Гінеколог-ендокринолог в Києві

Анастасія
Вдячна Анні Олегівні за нашу донечку, на яку чекали 7 років. Дуже довго не могли завагітніти без якихось явних і зрозумілих причин, багато змінили лікарів і витратили коштів, поки не зустріли Анну Олегівну, з якою за кілька циклів все вийшло. Всім дуже раджу Анну Олегівну і будьте впевнені, шо у Вас все вийде!!!
30 листопада '-1 г.
Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
30 листопада '-1 г.
Обращалась к Анне Олеговне по рекомендации своей подруги, которая только благодаря этому прекрасному доктору стала мамой. У меня были проблемы другого плана, и А.О. помогла мне их решить. Не так часто встречаются врачи, которые работают так четко, конкретно и профессионально! Ничего лишнего - правильный диагноз, лечение и положительный результат!
Грищенко Оксана
У многих врачей я лечилась от бесплодия больше 10 лет . Множество анализов , продувание труб , инсеминация . Но , увы ! Я была на грани , мне было 40 лет ! Я пришла на прием к Исламовой Анне Олеговна . Сделали анализы , Анна Олеговна назначила лечение . Через 2,5 !!! Месяца наступила долгожданная беременность . Это было Чудо ! Но мой ребенок мог и не родиться . Два раза была угроза срыва беременности , киста , возраст . 9 месяцев постельного режима . И все 9 месяцев со мной была Анна Олеговна . Всегда очень внимательная , чуткая . И только благодаря ее профессионализму и уверенности , что у нас все получится и будет всё хорошо , я родила совершенно здоровенькую и красивую девочку . И теперь глядя на свою , уже почти взрослую доченьку , я благодарю Вас каждый день ! Спасибо Вам , дорогая Анна Олеговна ! Низкий поклон !
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог, спеціалізується на ендокринній гінекології. Проводить консультації, веде вагітних. Лікує жіноче безпліддя, викликане гормональними збоями. Крім того, займається лікуванням полікістозу яєчників і міоми матки. Приймає пацієнток з вираженим передменструального синдрому і призначає їм відповідні медикаментозні препарати для купірування симптомів.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Консультація 800/1200 грн.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, лікар УЗД
Врач-гинеколог, эндокринолог. Предоставляет консультации по диагностике и лечению воспалительных, инфекционных и онкологических заболеваний женских репродуктивных органов, а также отклонений в половом развитии, сбоев менструального цикла и других гинекологических нарушений у детей и подростков. Владеет техникой проведения различных диагностических мероприятий: УЗИ органов малого таза, кольпоскопии, знаниями и практическими навыками в области лапароскопических и гистологических исследований.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Займається розпізнаванням, лікуванням і профілактикою гінекологічних хвороб, патологій жіночого репродуктивного здоров'я. Надає допомогу з діагностики та усунення ендокринних порушень у репродуктивний період. Веде прийом пацієнтів, проводить профілактичні огляди, надає консультативну допомогу. Надає професійну допомогу у лікуванні запальних хвороб органів малого тазу, патологій жіночих статевих органів, безпліддя.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має ступінь доктора медичних наук. Спеціаліст в області ендокринної гінекології та ультразвукової діагностики. Основний напрямок діяльності — органозберігаючі лікування міоми матки із застосуванням сучасних малоінвазивних методик. Володіє технікою проведення емболізації маткових артерій, гістеро- і лапароскопічного видалення міоматозних вузлів. Надає лікарську допомогу при гормональних синдромах (синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія) та інших гінекологічних патологіях.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог-ендокринолог, має вищу кваліфікацію в області акушерства, гінекології, володіє навичками УЗ-діагностики органів. Займається супроводом вагітності, включаючи пацієнток з високими ризиками. Веде консультативний прийом і огляд, виявляє захворювання шийки матки, гормональні порушення роботи яєчників, патологій розвитку статевих органів, порушення менструального циклу, призначає лікування. Має ступінь кандидата наук. Автор ряду наукових робіт та патентів.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог спеціалізується на лікуванні хвороб шийки матки за допомогою малоінвазивних методик лікування. Використовує кріотерапію, лазерну терапію, аргоноплазменную коагуляцію. Проводить ультразвукову діагностику, обстежує пацієнтів на предмет інфекційних хвороб, в тому числі що передаються статевим шляхом. На основі отриманих даних складає план лікування. Спеціалізується на ендокринній гінекології, займається терапією гіперпролактинемії, ендометріозу, гірсутизму.
Гинеколог-эндокринолог, Репродуктолог
Доктор Козачок Анжеліна Андріївна спеціалізується на терапії патологій жіночої репродуктивної системи і захворювань ендокринного характеру. Проводить консультаційні прийоми для пацієнток, які планують вагітність, обстежує жінок з підозрою на безпліддя. Діагностує і лікує кандидоз, вагініт, вульвіт, ендометріоз, ерозію шийки матки, а також сифіліс, гонорею, трихомоніаз. Надає допомогу пацієнткам з порушеннями гормонального фону, займається терапією недуг щитовидної залози.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Катерина Ігорівна є провідним фахівцем у питаннях ведення вагітності, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, патології шийки матки, кліматичних розладів. Проводить роздільно-діагностичне вишкрібання, стимуляцію овуляції, інсемінацию, офісну гістероскопію, консультації з питань контрацепції, ведення жінок з міомою матки, ендометріозом, поліпозомендометріей. Надає послуги з виявлення причин і лікування безпліддя, лікування ендокринної патології у гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9