УЗД щитовидної залози в Києві

УЗД щитовидної залози 500 грн.
УЗД щитовидної залози 180 грн.
УЗД щитовидної залози 500 грн.
УЗД щитовидної залози 850 грн.
УЗД щитовидної залози 200 грн.
УЗД щитовидної залози 950 грн.
УЗД щитовидної залози 1080 грн.
УЗД щитовидної залози 1450 грн.
УЗД щитовидної залози 350 грн.
УЗД щитовидної залози 700 грн.
Знайдено 322 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Катя
Врач гастроентеролог Физан очень граматный специалист.никогда не любила поход к врачам,а тут прям влюбилась.Спасибо
Миша
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила, по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною надалі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре.
Зорян
Прийом пройшов відмінно, дуже хороший лікар. Надалі, буду рекомендувати її всім . Спеціаліст дуже уважна, і видно, що досвідчена. Консультація пройшла на найвищому рівні. Залишилися тільки позитивні враження після прийому.
Рима
Все сподобалось, відмінна фахівець. Вона дала поради і рекомендації. Можу особливо відмітити уважність фахівця. Вона відповіла на всі поставлені запитання. Діагностувалв все точно, та призначила ефеквтине лікування. Зараз значно краще.
Яцик Марія
Мені дуже сподобався професійний та позитивний підхід лікаря. Я прийшла з діагнозом після відвідин іншої клініки, з певною тривогою. Лікар мене заспокоїла, сказала, що все в порядку і призначив мені курс лікування. Зараз значно краще.
Внимательный и грамотный специалист - кардиолог.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Центр женского здоровья
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки14 4
Спеціалізована клініка "Хелена" - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • УЗД щитовидної залози 550
Працює з 10:00-20:00
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарниця22 7 м.Лівобережна18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • УЗД щитоподібної залози 520
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
  • УЗД щитовидної залози 580
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • УЗД Щитоподібної залози + кольорове /енергетичне допплерівське картування 500
Сб: 08:00-20:00 Нд: 10:00-18:00
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • УЗД щитоподібної залози з кольоровим доплерівским картуванням 500
Сеть клиник Viva
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • УЗД паращитоподібної залози 490
  • УЗД щитоподібної залози 590
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00
Київ, с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Багатопрофільний медичний центр "Mediland" у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у "Mediland" проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню "Mediland" лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. ...
  • УЗД щитоподібної залози 550
  • УЗД щитовидної залози 500
Працює з 08:30-18:00
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • УЗД щитоподібної залози 600
  • УЗД щитоподібної залози кандидата медичних наук Кучменко Т. М. 1 060
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • УЗД щитоподібної залози 740
  • УЗД щитоподібної залози (для дітей) 740
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Либідська4 1 м.Палац Україна16 3 м.Звіринецька18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) щитовидної залози 570
  • (Дорослим) УЗД щитовидної та паращитовидних залоз 600