УЗД суглобів в Києві

Знайдено 214 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Ведрата Людмила Петрівна
Уважність, ввічливість, професіоналізм
16 декабря '23 г.
Крашньова Ірина Анатоліївна
Отличный прием, внимательный доктор, пока вречатления хорошие
08 декабря '23 г.
Станислав
Хочу поделиться своим отзывов о Романе Владимировиче, думаю мой отзыв будет полезен всем остальным людям. Я был у всех именитых и не именитых врачей Киева, так же был в Нейроинституте, частные клиники, но мне никто не мог поставить правильный диагноз, выписывали много препаратов и много анализов, который не давали толку! И это на протяжении 1,5 года! А были такие, которые думали, что я вовсе придумал что у меня сильные головные боли (наверное думали, что мне нравится ходить по врачам, да ещё и в пандемию!) Случайно я попал на приём к Роману Владимировичу! Роман Владимирович внимательно ознакомился с моими: анализами, снимками, заключениями к снимкам, какие препараты я принимал. Внёс все в мою персональную карточку, все объяснил, рассказал, как будет проходить лечение (иглоукалывание, физиотерапия, а также правильная подборка препаратов). Роман Владимирович знает прекрасно точки, куда колоть, был возле меня во время иглоукалывания, спрашивал: «Где болит? Куда ушла боль? Как мое самочувствие?»! Я впервые встретил такого внимательно врача! Он был на связи 24/7, доктор общался с другими докторами, насчёт моей проблемы, тратил своё время (хотя мог говорить, как другие доктора: «Что Вы от меня хотите? Я сделал свою работу!») Далее, я доверился Роману Владимировичу на люмбальную пункцию, доктор рассказал как подготовится. Роман Владимирович данную процедуру сделал профессионально и без проблем! Но оказалось, что нет ни каких серьезных болезней! А боли продолжались и снова Роман Владимирович не бросил меня! А начал анализировать от каких препаратов мне становится легче, сказал сделать новый снимок мрт (но с определёнными настройками) и он нашёл проблему! Роман Владимирович один из первых кто нашёл причину моих болей!!!!!И хотя проблема оказалась не эго профиля, он все равно не бросил меня, и был на связи 24/7! Исходя из всего вышеуказанного, я рад, что попал к Роману Владимировичу, он берётся за сложных пациентов и не бросает их! Он профессионал своего дела и я рекомендую этого доктора! П.С. Мало кто знает, что Роман Владимирович имеет учёную степень, много научных работ и публикаций, но он этим не кичиться, как другие это делают! Так же хочу добавить, что Роман Владимирович очень скромный и приятный человек!
Юрий
Хочется отметить дружелюбный персонал. Отдельное спасибо Андрею Руслановичу за консультацию.
26 декабря '20 г.
Александр
Делал здесь дуплексное сканирование вен ног. Процедура прошла быстро, врач объяснил, в чем состоит проблема. Потребуется лечение.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирська
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи "Клініки доктора...
  • УЗД тазостегнових суглобів у дітей до 1 року 400
  • УЗД ліктьового суглоба 500
Працює з 09:00-20:00
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • УЗД двох парних суглобів (тазостегнові, колінні, гомілковостопні, плечові, ліктьові, променезап"ясткові, пальців кисті та стопи) 650
  • УЗД одного суглоба 500
Сб: 08:00-20:00 Нд: 10:00-18:00
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
  • УЗД кульшових суглобів у дітей та дорослих 620
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Багатопрофільний медичний центр "Mediland" у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у "Mediland" проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню "Mediland" лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. ...
  • УЗД колінного або плечового суглобу при наявності рентгенівського знімку, 1 суглоб 600
  • УЗД колінного або плечового суглобу при наявності рентгенівського знімку, 2 суглоби симетрично 650
  • УЗД кульшових суглобів 550
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) колінного суглобу (два суглоби) 600
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) ліктьового суглобу (два суглоби) 530
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) плечового суглобу (два суглоби) 530
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) кисті руки (дві руки) 690
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) суглобів щелепи 290
  • Дорослим) Ультразвукове дослідження гомілковостопного суглобу (два суглоби) 540
  • Ультразвукове обстеження суглобів стопи 540
Київ, вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Мінська 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героїв Дніпра 15 10
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • УЗД колінного суглоба 739
Працює з 08:00-16:00
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарниця22 7 м.Лівобережна18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • УЗД суглобу 1 анатомічна ділянка 575
  • УЗД суглобу 2 анатомічних ділянки 690
  • УЗД колінного суглобу 575
  • УЗД колінних суглобів 690
  • УЗД кульшового суглобу 575
  • УЗД кульшових суглобів 690
  • УЗД плечового суглобу 575
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • УЗД суглоба (колінний / плечовий / ліктьовий / гомілковостопний / кисті руки / стопи (включно ахіллове сухожилля, підошовна фасція) / променево-зап'ясткового суглоба )" 500
  • УЗД парних суглобів (колінних / плечових / ліктьових / гомілковостопних / кистей рук / стоп (включно ахіллове сухожилля, підошовна фасція) / променево-зап'ясткового суглобів)" 800
  • УЗД парних суглобів (променево-зап'ясткового суглоба і суглобів кисті руки) 1 700
  • УЗД парних суглобів (стопи та гомілковостопного суглоба) 1 700
  • УЗД променево-зап'ясткового суглоба і суглобів кисті руки 1 000
Био Плюс
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харківська11 7 м.Позняки12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • УЗД колінних суглобів (пара) 1 100
4,4
Київ, г. Васильків, вул. Декабристів, 170
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
  • УЗД суглоба (1од.) 520
  • УЗД парних суглобів 600