Медікал Град, медичний центр

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.

Медікал Град, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД органів черевної порожнини 400
  • УЗД органів черевної порожнини і нирки 600
  • УЗД органів черевної порожнини з "пробним жовчогінним сніданком", 20хв і 10 хв через півгодини 600
  • УЗД нирок і сечового міхура, 20 хв 450
  • УЗД щитовидної залози 450
  • Доплерографічне дослідження судин голови 400
  • Доплерографічне дослідження судин шиї 450
  • Доплерографічне дослідження судин голови та шиї (40 хв) 780
  • Доплерографічне дослідження артерій верхніх / нижніх кінцівок (1 кінцівку) 450
  • Доплерографічне дослідження артерій верхніх / нижніх кінцівок (2 кінцівки) 780
  • Доплерографічне дослідження вен верхніх / нижніх кінцівок (1 кінцівку) 450
  • Електрокардіографія без розшифровки 250
  • Тропоніновий експрес тест на інфаркт міокарда 400
  • Електрокардіограма з розшифровкою 350
  • Холтерівське моніторування ЕКГ, 24 години (розшифровка протягом 3 днів) 950
  • Холтерівське моніторування артеріального тиску, 24 години (розшифровка протягом 3 днів) 750
  • Рентген Органи грудної клітки 450
  • Введення розчинів, гелей в цервікальний канал 150
  • Гінекологічні процедури 280
  • Аплікація і повязки на промежену 140
  • Аплікація на шийку матки 150
  • Радіохвилева коагуляція новоутворень зовнішніх статевих органів та зони промежени 1 580
  • Радіохвилева коагуляція гострокінцевих кондилом (1 зона) 480
  • Консультація алерголога - імунолога (провідного спеціаліста) 750
  • Повторна консультація алерголога - імунолога (провідного спеціаліста) 700
  • Консультація терапевта / лікаря сімейної медицини вдома в радіусі від 10 км від МЦ 1 700
  • Консультація вузького спеціаліста вдома (по Києву) 2 500
  • Масаж при кривошиї (діти до 1 року), 20-40 хвилин) 350
  • Масаж при гіпермобільності суглобів (діти до 1 року), 20-40 хвилин) 350
  • Корекція сколіотичної постави (діти до 1 року), 20-40 хвилин) 350
  • Вакцинація Ваксигрип Тетра з консультацією терапевта 790
  • Вакцинація Ваксигрип вдома / офіс з консультацією терапевта (сімейного лікаря) 990
  • Масаж обличчя (15-20 хвилин) + натуральна косметика + аромамасла 280
  • Видалення одиничних утворень 350
  • Видалення множинних утворень 1 500
  • Експрес-тест на COVID-19 в клініці 730
  • Забір на гістологічне обстеження 120
  • Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) антитіла IgG, методом імуноферментного аналізу (ELISA) 610
  • Тести на стрептококові інфекції 290
  • Ультразвукова терапія МІТ - 11 ( 1 зона) 240
  • Консультація педіатра 490
  • Консультація педіатра повторна 450
  • Консультация ведущего педиатра первичная 680
  • Консультація педіатра за телефоном / skype або On-line (після попередньої консультації в МЦ Медікал Град, корекція доз препаратів, уточнення інформації, без призначення лікування 650
  • Зняття швов 40
  • Підбір сферичних окулярів 160

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Неля
Большое спасибо врачу Дмитрию Шамрай за квалифицированное оказание помощи. Очень хороший врач, внимательный и тактичный, все подробно рассказывает и обьясняет. Делала у него операцию под общим наркозом (удаление геморроидальных узлов и трещины) с последующим направлением на гистологию. Все прошло отлично, через два часа уже была дома. Реабилитация проходила по плану, но длительно (так как я очень долго не обращалась к врачу, два месяца перед операцией были мучительны. Поэтому чем раньше вы обратитесь к врачу, тем легче и быстрее пройдет лечение). Также удаляла у него папиломы на лице и теле под местной анестезией. Реокомендую.
Алена
Хочу поблагодарить Шамрай Дмитрия Викторовича за оказанную мне оперативную помощь, сделал мне операцию по удалению полипов и бахромки, очень быстро безболезненно и качественно, после чего была сразу дома без каких либо обострений и болей, очень всем его рекомендую так как врач большой профессионал своего дела!!! Всегда в дальнейшем буду обращаться к нему и всем советую, так как от него остались только позитивные эмоции, огромное вам спасибо !!!!
Ліля
Все добре, мені все сподобалося. Хороший та доброзичливий фахівець! прийом у невимушеній обстановці, все розповіла та пояснила. призначене лікування справді допомагає. В подальшому обов'язково прийду знову! Безперечно рекомендую!
Юліанна
Лікар хороший, грамотний, кваліфікований, дуже уважний, позитивний. З ним дуже приємно спілкуватися. Він йде назустріч клієнту, відчувається високий професіоналізм, я дуже задоволена. Обов'язково прийду ще не один раз! Рекомендую.
Катерина
На прийомі все пройшло просто чудово! Лікар дуже чуйна, позитивна, все докладно пояснює, відповіла на всі мої запитання. Дійсно грамотний спеціаліст із своїм баченням проблеми та підходом до лікування. Обов'язково прийду ще!
Вероніка
Сподобалася компетентність та ввічливість лікаря. Він все доступно і зрозуміло роз'яснив. Сподобався його професіоналізм та чітке пояснення моєї проблеми та методів її вирішення. Й майбутньому лікуватися буду лише у нього! Дякую
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Русалана
Лікар уважна, допомогла мені з моєю проблемою. Відповіла на ті питання, на які мені потрібні були відповіді. Порадила дуже багато слушних речей. Які допомагають мені знову повернутися до нормального соціального життя. Рекомендую!
Ксюша
Молодий, але дуже компетентний фахівець! За рекомендацією друзів, потрапив на консультацію до цього лікаря. Був приємно вражений, її глибоким знаннями у своїй сфері. Детально мене оглянула, розпитала, та поставила діагноз. Призначення ефективно допомогли. Щиро вдячний лікарю за допомогу!
Евгения Г.
Дуже приємна людина, яка вміє уважно слухати пацієнта. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. Але лікар мені сподобався. тому я прийду на повторний.
Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Дуже хороший, уважний лікар. Я отримала вичерпну консультацію, лікар мене оглянула, вивчила історію моєї проблеми і поставила діагноз. Я залишилася повністю задоволена прийомом. Щиро вдячна лікарю! Безперечно буду рекомендувати.
OLEKSANDR
Один з кращих спеціалістів що я знаю. Діана Ігорівна виконувала мені пневмомасаж барабанної перетинки, так як маю певні проблеми. Хочу сказати, що краще від неї цю процедуру ще не виконував ніхто. Спеціаліст молодий, але помітно що кваліфікований. Рекомендую!
Мені все сподобалося, була дуже уважна, задавала багато запитань, одразу помітно що хоче допомогти. Детально обстежила, призначила аналізи. Після отримання результатів призначила лікування. Вже на наступний день я відчула поліпшення.
Иришка
Юлія Петрівна- чудовий лікар і людина, професіонал своєї справи. Грамотно провела огляд, призначила лікування, все пояснила доступною мовою. Дуже уважна і доброзичлива! Побільше б таких фахівців! Тепер тільки до Вас! Дякую!
Ніна
Як на мене, Наталія Миколаївна прекрасний ендокринолог! Розумна, цілеспрямована, відповідально займається своєю справою. Вміє домогтися поліпшення в лікуванні пацієнтів з серйозними гормональними порушеннями. Так, як це було у мене було. Щиро вдячна їй за кваліфіковану допомогу!
Настя
У мого сина ДЦП. Він постійно потребує курсів масажу, та занять з реабілітологом. На щастя ми уже багато років знайомі та лікуємося у Володимира Олеговича. Спеціаліст екстра класу, справжній професіонал та віртуоз у своїй галузі. Дуже вдячні за ті зусилля які він прикладаю для реабілітації мого сина. Щиро рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста!
Наталия Владимировна
Лариса Владимирона консультировала меня на дому ( у меня проблемы с сердцем и давлением. Очень привлекательная женщина. .Знающий и внимательный доктор Предложила схему лечения. Советую всем страждущим обращаться только к этому специалисту . Не пожалеете
Наталія
Прекрасний лікар вищої категорії! Вела дві мої вагітності і по сей день під спостереженням у Зої Валентинівни. Дуже вдячна за увагу, чуйність, професіоналізм, людяність і доброзичливість! Дуже раджу, звертайтесь!
31 травня '19р.
Очень понравилась компетентность и душевность врача,он вник в суть проблемы без спешки,рекомендовал лечение,было очень приятно общаться с Ларисой Владимировной
Вера
Не передать словами, как я благодарна высококлассному аллергологу Елене Викторовне! Избавила моего ребенка от сыпи, которая доставляла массу беспокойства. До приема у Елены Викторовны мы консультировались с несколькими аллергологами, однако именно она назначила нам правильное лечение! Огромное спасибо!
Дарина
Отличный специалист! С рождения ребенок страдал постоянными запорами. Людмила Сергеевна - первая, кто доходчиво объяснила, как нам правильно следует организовать питание и режим ребенка. Много информации, индивидуальный подход. Благодарны за лечение без лекарств. Диета, питье и упражнения!
У моего дедушки в течение двух лет были проблемы с давлением, оно сильно повышалось. Часто лежали по больницам. Нашли доктора Голюк. Лариса Владимировна внимательно отнеслась к нашей проблеме и подобрала удачное лечение. Теперь все хорошо, давление в норме. Спасибо доктору)
Евгений
Приятно был удивлен, получив отличную консультацию у молодого специалиста. Вне всяких сомнений доктор очень квалифицированный, доступно и грамотно разъяснил мне все, что необходимо сделать. Очень доволен.
Кирил
Клиника на базе инфраструктуры государственной поликлиники Шевченского района. Персонал старается, и специалисты похоже тоже неплохие..часть докторов из это й же клиники. Из проблем: отчетные документами проблематично получить (если вам нужно для страховой или работы). Также, цены "немного" отличаются от заявленных на сайте..В целом нормальная клиника.
Лидия
Делала УЗИ щитовидной железы и эластографию (мамографию) молочных желез. С ее помощью можно сразу определить характер узелков, которые могут образовываться в этих местах. На которые стоит обращать внимание, а на какие нет. Чем существенно экономит время и главное нервы!!! Все проверяется очень тщательно и профессионально.Спасибо.
Олег
Спасибо, медикал граду. Был на консультации у кардиолога, все понравилось. Современное оборудование (узд), анализы. Цены приемлемые. 350грн. Консультация
Виталий
Спасибо за консультацию! Доктор Каплун Андрей Николаевич
Лилия
В целом всё понравилось. Возможно лучшая клиника из тех, где я была. Врачи хорошие, администраторы приветливые и всё оперативно объясняют. Спасибо!
Ірина
Була на консультації у гінеколога Кочета Тараса Михайловича, лікар справжній професіонал. Після призначеного курсу лікування почуваюсь абсолютно здоровою. Дякую лікарю та медичному центру "Медікал Град".
Драпала Д.О.
Была на приеме у врача-гастроэнтеролога. Консультация было полной. Врач компетентный и очень приятный (Елена Владимировна).
Вадим
Елена Владимировна - отличный врач, выслушала и проконсультировала. Профессионал своего дела.
Роман
Я дуже задоволений обслуговуванням в медичному центрі "Медікал Град". Професіоналізм та оперативність лікарів на високому рівні. Рекомендую усім користуватися послугами медичного центру! Бажаю успіхів і процвітання! Дякую.
Леся
Делала УЗИ в клинике. Доктор очень понравился , внимательная и профессиональная. Оборудование современное. Приду сюда еще и к гинекологу.
Татьяна Ивановна
Была на приеме у кардиолога Голюк Ларисы Владимировны. Полностью удовлетворена консультацией. Лечение помогло. Завтра приведу мужа. Рекомендую всем эту клинику.
Карина
Фигура у меня хорошая. Но из - за неправильного питания на работе, появились, отложения целлюлита в области живота, на боках и бедрах. Записалась на курс антицеллюлитного массажа в центр «Медикал Град». Массаж очень приятный, а главное эффективный. Фигура стала стройней. Рекомендую.
Арина
Начала замечать отдышку при беге с покалыванием в сердце. Решила на это обратить внимание, и обратился к специалистам медцентра «Медикал Град». После проведения ряда различных обследований, мне назначали лечение. Оборудование европейского стандарта, врачи квалифицированные.
Андрій
Рекомендую. Привітний та кваліфікований персонал. Звертався до кардіолога та виконував УЗД. Після консультації кардіолога виникло бажання виконувати всі рекомендації.
Кристина
На работе или много бегаю по помещению, или много сижу на месте. Поэтому страдают в основном ноги и спина. Поэтому записалась на регулярные массажи стопы и позвоночника в «Медикал Град». Медперсонал очень квалифицированный и дружелюбный. Регулярные посещения помогли мне забыть о болях.
Оля
31 травня '18р.
Очень хороший доктор! Внимательная, дружелюбная. Развеяла мой страх перед походом к гинекологу

Лікарі клініки Медікал Град, медичний центр

• Ендокринолог
очистити

Пропозиції клініки

Загальний УЗД пакет в Медікал Град
Комплексна пропозиція від Медікал Град — Загальний УЗД пакет.
1050 грн

Комплексна пропозиція від Медікал Град — жіночий УЗД пакет
2000 грн

1600 грн
Придбати
Жіночий УЗД пакет + онкоскринінг щитоподібної залози+молочних залоз в Медікал Град
Комплексна пропозиція від Медікал Град — Жіночий УЗД пакет + онкоскринінг щитоподібної залози+молочних залоз
2750 грн

Check up від Медікал Град
Пропозиції Check up від Медікал Град

4032 грн
Б’юті баланс в Медікал Град
Комплексна пропозиція від Медікал Град — Б’юті баланс.
3835 грн

3068 грн
Пакет Для молодих та активних в Медікал Град
Пакетна пропозиція "Для молодих та активних" в Медікал Град
4150 грн

3320 грн
Кардіологічні пакети від Медікал Град
Кардіологічні пакети від Медікал Град зі знижкою.

1912 грн

Комплексна пропозиція від Медікал Град — Ризик анестезії
1700 грн

1360 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Профільна клініка нейрохірургії та медицини болю "Нейроспайн" спеціалізується на лікуванні різних захворювань опорно-рухового апарату. Тут застосовуються як медикаментозні методи так і малоінвазивні хірургічні втручання. У клініці працюють досвідчені фахівці-неврологи, нейрохірурги, анестезіологи, лікарі з багаторічним стажем.
Пн — Пт: 10:00-17:00
Медичний центр "МЕДПРОФ" на Вишгородській здійснює профілактику та діагностику захворювань, надає консультації фахівців за напрямами терапія, хірургія, отоларингологія, офтальмологія. Тут можна пройти медичні огляди, отримати відповідні медичні документи, довідки.
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська82 12 м.Сирець62 14 м. Нивки86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Центр практичної та прикладної психології "Айгор" спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки людям, що страждають від депресії, панічних атак, психотравм, розладів харчової поведінки, підвищеної тривожності, фобій і страхів, психосоматичних захворювань. У штаті центру кваліфіковані фахівці, кандидати психологічних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00