Ендокринологи в Києві

Консультація ендокрінолога в кліниці «Чоловіче здоров'я» 400 грн
Консультація ендокрінолога в кліниці «Клініка Нова» 850 грн
Консультація ендокрінолога в кліниці «Медична Допомога» 680 - 750 грн
Консультація ендокрінолога в кліниці «Каб. Гоголенко» 300 - 500 грн
Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
Я не знаю, что бы было, если бы мне в свое время не посоветовали обратиться к Стельмах. Болезнь у меня обнаружили коварную и варианты развития лечения могли быть плачевные. Анна Орестовна взялась мне помочь, и сейчас самое страшное позади, уже есть положительные сдвиги. Спасибо доктору!
30 листопада '-1 г.
Я очень благодарна Сосниной за участие в решении моих проблем со здоровьем. Благодаря квалифицированному лечению под руководством Виктории Николаевны, у нас с мужем появилась возможность родить ребенка. Огромное спасибо доктору!
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
25 років досвіду
Олена Олександрівна спеціалізується на діагностиці та профілактиці захворювань, так чи інакше пов'язаних з порушенням обміну речовин і гормонального фону на різних етапах складності. Серед патологій, які лікує лікар, присутнє ожиріння, цукровий діабет, зоб, гіпотиреоз, а також тиреотоксикоз та інші хвороби ендокринологічного профілю.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 890 грн.
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
25 років досвіду
Доктор лікує широкий спектр гінекологічних захворювань. Здійснює спостереження вагітності, проводить пренатальну діагностику, має навички оперативної гінекології. Лікує урогенітальні інфекції, патології шийки матки, ендометріоз, гіперплазію ендометрію, проблеми надмірної ваги.
Консультація 990 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
24 роки досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Спеціалізується на спостереженні вагітності. Приймає пацієнток із безпліддям, порушеннями менструального циклу, ендометріозом, гіперплазією ендометрію та патологіями шийки матки. Лікує розлади менопаузи та урогенітальні інфекції.
Консультація 990 грн.
20 років досвіду
Займається виявленням та лікуванням хвороб ендокринної системи, таких як діабет, ожиріння, гормональні порушення, патології обмінних процесів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-28
Консультація 700 грн.
Хірург, проктолог, ендокринолог
16 років досвіду
Лікар-хірург вищої категорії — фахівець в області оперативного та консервативного лікування проктологічних, ендокринних патологій. Крім цього, лікар видаляє пухлини різних локалізацій, допомагає пацієнтам з варикозною хворобою, здійснює хірургічні маніпуляції з видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 700 грн.
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
34 роки досвіду
Лікар-гінеколог-ендокринолог, має вищу кваліфікацію в області акушерства, гінекології, володіє навичками УЗ-діагностики органів. Займається супроводом вагітності, включаючи пацієнток з високими ризиками. Веде консультативний прийом і огляд, виявляє захворювання шийки матки, гормональні порушення роботи яєчників, патологій розвитку статевих органів, порушення менструального циклу, призначає лікування. Має ступінь кандидата наук. Автор ряду наукових робіт та патентів.
Консультація 1560 грн.
13 років досвіду
Лікар діагностує і лікує захворювання з боку ендокринної системи. Спеціалізується на терапії вроджених і набутих патологій. Займається лікуванням цукрового діабету, гіпертиреозу, токсичного зобу. Коригує харчування для усунення ожиріння, призначає гормональну терапію.
Консультація 1030 грн.
Ендокринний хірург
32 роки досвіду
Найбільша заслуга: індивідуальний персоніфікований підхід до кожного пацієнта з адаптацією міжнародних протоколів під конкретні запити. Спеціаліст ендокринної хірургії вже більше понад 30 років, успішно виконує оперативні втручання експертного рівня при патологіях органів ендокринної системи. Операції проводяться за світовими стандартами з апаратною візуалізацією і збереженням нервових та інших структур шиї, ретельною обробкою судин, що забезпечує мінімальну кількість ускладнень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1150 / 1000 грн.
Педіатр, Дитячий ендокринолог
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується в області педіатрії та дитячої ендокринології. Здійснює ведення і лікування дітей від 0 і до 18 років. Консультує з питань вигодовування та харчування дітей до 1 року. Складає індивідуальні графіки вакцинації. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовидільної і дихальної систем. Приймає дітей з затримкою статевого розвитку, прискореним ростом і ожирінням.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-28
Консультація 750 грн.
37 років досвіду
Лікар спеціалізується у лабораторній та інструментальній діагностиці захворювань ендокринної системи. Лікує ожиріння, безпліддя, проводить гормональну терапію. Спеціалізується на усуненні цукрового діабету, гіпотиреозу, гіпертиреоз. Працює з патологічними порушеннями у роботі щитовидної залози.