні ока. Володіє методикою парабульбарних ін'єкцій. Надає швидку допомогу при чужорідному тілі рогівки і склери. Проводить ін'єкції у холязіон. Займається виміром очкової і контактної корекції будь-якого ступеня складності. Вимірює внутрішньоочний тиск.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Пластичний хірург, хірург загального профілю
Лікар є дипломований пластичний хірург. Спеціалізується на естетичної хірургії, амбулаторної хірургії, проводить ін'єкційні методики. Закінчила Єреванський державний медичний університет ім. Мхитара Гераци, відділення пластичної реконструктивної хірургії.
Отоларинголог, отоларинголог дитячий, хірург
Лікар проводить консервативне лікування запальної патології ЛОР-органів, лікування хронічних аденоидитов, хронічних синуситів, тонзилітів.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Доктор Уланова Вероніка Валеріївна спеціалізується в області гінекології, репродуктології. Надає послуги з ведення вагітності, лікування позаматкової вагітності, запальних захворювань, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог надає послуги з лікування різних захворювань. Займається лікуванням ерозії шийки матки, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Хірург Урологічного напрямку, Уролог, Андролог, Лікар УЗД діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог Холохаренко Ігор Костянтинович спеціалізується на лікуванні урологічних та андрологічних захворювань. Також проводить лікування еректильної дисфункції, жіночих статевих інфекцій. В роботі застосовує методи ультразвукової діагностики, цистоскопію. Проводить видалення атером і папілом зовнішніх статевих органів. Може вести консультацію англійською мовою
Травматолог, ортопед
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування
Доктор дієтолог, педіатр, генетик, спеціалізується в генетиці, педіатрії та перинатології. Має великий досвід роботи подіагностірованію репродуктивної функції людини. Займається перинатальним і пренатальним діагностуванням, дослідженням генетичних і онкологічних захворювань, патологій розвитку плоду, генетичної схильності. Веде вагітних, проводить у дітей і дорослих синдромологический аналіз. Турова Людмила Олександрівна кандидат медичних наук, зареєструвала 4 патенти, є автором 80 наукових публікацій і членом Асоціації генетиків, педіатрів і дієтологів України.
Консультація 3700, тільки онлайн