3D УЗД в Києві

3D УЗД 800 грн.
3D УЗД 900 грн.
Знайдено 7 клінік

Рубіс Ніна Миколаївна
В Клініку Вихідного дня з чоловіком приходим не вперше , щиро дякуємо Бойко Олександру Сергійовичу за його Професіоналізм, людяність,увагу,доброту. Чудовий лікар,щира людина. Також дякуємо кваліфікованому персоналу з яким він працює,особливо анастезіологу.
Іващенко Альона Сергіївна
Лікар хороший і все докладно провірила і надала рекомендації щодо лікування.
Мазуренко Ярослав Миколайович
Лікар дуже уважна, все пояснила і призначила лікування. Далі буде видно чи допоможе.
Тетяна
Відвідувала Клініку Вихідного дня,вперше,але залишилася задоволена лікарем,Оболонською Станіславою Василівною.Дуже привітна,приємна,підказала,порекомендувала,заспокоїла видно,що лікар своєї справи.В лікуванні багато зайвого не пропонує, тільки те,що необхідно.Я залишилася приємно здивована.І ціни адекватні.Рекомендую!!!!
Tatyana
Помощь и лечение вовремя
Впервые делала колоноскопию и не пожалела, что попала к Бойко Александру Сергеевичу.Врач очень компетентный и профессионал своего дела. Делала колоноскопию без анестезии, всё прошло хорошо. Рекомендую
8,5
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
р.Святошинський
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Сеть клиник "Медиком"
5,2
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Звіринецька21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
5,4
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Мінська 33 8
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...
Київ вул. Гарматна, 20/31
м.Шулявська19 6 м. Берестейська24 3
Гомеопатична клініка Попових на Гарматній спеціалізується в області терапії різних захворювань за допомогою методів традиційної і народної медицини.
4,3
Київ бул. І. Лепсе, 4, АК «Росток» , Галагани
м.Шулявська31 13 м. Берестейська23 8
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Флебологія" забезпечує діагностування та лікування різного роду судинних патологій. Клініка почала функціонувати в 1999 році.