Неврологи в Києві

Консультація невролога в кліниці «Центр УХВТ» 650 грн
Консультація невролога в кліниці «Дитина» 550 - 680 грн
Консультація невролога в кліниці «Біо Плюс» 700 грн
Консультація невролога в кліниці «Чоловіче здоров'я» 200 - 250 грн
Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Невролог
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Основні напрями професійної діяльності: пароксизмальні стани (епілепсія та її прояви, напади втрати свідомості), головний біль, вегето-судинна дистонія, розсіяний склероз, наслідки інсультів. Здійснює консервативне лікування патологій нервової системи, володіє техніками мануальної та рефлексотерапії. Проводить транскраніальну доплерографію судин голови і шиї, електроенцефалографію й інші діагностичні дослідження.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Лікар загальної практики – сімейна медицина, акушер гінеколог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Вертебролог, невролог, реабілітолог
Лікар займається лікуванням головного болю та запаморочення, болю у хребті, у суглобах. Проводить реабілітацію після травм та операцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Невролог
Лікар невролог. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи. Закінчив Курський Медичний Державний Університет. З 2016 Заслужений лікар України.
Невролог, вертебролог, вертеброневролог, рефлексотерапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Займається голковколюванням. Приймає пацієнтів з головними болями, безсонням, панічними атаками. Лікує вегетосудинну дистонію, хворобу Паркінсона, остеохондроз, наслідки інсультів та черепно-мозкових травм.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Невролог
Доктор медичних наук, професор, лікар невролог вищої категорії. Євген Олександрович - визнаний фахівець з лікування екстрапірамідних, нейродегенеративних і цереброваскулярних захворювань. Лікує хворобу Паркінсона, синдром Туретта, енцефалопатії, хвороба Альцгеймера, епілепсію, головні болі, запаморочення, порушення сну, больові синдроми, депресії та ін. Володар десятків грантів від міжнародних неврологічних товариств з метою підвищення кваліфікації за кордоном. Автор 170 наукових робіт.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Консультація
Невролог
Невролог Куц Костянтин Володимирович спеціалізується на діагностиці та подальшому лікуванні хвороб нервової системи. Проводить консультацію діагностику: ЕЕГ; ЕхоЕГ; викликані потенціали, ЕНМГ, на якій виявляє стан спинного і головного мозку (центральної нервової системи) і нервових волокон. Займається діагностикою остеохондрозу. Проводить лікування неврозів, вегетосудинної дистонії, невралгії, невритів. Лікує інсульти і їх наслідки, епілептичні напади, хвороби кровоносної системи. Практикував діагностику і лікування радикулітів, травм спини, хвороби Альцгеймера і іншого. Надає консультації в профілактичних цілях.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Нейрохірург, Вертебролог
Доктор спеціалізується в галузі нейрохірургії і вертебрології. Лікує остеопороз і міжхребетні грижі. Проводить епідуральні блокади, черезшкірну вертебропластику і мікродискектомію. Приймає пацієнтів з болями в спині, шиї і попереку.
Сімейний лікар, Невролог, Гінеколог
21 рік досвіду
Доктор веде гінекологічний прийом, терапевтичний прийом дорослих і дітей, виконує озонотерапію, ВЛОК, гірудотерапію, АГТ, паравертебральні блокади.
Невролог, епілептологі
Лікар спеціалізується на діагностиці рідкісних та спадкових неврологічних захворювань у дітей. Здійснює патронаж дітей до року. Лікує епілепсію, головні болі і тики, аутоімунні хвороби нервової системи. Є автором понад 40 публікацій з епілепсії. Бере активну участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський