Сторінка 4. Гінекологи в Києві

08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства, гінекології. Великий досвід роботи УЗД-діагностом. Надає консультативні послуги з діагностування та лікування: гінекологічних порушеннях (вагітність в анамнезі, патологія шийки матки). Веде вагітних і жінок з безпліддям. Проводить ультразвукові дослідження органів малого таза (трансвагінальне і трансабдоминальное). Виявляє вроджені аномалії розвитку плода (за допомогою скринінгу). Надає допомогу при плануванні сім'ї, проводить діагностично-лікувальні операції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 890/990 грн.
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується в області онкогінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Надає консультаційні послуги. Проводить успішне лікування захворювань жіночих статевих органів, менструальних і клімактеричних збоїв, патологій вагітності. Допомагає подолати проблеми із зачаттям. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію. Володіє апаратними методиками лікування патологій шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Резніченко Ірина Валеріївна працює акушером-гінекологом, володіє навичками проведення УЗД органів жіночої репродуктивної системи. Надає допомогу у виборі засобів контрацепції, лікує безпліддя, ендометрит, вагініт, кольпіт, менструальную дисфункцію, а також консультує щодо профілактики зараження захворюваннями, що передаються при інтимному контакті.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має ступінь доктора медичних наук. Спеціаліст в області ендокринної гінекології та ультразвукової діагностики. Основний напрямок діяльності — органозберігаючі лікування міоми матки із застосуванням сучасних малоінвазивних методик. Володіє технікою проведення емболізації маткових артерій, гістеро- і лапароскопічного видалення міоматозних вузлів. Надає лікарську допомогу при гормональних синдромах (синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія) та інших гінекологічних патологіях.
Акушер-гінеколог
Лікар Тутченко Тетяна Миколаївна — акушер-гінеколог. Протягом 13 років займається терапією запальних та інфекційних захворювань репродуктивної системи. Спеціалізується в області гінекології. Веде облік вагітності. Допомагає жінкам відновити цикл. Займається плануванням вагітності.
Гінеколог, Онкогінеколог
Лікар, що спеціалізується на онкогінекології, оперативній гінекології, акушерстві та гінекології. Член асоціації акушер-гінекологів України. Член Міжнародної асоціації акушер-гінекологів (FIGO). Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів. Має патент на корисну модель «Спосіб оперативного лікування вродженої вади розвитку жіночих геніталій».
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер гінеколог, займається діагностичним дослідженням і лікуванням менструального циклу, органів малого таза, захворювань ЗПСШ, передракових і фонових станів шийки матки. Проводить кольпоскопію, надає послуги з установки і видалення внутрішньоматкових контрацептивів, видаляє доброякісні утворення зовнішніх статевих органів, веде вагітних. Людмила Володимирівна є УЗД-діагностом вагітних, молочних залоз, щитовидної залози, черевної порожнини і заочеревинного простору
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар -репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціаліст в лікуванні безпліддя у жінок, проведенні ЕКО, проведення лапароскопічних хірургічних втручань на жіночих статевих органах та ін.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог
Лікар гінеколог-репродуктолог вищої категорії, спеціалізується у лікуванні проблем безпліддя, фахівець володіє повним спектром передових репродуктологічних технологій, здійснює супутню терапію запальної і інфекційної акушерсько-гінекологічної патології.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар ендокринолог-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та попередженні гінекологічних захворювань і ендокринних порушень, що впливають на репродуктивну функцію жінки. Займається лікуванням безпліддя, патологій жіночих статевих органів, веденням вагітності. Веде прийом пацієнтів, надає професійну консультативну допомогу. Чинний член асоціації акушерів-гінекологів України.