УЗД органів черевної порожнини в Києві

УЗД органів черевної порожнини 500 грн.
УЗД органів черевної порожнини 700 грн.
УЗД органів черевної порожнини 350 грн.
УЗД органів черевної порожнини 350 грн.
УЗД органів черевної порожнини 800 грн.
УЗД органів черевної порожнини 600 грн.
УЗД органів черевної порожнини 950 грн.
УЗД органів черевної порожнини 450 грн.
УЗД органів черевної порожнини 750 грн.
УЗД органів черевної порожнини 680 грн.
Знайдено 330 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Олег
Клініка сподобалася, персонал привітний. Особливо хочу подякувати Тарасу Олександровичу за надану допомогу.
Катя
Врач гастроентеролог Физан очень граматный специалист.никогда не любила поход к врачам,а тут прям влюбилась.Спасибо
Миша
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила, по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною надалі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре.
Зорян
Прийом пройшов відмінно, дуже хороший лікар. Надалі, буду рекомендувати її всім . Спеціаліст дуже уважна, і видно, що досвідчена. Консультація пройшла на найвищому рівні. Залишилися тільки позитивні враження після прийому.
Рима
Все сподобалось, відмінна фахівець. Вона дала поради і рекомендації. Можу особливо відмітити уважність фахівця. Вона відповіла на всі поставлені запитання. Діагностувалв все точно, та призначила ефеквтине лікування. Зараз значно краще.
Яцик Марія
Мені дуже сподобався професійний та позитивний підхід лікаря. Я прийшла з діагнозом після відвідин іншої клініки, з певною тривогою. Лікар мене заспокоїла, сказала, що все в порядку і призначив мені курс лікування. Зараз значно краще.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Кільцева дорога, 1
м.Теремки м.Іподром
Doctor Sam – це багатопрофільна клініка з міжнародними стандартами якості медичних послуг і сервісом високого рівня. Напрямками роботи є амбулаторно-поліклінічний консультативний прийом лікарів, діагностика, супровід вагітності, денний стаціонар, профілактичні щеплення тощо.
  • Дуплексне сканування судин черевної порожнини 900
  • УЗД органів черевної порожнини 900
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 1 100
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарниця22 7 м.Лівобережна18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка, нирки) 810
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна
Сеть клиник "Медиленд"
Акції
Київ вул. Ростиславська (Маршала Рибалка), 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Багатопрофільний медичний центр "Mediland" у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у "Mediland" проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню "Mediland" лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. ...
  • УЗД черевної порожнини (печінка, жевчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з судинами 850
  • УЗД черевної порожнини з навантаженням 880
  • УЗД органів черевної порожнини 650
Працює з 08:30-18:00
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • УЗД Органів Черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, жовчні протоки) + кольорове /енергетичне допплерівське картування 650
  • УЗД Органів Черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, жовчні протоки) та нирки +кольорове /енергетичне допплерівське картування 750
Сб: 08:00-20:00 Нд: 10:00-18:00
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
р.Святошинський
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
  • УЗД органів черевної порожнини 790
  • УЗД органів черевної порожнини 1 110
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • УЗД ОЧП + нирки 850
  • УЗД органів черевної порожнини 700
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • УЗД моторно-евакуаторної функції шлунку та дванадцятипалої кишки з водним навантаженням 789
  • УЗД органів черевної порожнини 879
  • УЗД органів черевної порожнини 1 009
  • УЗД органів черевної порожнини 1 029
Сб: 08:00-16:00 Нд: 09:00-18:00
Мережа клінік Viva
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирська47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в...
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки 890
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок - (педіатрія) 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки - (педіатрія) 890
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 900
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза) з пробним сніданком 1 005
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 1 060
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-18:00
Мережа клінік Viva
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00