Сторінка 3. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Гінеколог, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається веденням вагітності. Проводить діагностику і лікування запальних та інфекційних захворювань жіночих статевих органів. Виконує лапароскопічні операції гінекологічного профілю.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Онкогінеколог, гінеколог, онкохірург
Лікар онкогінеколог вищої категорії, займається терапією інфекційних, запальних і інших хвороботворних процесів в репродуктивній системі. Спеціалізується на лікування жіночих онкопатології: пухлини матки, яєчників і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Сімейний лікар, Невролог, Гінеколог
21 рік досвіду
Доктор веде гінекологічний прийом, терапевтичний прийом дорослих і дітей, виконує озонотерапію, ВЛОК, гірудотерапію, АГТ, паравертебральні блокади.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Займається розпізнаванням, лікуванням і профілактикою гінекологічних хвороб, патологій жіночого репродуктивного здоров'я. Надає допомогу з діагностики та усунення ендокринних порушень у репродуктивний період. Веде прийом пацієнтів, проводить профілактичні огляди, надає консультативну допомогу. Надає професійну допомогу у лікуванні запальних хвороб органів малого тазу, патологій жіночих статевих органів, безпліддя.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Доктор лікує широкий спектр гінекологічних захворювань. Здійснює спостереження вагітності, проводить пренатальну діагностику, має навички оперативної гінекології. Лікує урогенітальні інфекції, патології шийки матки, ендометріоз, гіперплазію ендометрію, проблеми надмірної ваги.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Спеціалізується на спостереженні вагітності. Приймає пацієнток із безпліддям, порушеннями менструального циклу, ендометріозом, гіперплазією ендометрію та патологіями шийки матки. Лікує розлади менопаузи та урогенітальні інфекції.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Маєвська Ірина Олегівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Спеціалізується на захворюваннях органів малого таза, ліквідує патології запального характеру. Допомагає жінкам відновити менструальний цикл, веде облік вагітних. У своїй практиці використовує метод простий і розширеної кольпоскопії. Приймає за попереднім записом.
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, УЗД-діагност вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні ендокринних патологій, доброякісних пухлин, гіперплазії ендометрія. Також лікує запальні захворювання жіночих статевих органів, урогенітальні інфекції, безпліддя, порушення менструального циклу. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, кольпоскопію, радіохвильової терапію патологій шийки матки. Консультує з приводу планування вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
21 рік досвіду
Доктор Кузьміна Ганна Володимирівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Лікує безпліддя, становить коригувальні схеми терапії прі не виношування дитини. Веде облік вагітних. Приймає пацієнтів в консультативному режимі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства, гінекології. Великий досвід роботи УЗД-діагностом. Надає консультативні послуги з діагностування та лікування: гінекологічних порушеннях (вагітність в анамнезі, патологія шийки матки). Веде вагітних і жінок з безпліддям. Проводить ультразвукові дослідження органів малого таза (трансвагінальне і трансабдоминальное). Виявляє вроджені аномалії розвитку плода (за допомогою скринінгу). Надає допомогу при плануванні сім'ї, проводить діагностично-лікувальні операції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 890/990 грн.