Ендокринологи в Києві

Консультація ендокрінолога в кліниці «Чоловіче здоров'я» 400 грн
Консультація ендокрінолога в кліниці «Клініка Нова» 850 грн
Консультація ендокрінолога в кліниці «Медична Допомога» 680 - 800 грн
Консультація ендокрінолога в кліниці «Каб. Гоголенко» 300 - 500 грн
Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
31 рік досвіду
Ендокринолог надає послуги з лікування ожиріння. Консультує, займається проведенням аналізів на цукровий діабет, визначенням інсуліну в крові.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Ендокринолог
Займається виявленням та лікуванням хвороб ендокринної системи, таких як діабет, ожиріння, гормональні порушення, патології обмінних процесів.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Педіатр, Дитячий ендокринолог
Лікар спеціалізується в області педіатрії та дитячої ендокринології. Здійснює ведення і лікування дітей від 0 і до 18 років. Консультує з питань вигодовування та харчування дітей до 1 року. Складає індивідуальні графіки вакцинації. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовидільної і дихальної систем. Приймає дітей з затримкою статевого розвитку, прискореним ростом і ожирінням.
Ендокринолог
Лікар Берліна Тетяна Яківна має багаторічний досвід, ендокринолог, має вищу категорію. У послуги фахівця входить діагностика і терапія захворювань органів ендокринної системи. До лікаря звертаються у разі виявлення цукрового діабету, ожиріння, порушень функції щитовидної залози. Лікар консультує пацієнтів з діабетом у питання дієтичного харчування, розрахунку хлібних одиниць і самоконтролю рівня глікемії шляхом введення інсуліну. Також лікар веде спостереження протягом усієї вагітності жінок з цукровим діабетом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Спеціалізується на спостереженні вагітності. Приймає пацієнток із безпліддям, порушеннями менструального циклу, ендометріозом, гіперплазією ендометрію та патологіями шийки матки. Лікує розлади менопаузи та урогенітальні інфекції.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Доктор лікує широкий спектр гінекологічних захворювань. Здійснює спостереження вагітності, проводить пренатальну діагностику, має навички оперативної гінекології. Лікує урогенітальні інфекції, патології шийки матки, ендометріоз, гіперплазію ендометрію, проблеми надмірної ваги.
Хірург, проктолог, ендокринолог
Лікар-хірург вищої категорії — фахівець в області оперативного та консервативного лікування проктологічних, ендокринних патологій. Крім цього, лікар видаляє пухлини різних локалізацій, допомагає пацієнтам з варикозною хворобою, здійснює хірургічні маніпуляції з видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15
Терапевт, Ендокринолог, Кардіолог
Лікар-терапевт першої категорії, ендокринолог, гастроентеролог, досконало володіє різними навичками функціональної діагностики організму, займається виявленням серцево-судинних патологій, ендокринних захворювань у пацієнтів. Компетентна у питаннях лікування широкого спектру хвороб. Звертаються до Тетяни Анатоліївни при порушеннях серцевого ритму, болях в грудях, порушеннях травлення, при кашлі, болях у животі, цукровому діабеті та інших розладах ендокринної системи.
Записатися на прийом68 онлайн записів
Ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар - ендокринолог, фахівець в лікування захворювань ендокринної системи, пункційної біопсії, гормональних показників, проводить спостереження після операцій на щитовидній залозі, консультує щодо необхідності оперативного втручання, діагностика та лікування цукрового діабету та ін.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог-ендокринолог, має вищу кваліфікацію в області акушерства, гінекології, володіє навичками УЗ-діагностики органів. Займається супроводом вагітності, включаючи пацієнток з високими ризиками. Веде консультативний прийом і огляд, виявляє захворювання шийки матки, гормональні порушення роботи яєчників, патологій розвитку статевих органів, порушення менструального циклу, призначає лікування. Має ступінь кандидата наук. Автор ряду наукових робіт та патентів.