УЗИ органов малого таза в Киеве (м.Осокорки)

УЗИ органов малого таза 280 грн
УЗИ органов малого таза урологическое (трансабдоминально) 350 грн
Оптима-фарм
Киев ул. Бориса Гмыри, 4
м.Позняки11 3 м.Осокорки14 2
Виктория, 11 апреля '17г.

Шаверская Валентина Владимировна отличный гинеколог. Профессиональный врач. ее лечение я довольна. Спасибо.

• УЗИ органов малого таза у женщин с использованием допплеровских режимов (мочевой пузырь, матка, яичники) 350
  • УЗИ органов малого таза у мужчин (мочевой пузырь, предстательная железа, семенные пузырьки) 350
  • УЗИ органов малого таза у женщин (матка, яичники) с применением допплерометрии и соноэластографии 480
Киев Осокорки ул. Елизаветы Чавдар, 2

ADONIS
Киев наб. Днепровская, 26к
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Тина, 11 августа '17г.

Я ніколи ніде не писала позитивних відгуків. В основному тільки негативні: якщо послуга не сподобалась я можу на неї поскаржитись, якщо послуга сподобалась я користуюсь нею далі. І вперше в житті мені захотілося написати відгуки позитивні всюди, на всіх ресурсах де тільки можна:), щоб допомогти людям! Я зрозуміла наскільки це важливо, для таких пацієнтів як я. В 2015 у мене з'явився геморой. Дуже різко, дуже боляче і дуже великий. Ледь ходячі, я записалася у найближчу клініку біля дома Viva (http://viva-clinic.com.ua/ ). Мені було не важливо, до жінки чи до чоловіка лікаря я потраплю - головне було, щоб мені допомогли. Я потрапила в звичайний не облаштований кабінет просто з кушеткою, на яку мене поклали на бочок і оглянули. Після огляду лікар сказав що мене треба оперувати, що у мене 3 вузли на сильний стадії - треба тільки вирізати. Лікар сказав, що операція не складна, буквально 30хв, на наступний день можна йти на роботу... порахували мені за все тоді - 5000грн. Я запитала чи операція буде тут просто на кушетці? Мені сказали, що так... Але звісно, я на операцію одразу не лягла, прийшла додому все обміркувати проаналізувала налаштувалась. Я правда дуже боюсь лікарів, завжди кричу, непритомнію, і тому для мене важливий особливий підхід, тим паче це хвороба досить специфічна, про яку слухати навіть страшно. Я почала шукати в інтернеті різні клініки, подзвонювати, цікавитись скільки буде коштувати така операція і майже у всіх були однакові умови і ціни. Тоді серед всіх мені більше за все сподобалась Оксфорд Медікал, у них на сайті було відео, фотографії і я записалась до них на прийом котрий коштував 200грн. Прийняв чоловік лікар (Кузьменко Денис Сергеевич) досить приємний, молодий. Кабінет був гарно облаштований: зручне комфортне крісло, професійне обладнання. Але вирок такий самий: треба оперувати, 5000грн, операція не складна, на наступний день можна виходити на роботу. Я вирішила що зроблю операцію в суботу, в неділю відпочину і в понеділок сміливо піду на роботу. Дзвоню в клініку записуватись на операцію на вихідні, але мій лікар не працює на цих вихідних, тільки з понеділка, а лікаря міняти не можна... В суботу у мене виникає неймовірний біль і більше чекати я не можу, я дзвоню в лікарню і прошу мене оперувати, просто благаю... Мене з'єднують на мобільний з лікарем, я плачу в трубку і мені дозволяють змінити лікаря і записують на операцію в неділю. Новий лікар була жінка - Кравченко Ольга Валерьевна, що мені спочатку сподобалось, бо начебто жінки більш чуйні. Загалом в принципі вона нормальна, але як я казала раніше, я панічно боюсь лікарів, вона до цього готова не була, вона не дуже чуйна і панькатися з вами не буде. І коли вона почала розповідати що мені будуть видаляти, я попередила, що мені стає погано, на що вона подовжила свою розповідь, і тільки коли я почала падати (непритомніти) мені повірили і принесли води. Всі документи заповнені, приступаємо до операції... Я сідаю на крісло (як у гінеколога, але ноги фіксуються вище), мені вколюють знеболювальне довкола проблематичної зони (ануса). Це реально дуже болючий укол, дуже ніжне місце і мені дуже страшно..., я кричу на всю клініку від страху і болю, але мене ніхто не втішає((. Через декілька хвилин я нічого не відчуваю, і тільки чую звуки металевих предметів, ножиць і запах паленої шкіри і від цього нудить... я намагаюсь відволікти себе соціальними мережами в телефоні (у них є Wi-Fi). Операція не 30хв, а реально години 2, і після цього на роботу я не побігла, а 3 дні лежала дома з неймовірним болем. Наступний тиждень на знеболювальних ходила на роботу, і ще місяць ходити в туалет для мене, було цілою подією. Після операції я ще продовж місяця ходила на огляд до лікаря, контролювали моє загоєння. Приємно, що це вже було безкоштовно і дали ще гарну мазь загоюючу. З часом, в туалет я почала ходити нормально, але було все одно трішки боляче, я думала що це все процес загоєння, інколи помічала кров на папері... Через пів року, я зрозуміла що це ненормально і знову пішла до лікаря... Мене оглянули зовні і зсередини виводячи відео на спеціальний екран, після чого мені лікар каже: у вас вже хронічна анальна тріщина, потрібна операція, 5000грн, і далі щось говорить, але я її вже не чую. Я кажу лікарю: мені погано..., вона не звертає увагу і продовжує казати шо мені можна їсти, а чого ні... я встаю і кажу, що вийду в коридор попити води ( там кулер). Я встаю, виходжу в коридор і розумію що ноги стають ватними, перед очима темні плями і я розумію, що краще повернутись в кабінет, бо люди сидять в коридорі і дивляться на мене. Я розгортаюсь щоб повернутись, але я нічого не бачу і зі всієї сили вхожу в дверний косяк і травмую лоб. Це бачать лікар і мед.сестричка і тільки тоді підбігають і кладуть на кушетку, нашатир і води... Мені прописують лікування, чесно при цьому попереджаючи, що це навряд чи допоможе, бо тут треба тільки оперувати... Я виконую чемно все лікування, в надії що допоможе, але до цієї лікарки вже не повертаюсь! Вирішила піти на консультацію у звичайну державну клінику. Пішла в Центральну поліклініку Печерського району, сказали вона чистенька і хороша. Мене зустріла приємна молода лікарка, до 35 років, вона була досить чуйна і уважна до моїх переживань. Я розповіла їй всю історію і вона була дуже здивована, що в Оксфорд Медікал мені не видали зовсім ніякого заключення, документів і т.д.( і вони їх не надають, все зберігається тільки у них...). Прийшов час на огляд і тут почалось... Мене заводять в кабінет, де стоїть невеличка висока кушеточка. Я роздягаюсь і намагаюсь на неї залізти як я робила до цього ( як на гінекологічне крісло), а лікар не може зрозуміти що я роблю... І каже, що я маю стати на коліна і обпертися на лікті (поза собачки). Вона ніколи не бачила крісел у проктолога як у гінеколога, що всі так зазвичай стоять...(але я вже пережила операцію, кому вона розповідає… в сучасних кліниках все зовсім по іншому, а вони навіть не в курсі). Я стою на колінах, обперлася на лікті, на високій маленькій кушетці майже на рівні її очей, і вона просить розслабитись... В такій позі не просто страшно, але тобі треба тримати себе під контролем, тут не ляжеш і не закриєш очі, щоб відволіктись... Якось вона мене все таки подивилась і сказала що теж потрібна операція, бо тріщина хронічна. Прийшовши додому я почала шукати найкращого проктолога в нашому місті: я прочитала всі сайти, всі блоги, всі відгуки. Я розумію що позитивні відгуки пишуть самі собі лікарі чи знайомі, негативні відгуки майже всі пишуть їх конкуренти, тобто було досить складно серед мільйонів відгуків знайти правда реалістичні. Для мене було важливо щоб лікар був з гарним досвідом, чуйним, щоб клініка було гарного рівня де про мене будуть піклувались. Шукаючи серед мільйонів пропозицій клінік, лікарів, медичних центрів я побачила клініку ADONIS. Якось я була на Осокорках, проходила повз цієї клініки і бачила, що це досить велика лікарня, там багато послуг, і вона у мене викликала довіру. Зайшла до них на сайт, побачила що є проктолог- жінка, і почала читати про неї відгуки. Знайшла декілька позитивних і одразу подзвонила і записалась на прийом. Потім вже в кінці розмови запитала вартість і була здивована дуже. Оксфорд Медикал достатньо не проста клініка і там прийом проктолога 200грн, ну я десь на цю суму і орієнтувалась, і тут мені консультант Адоніса каже що десь біля 700грн, в залежності що лікар буде робити... Я була дуже здивована цій сумі, але так довго шукала цю клініку, цього лікаря, що вже подумала піду хоча б послухати що мені скажуть на ці гроші... Зайшовши в клініку мені вже все сподобалося: біленьке, чистеньке, привітні дівчатка на рецепції, мене провели в кабінет до лікаря. Я розказала всю свою історію, попередила що я дуже боюсь. Лікар - Іванченко Ольга Петрівна, мене уважно вислухала, заспокоїла і запросила на огляд. Під час огляду вона мені розповідала про кожен свій рух: зараз я тільки подивлюсь, тільки доторкнусь і т.д. Мені було спокійно і була в курсі всіх подій. Після огляду вона взяла картинки і мені детально розповіла де проблема і яким чином вона планує її вирішувати, розповіла чим це небезпечно якщо не прооперувати. Розповіла всі процедури і скільки вони будуть коштувати. Що зі мною буде анестезіолог, що це буде операційна і декілька днів я маю лежати у них в лікарні під наглядом. І як мінімум тиждень на лікарняному. І що ніякий мобільних телефонів під час операції, у них все серйозно і професійно. Нарахували мені за це 7000грн. Але я вперше вийшла з кабінету лікаря спокійна, змирившись з думкою, що операцію я буду робити тільки тут. До речі за цей огляд я заплатила десь 200грн, бо це був просто звичайних огляд, без задіяння якогось обладнання. Для мене 7000грн- це велика сума, але я розуміла що в іншу клініку я не піду. Настав день операції, я заповнила всі документи, мене провели в мою палату, надали одноразовий одяг: халат, шапочку, бахіли, і все необхідне для операції. До мене прийшов анестезіолог, задавав багато питань і уважно все записував, підтримував мене і бадьорив. Я була спокійна і впевнена до того моменту як мене привели в операційну. А там, все як у фільмах: мене кладуть на стіл, лікарю одягають халат, хтось прив’язує мої ноги, вмикається світло і я розумію що дороги назад немає... Мене починає неймовірно трусити і сльози литися з очей, і мабуть не було людини котра до мене не підійшла і не заспокоїла. Потім я нічого не пам'ятаю і прокидаюсь у себе в палаті. Кожну годину до мене хтось приходив, чи лікар поцікавитись як я себе почуваю, чи мед.сестри з ліками, уколами і гарним настроєм. Щодо вартості: • лікарі професійні • чиста палата в білою постільною білизною • халат і тапочки • одноразовий одяг для операції • прибирають палату 2р на день • кожні 1,5год мені міняли компреси на попі • знеболювальне кололи як тільки просила • 3р на день давали загоюючи пігулки • ну і сама операція Зараз я розумію, що для такої якості і сервісу - це дуже адекватна ціна. Я нікому не побажаю такого клієнта як я, тому що я правда не завжди себе адекватно поводжу: я сіпаюсь, кричу, не даю лікарю зробити свою роботу... Але дякую Іванченко Ользі Петрівні, що вона це витримала і зробила все дуже якісно! Операція пройшла успішно, і зараз у мене йде процес загоєння. Я відвідую зараз контрольні огляди ( тут вони нажаль платні), і дуже вдячна цьому лікарю і всій команді за їх роботу і підтримку!!! Сподіваюсь ми ніколи більше не побачимось за таких обставин :))

• УЗИ органов малого таза (трансабдоминально) 300
  • УЗИ органов малого таза (трансвагинально) 320
  • УЗИ органов малого таза (трансректально) 320
Сеть клиник "Биомед"
Киев Позняки ул. Урловская, 8
м.Осокорки18 5 м.Позняки16 5
Ирина, 20 сентября '17г.

Абсолютные дилетанты !
Про так называемую женщину администратора и говорить нечего. Она озлобленная навсегда на жизнь, на себе, и на всех вокруг на всякий случай Рявкает и хамит так , что ощущение что ты не в клинику, где минимальный прием + обследование-500 грн ок- пришла . А милостыню Христа Ради просишь Но и врач, в моем случае сосудолог ( или как написано у неё на визитке сосудистый хирург !!! /кто в курсе тот поймет - Герасимова Элина Владимировна /) общалась со мной так, как бы то я с проблемой ВСД к ней обратилась( хотя для кого-то это тоже серьезная проблема) , а не с подозрениями на вновь появившееся образования тромбов . Не смотря на то, что я перенесла в прошлом тромбоэмболию и тромбоз в принципе не излечим , особенно наследственный, отношение ко мне было мягко скажем менее чем непрофессиональное ( ну и да , я не падала низ после каждого её изречения , у меня одна жизнь и одно здоровье и слушаться каждую тетку не собиралась изначально , тем более мне нужен был просто дуплекс , что бы понять почему опять болит нога) И если бы оказалось –опять тромбообразования – пошла бы в сосудистую хирургию в главный военный Киевский госпиталь на Щорса к своему врачу -всем рекомендую!!! Мне нужен был только дуплекс- в итоге хамство , рожи и заключение на руки на 500 грн, где написала тетка врач, помимо прочего и следующее - «Считает себя больной около 10 лет ! « Оказывается наследственный тромбофлебит –это считает себя больной ! Исходя из выше сказанного- Дамы и Господа не обращайтесь в эту клинику никогда! И здоровья всем
Добрый день, уважаемая Ирина!
Администрация клиники внимательно ознакомилась с Вашим отзывом. Опросив врачей, находящихся на приёме 13.09 в 12:00, а также просмотрев запись видеонаблюдения с рабочего места администратора нашей клиники, мы не нашли подтверждения хамского к Вам отношения. Администратор клиники отложила принимаемые звонки, чтобы рассчитать Вас за оказанные услуги и выполнила это незамедлительно и в принятом клиникой порядке, несмотря на Ваш отказ называть место проживания, необходимого для заполнения финансовых документов. Мимика и слова нашего администратора ничем не могли оскорбить Ваше достоинство.
Врач сосудистый хирург проводит консультацию согласно принятым МОЗ Украины требованиям. Сначала проводиться сбор жалоб, затем анамнез заболевания, который записывается со слов пациента, с какого времени он считает себя больным. С Ваших слов Вы болеете 10 лет, что и было отображено в заключении. Затем проводится объективный осмотр и выполняются дополнительные инструментальные обследования. В Вашем случае было проведено ультразвуковое дуплексное ангиосканирование глубоких и подкожных вен, в результате которого острого тромботического процесса в н/ конечностях не выявлено. Установлен диагноз постромботической болезни левой н/ конечности и характерные для данного заболевания изменения при уз обследовании. Утверждать наследственный характер данного заболевания возможно только на основании лабораторных исследований на врожденную тромбофилию, которые в момент перенесённого Вами острого тромбоза глубоких вен не проводилось. О такой нозологии как тромбофлебит- это заболевание подкожных вен , речи на приёме не было. Более того, доктором выявлена симптоматика характерная для неврологической патологии, что отображено в консультативном заключении и даны рекомендации по дальнейшему обследованию и консультации невропатолога.
Врач Герасимова Элина Владимировна сосудистый хирург 1 категории со стажем работы 14 лет, выполняет около 300 оперативных вмешательств в год, проводит консультативный приём около 700 консультаций пациентов в год, пользуется авторитетом у коллег и пациентов. За 2 года работы в клинике Биомед нареканий по работе не было.
Администрацией клиники принят во внимание Ваш отзыв.
Спасибо и желаем Вам скорейшего выздоровления.

• УЗИ органов малого таза гинекологическое (трансабдоминально) 200
  • УЗИ органов малого таза гинекологическое (трансвагинально) 250
Киев ул. Княжий Затон, 9
м.Позняки11 17 м.Осокорки16 16
Яна, 11 июля '17г.

Качалова Ольга Сергеевна. Очень много педиатров перебрали за первые несколько месяцев с рождения ребенка, даже самых дорогих. И нашли своего!!!! Наблюдаемся всегда только у нее.Прекрасный, внимательный врач. Всегда уделяет очень много внимание при визите. Все рекомендации по лечению , питанию, особенно первых прикормах, расписывает детально. Дополнительных вопросов не возникает. На экстренный случай отвечает на тел звонок вне рабочее время, интересуется здоровьем ребенка, когда болеем.Прекрасная медсестра, которая берет анализы, вежливый улыбчивый персонал на ресепшене. Приходилось общаться даже с руководителем (директором), когда ребенок заболел, также с заботой и внимательно к нам отнеслась. Огромная благодарность вашей клинике и персоналу!

• УЗИ органов малого таза 270
Допомога Плюс
Киев Осокорки наб. Днепровская, 26и
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 3
Гинекологический центр «Допомога плюс» удобно расположился в левобережной части Киева. Высококвалифицированные специалисты первой и высшей категории, а также наличие современного оборудования обеспечивают своевременную диагностику и качественное избавление от проблем
Альбина, 23 февраля '17г.

При плановом осмотре Жанна Сергеевна заметила небольшую эрозию на шейке матки. Предложила сразу пройти лечение. Я очень благодарна доктору за внимательное отношение к пациентам и профессиональные качества. К такому врачу будет желание прийти еще в случае необходимости.

• УЗИ органов малого таза (трансвагинально) 200
  • УЗИ органов малого таза (трансректально) 200
  • УЗИ органов малого таза (проводит кандидат медицински наук) 250
  • УЗИ органов малого таза (первичное) 300
  • УЗИ органов малого таза (повтороное) 200
Киев пр-т Бажана, 16 (офис 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Специализированная клиника "Вемар" - это медицинский центр, занимающийся диагностированием и лечением гинекологических и урологических заболеваний. Основан в июне 1998 года как один из первых в столице частных медицинских учреждений. В центре работают врачи с многолетним опытом: акушеры-гинекологи, урологи, андрологи, а также сексологи.
Владимир, 31 июля '17г.

Огромное неудобство - отсутствие платежного термина банковской картой!

• УЗИ органов малого таза 280
Моя клиника
Киев ул. Княжий Затон, 21 (офис 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Римма, 23 декабря '16г.