Рентген (рентгенографія) в Києві

Денис
Алла
21 декабря '16 г.
Виктор Чернышов
Две недели назад гулял с сыном в парке. Так вышло, что при падении сын сломал руку. Недалеко находилась клиника Амеда на Цитадельной. Рентген сделали быстро, без очереди. Гипс наложил опытный врач-травматолог. Обслуживание понравилось. Все на высшем уровне. Спасибо.
Гость
Геннадий
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Cеть клиник "Амеда"
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
  • Рентгенографія цифрова органів грудної клітини (одна проекція) 470
  • Рентгенографія цифрова турецького сідла (одна проекція) 370
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лісова18 м.Оболонь17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.
  • Оглядова рентгенографія органів черевної порожнини 450
  • Рентгенографія лопатки в прямій проекції 450
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-16:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Сеть многопрофильных медцентров "Агапит"
Київ вул. Юрія Поправки, 14 А (вул. М. Лебедєва)
м.Чернігівська6 2 м.Дарниця16 3
Послуги центру Агапіт на м. Чернігівська: інструментальна діагностика; лабораторні аналізи; гастроскопія; консультації кардіолога, терапевта, гастроентеролога, гінеколога, уролога, дерматолога, маммолога, стоматолога та інших фахівців; фізіотерапія; лікувальні масажі; мануальна терапія та ін.
  • Рентгенографія ОГК 370
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-15:00
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
  • Оглядова рентгенографія органів черевної порожнини (в одній проекції) 520
  • Оглядова рентгенографія органів грудної порожнини (в одній проекції) 490
  • Рентгенографія скронево-щелепного суглобу 570
  • Рентгенографія гомілково-ступневого суглобу в двох проекціях 520
  • Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях 520
  • Рентгенографія грудного відділу хребта з функціональними пробами в чотирьох проекціях 800
  • Рентгенографія ключиці в двох проекціях 520
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м. Петрівка9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Рентген однієї анатомічної ділянки 1 200
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • Оглядовий рентген органів черевної порожнини (в одній проекції) 520
  • Оглядовий рентген органів грудної клітини 490
  • Рентгенографія скронево-щелепного суглобу 570
  • Рентген гомілковостопного суглоба в двох проекціях 520
  • Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях 520
  • Рентген грудного відділу хребта з функціональними пробами 800
  • Рентген ключиці в двох проекціях 520
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
  • Оглядова рентгенографія органів грудної порожнини в одній проекції 500
  • Рентгенографія грудини в одній проекції 450
  • Рентгенографія грудного відділу хребта – дві проекції – пряма, бокова 635
  • Рентгенографія шийного відділу хребта – дві проекції – пряма, бокова 590
  • Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами – 4 проекції (пряма, бокова, згинання, розгинання) 780
  • Рентгенографія попереково-крижового відділу хребта – дві проекції – пряма, бокова 600
  • Рентгенографія поперекового – крижового відділу хребта з функціональними пробами – 4 проекції (пряма, бокова, згинання, розгинання) 850
Київ вул. Щербаківського, 52 , Нивки
м. Нивки20 6 м.Сирець28 9
Медичний центр "Євмакс" пропонує пацієнтам медичні послуги європейської якості за розумну ціну. Серед фахівців медустанови — кандидати медичних наук.
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
  • Панорамний рентген хребта 1 150
  • Панорамний рентген хребта з функціональними пробами шийного відділу 1 270