Сторінка 9. УЗД органів малого тазу в Києві

Знайдено 327 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Мирослава
Видно, що хороший, професійний лікар. Видно, що досвідчений та знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Лікар пообіцяв, що вирішить мою проблему і це дає надію. Буду продовжувати у нього лікування.
Роман
Лікар дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, намагається глибоко вивчити питання. Лікар з глибокими знаннями, і це відчувається. Я задоволений його підходом. Враження про нього хороше. Лікування допомогло.
Анатолій
Дуже хороший спеціаліст! Звернувся до нього з дуже делікатною проблемою! Лікар все зробив на найвищому рівні. Зараз все чудово. Дякую!
Если Вы ищете хорошего акушер-гинеколога, когда сразу обращайтесь к Бабаку Махмудовичу. Он действительно профессионал своего дела, таких мало. На собственном примере убедилась в этом. Рекомендую.
Київ вул. Н. Василенко, 7
м. Берестейська17 5 м. Нивки27 6 м.Шулявська31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (нирки, наднирникові залози, передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур з залишковою сечею) 680
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри) 520
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур з залишковою сечею) 560
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур з залишковою сечею, органи калитки) 780
  • УЗД трансректальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри) 560
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 560
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально 620
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Центр "Меддопомога" спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • УЗД органів малого тазу (матка + яєчники + сечовий міхур) 3 000
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лук'янівська19 5 м.Контрактова площа34 15
Медична клініка "Дерматовенерологія" - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та...
  • УЗД органів малого тазу у жінок 450
7,2
Київ вул. Межева, 23 Б
м.Оболонь1 час 7 мин 16 м.Мінська1 час 13 мин 15 м.Сирець1 час 4 мин 16
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 650
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерська15 11 м.Арсенальна22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальна17 8 м.Університет18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • УЗД органів малого тазу поверхневим датчиком 650
  • УЗД органів малого тазу піхвовим датчиком 650
Київ, м. Обухів, вул. Каштанова, 13
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь55 11 м.Сирець44 15
Медичний центр "UBL clinic" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
  • УЗД гінекологічне 500
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харківська11 4
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 635
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 635
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • УЗД органів малого тазу 650
  • УЗД органів малого тазу 650