Рентген (рентгенографія) в Києві

Денис
Алла
21 декабря '16 г.
Виктор Чернышов
Две недели назад гулял с сыном в парке. Так вышло, что при падении сын сломал руку. Недалеко находилась клиника Амеда на Цитадельной. Рентген сделали быстро, без очереди. Гипс наложил опытный врач-травматолог. Обслуживание понравилось. Все на высшем уровне. Спасибо.
Гость
Геннадий
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • Роздруківка додаткової цифрової рентгенограми на плівці (в т.ч. з архіву) - (1 знімок) 170
  • Запис цифрової рентгенограми на CD-диск, флеш-пам’ять 170
  • Інтраопераційна холангіографія (з вартістю контрасту) 1 940
  • Рентгеноскопія шлунку з барія сульфатом (до 4-х знімків) - (з вартістю препарату) 1 930
  • Іррігоскопія з барія сульфатом (до 3-х знімків) - (з вартістю препарату) 1 570
  • Рентгеноскопія периферичних відділів скелету (одна зона: передпліччя, плече, гомілка, стегно та ін.) (одна проекція) 1 200
  • Рентгеноскопія одного суглобу (кульшовий, колінний, гомілково-ступневий, плечовий, ліктьовий, променево-зап’ястковий, тощо) (одна проекція) 1 200
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ вул. Антоновича, 155
м.Палац Україна8 2 м.Либідська5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Лаврухіна, 6
р.Деснянський
У клініці Viva (Віва) на Троєщині на Лаврухіна працюють кращі лікарі всіх спеціальностей. Здійснюються консультативні та діагностичні прийоми пацієнтів в усіх напрямках медицини: Діяльність клініки спрямована на лікування амбулаторних пацієнтів під прямим контролем лікарів. Сучасне оснащення клініки і широкопрофільні фахівці відкриваю величезні можливості...
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Cеть клиник "Амеда"
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
  • Рентгенографія цифрова органів грудної клітини (одна проекція) 470
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лісова18 м.Оболонь17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.
  • Оглядова рентгенографія органів черевної порожнини 450
  • Рентгенографія лопатки в прямій проекції 450
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Дружби народів21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м. Петрівка 32 11 м.Мінська 33 8
Сеть многопрофильных медцентров "Агапит"
Київ вул. Юрія Поправки, 14 А (вул. М. Лебедєва)
м.Чернігівська6 2 м.Дарниця16 3
Послуги центру Агапіт на м. Чернігівська: інструментальна діагностика; лабораторні аналізи; гастроскопія; консультації кардіолога, терапевта, гастроентеролога, гінеколога, уролога, дерматолога, маммолога, стоматолога та інших фахівців; фізіотерапія; лікувальні масажі; мануальна терапія та ін.
  • Рентгенографія ОГК 370
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-15:00
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
  • Рентген (рентгенографія) 490
  • Рентген (рентгенографія) 1 150
  • Рентген (рентгенографія) 570
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м. Петрівка9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Рентген (рентгенографія) 1 200
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • Рентген (рентгенографія) 490
  • Рентген (рентгенографія) 1 150