Діагностичні центри Києва на м.Голосіївська

Електрокардіографія (ЕКГ) 250 грн.
Кольпоскопія 325 грн.
Фолікулометрія 270 грн.
МРТ шийного відділу 850 грн.
Рентген зуба 145 грн.
КТ щелепи 550 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 400 грн.
Знайдено 22 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Наталия
Иванна Владимировна Шмулян очень хороший доктор!
Лилия
Хочу отметить гинеколога Павлову!Я зная о своей проблеме и побывав у многих врачей (кисты в двух яичниках) обратилась и в эту клинику.Прекрасный специалист , внимательная , все подробно разъясняет , не спешит! Сдавала анализы перед операцией там же . Всё четко по времени и раньше , если пришли заранее . Персонал вежливый и внимательный ! Так же делала лапароскопию в этой клинике ! Хочу отметить персонал в палате , все внимательные , заботливые и вежливые ! Цена за операцию вышла та же что и при предварительном подсчёте . Попала в клинику по рекомендации подруги , но затем прочитала не мало негативных отзывов . Побывав там , посетив врачей и т. д была приятно удивлена ! Всё на высшем уровне , везде проведут , расскажут , разъяснят ! Рекомендую клинику !
Олександр Степанович
Хочу висловити подяку доктору Орлову Антону Генадієвічу. Чуйна людина та лікар з великої літери. Достатньо було лише його кваліфікованого погляда щоб призначити необхідні обстеження. Доктор Антон Генадієвіч провів блискучу операцію, до і після якої був завжди на зв‘язку і контролював мій стан. Справжній професіонал, відмінний спеціаліст, чудова людина з блискучим почуттям гумору. З повагою та вдячністю Ваш «надійно фіксований» пацієнт.
Sweet
Чудовий фахівець! Проходила у неї діагностичне обстеження. Все пройшло відмінно. лікар дуже відповідально ставиться до своєї справи. Після отримання результатів гістологічного дослідження, запевнила мене що все в порядку. Дякую!
Саша Саша
Була у Юлії Григорівни на кольпоскопії. Хочу сказати що цей лікар знає свою справу! Все пройшло дуже добре, я майже нічого не відчула, що свідчить про великий професіоналіз лікаря. Добре знати що про твоє здоров'я піклується такий лікар!
Людмила
Хороший лікар. Уважна, ретельно проводить огляд. Отримали відповіді і рекомендації на всі свої запитання. Рекомендую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Марічанская, 9
м. Васильківська13 3 м.Голосіївська13 4
Спеціалізований медичний дитячий центр "Педіатр і Я" заснований в 2012 році. Основний напрямок це медична допомога дітям з народження, реабілітація малюків з різними патологіями: неврологічними, ортопедичними та ЛОР.
  • Електроенцефалографія 30 хвилин 850
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • УЗД органів малого тазу 560
  • УЗД молочних залоз 560
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка) 740
  • УЗД нирок 490
  • УЗД сечового міхура 390
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з описом 250
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-18:00
СДС
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б
м.Голосіївська5 2 м.Деміївська10 5
Діагностичний центр СДС на Голосіївській — медичний заклад, що спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Обстеження проводять лікарі високої кваліфікації.
  • МРТ головного мозку + CISS 3D (висновок, дві плівки, диск) 1 500
  • МРТ головного мозку + CISS 3D до та з контрастуванням (висновок, контрастна речовина, три плівки, диск) 3 600
  • МРТ гіпофіза (висновок, плівка) 1 200
  • МРТ гіпофіза до та з контрастуванням (висновок, контрастна речовина, дві плівки, диск) 2 600
  • МРТ орбіт (висновок, плівка) 1 200
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 750
  • УЗД молочних залоз 500
  • УЗД нирок 300
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 300
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 450
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-16:00
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Деміївська7 3 м.Голосіївська11 5
Медичний центр KinderKlinik — це мережа медичних центрів, спрямованих на надання комплексної допомоги дітям з народження і до повноліття. Висока якість лікування, сучасні технології і професійний підхід дозволяють усувати складні захворювання, проводити комплексні діагностичні заходи і проводити консультації.
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ пр-т Науки, 60а (офіс №3)
м.Голосіївська40 10 м.Деміївська46 9 м.Видубичі59 13
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 450
  • УЗД органів черевної порожнини 350
  • УЗД багатоплідної вагітності (2 триместр) 700
  • Комплексне УЗД для жінок (УЗД органів черевної порожнини, нирок, щитоподібної залози, молочних залоз, органів малого таза) 1 000
  • Комплексне УЗД для чоловіків (УЗД органів черевної порожнини, нирок, передміхурової залози, щитоподібної залози) 800
Працює з 09:00-13:00
Київ вул. Марічанская, 9
м.Голосіївська13 2 м. Васильківська14 3
Центр нейропедіатрії спеціалізується на лікуванні дітей з порушеннями розвитку. В установі надають послуги з реабілітації дітей з аутизмом, порушеннями мовної функції, уваги і поведінки. У клініці ведуть прийом генетики, імунологи, лікарі ЛФК, логопеди, неврологи, масажисти, педіатри, психологи і фізіотерапевти.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) дітям від 2 років і старше 850
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б , Деміївка
м.Голосіївська5 5
Медичний центр LEVMED (Левмед) заснований в 1997 році Левицьким Б. Й. На сьогодні медцентр розвивається і працює у декількох профілях.
Инновационная диагностика
Київ вул. Васильківська, 28
м. Васильківська4 1 м.Голосіївська15 4
Центр магнітно-резонансної томографії "Інноваційна діагностика" спеціалізується на МРТ-діагнистиці різноманітних захворювань. Пацієнти мають можливість пройти магнітно-резонансну томографію нас
  • МРТ шийного відділу хребта (висновок спеціаліста, 1 плівка) 850
  • МРТ грудного відділу хребта (висновок спеціаліста, 1 плівка) 850
  • МРТ поперекового відділу хребта, верхні відділи крижів оглядово, за умови знаходження в зоні сканування (висновок спеціаліста, 1 плівка) 850
  • МРТ головного мозку (висновок спеціаліста, 1 плівка) 900
  • МРТ колінного суглоба (висновок спеціаліста, 1 плівка або диск) 1 100