Уланова Вероніка Валеріївна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар вищої категорії
Доктор Уланова Вероніка Валеріївна спеціалізується в області гінекології, репродуктології. Надає послуги з ведення вагітності, лікування позаматкової вагітності, запальних захворювань, консультує.

Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216

Анна Кириченко
Благодаря Веронике Валерьевне, я стала мамой двух замечательных малышек!!! Спасибо вам прегромаднейшее!!! Вы - замечательный специалист, красивая женщина и мой долгожданный аист)
Ульяна
Я рада, что нашла чудестного специалиста вовремя. Теперь мы с мужем ждем нашего малыша. Рекомендую всем, у кого есть проблемы с беременностью.
Злата
Хороший, грамотный специалист и приятный человек.
Илона
Спасибо Вам Вероника Валерьевна!Такой и должен быть настоящий специалист,чуткий, внимательный и душевный.
Аліна
08 травня '22р.
Неймовірна Вероніка Валеріївна
Дякуючи Вероніці Валеріївні ми маємо здорового синочка,після 3 завмерших вагітностей
Врач с большой буквы! Благодаря Веронике Валерьевне после многих лет безуспешных попыток, у нас родился замечательный сыночек! Огромное Вам спасибо!

Освіт

• 1996 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за фахом "Лікувальна справа".

• 2000 р. — Отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації "Методи пренатальної діагностики захворювань плоду" Науковий центр акушерства, гінекології і перинатології РАМН (Москва);
  • 2006 р. — Курси "Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя";
  • 2007 р. — Курси "Актуальні питання в акушерстві і гінекології";