ІКСІ клінік (ICSI Clinic), клініка репродуктивного здоров'я

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
ICSI Clinic була заснована у 1998 році. Це лідери в Україні у сфері штучного запліднення і впевнено зберігають цю позицію вже більше 20 років. Гарантовані програми — це унікальна пропозиція ICSI Clinic. Двадцятирічний досвід фахівців дозволяє гарантувати подружжю народження дитин
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ІКСІ клінік (ICSI Clinic), клініка репродуктивного здоров'я, вартість послуг:

• УЗД вагінальне ультразвукове дослідження органів малого тазу 1 150
  • УЗД ультразвукове дослідження (діагностика вагітності) 1 150
  • УЗД ультразвукове дослідження щитоподібної залози 760
  • УЗД ультразвукове дослідження молочних залоз 1 150
  • УЗД ультразвуковий пренатальний скринінг I триместру вагітності (11-13 тижнів) 1 900
  • УЗД ультразвуковий пренатальний скринінг II триместру вагітності (18-21 тижнів) 2 350
  • УЗД Ультразвукове дослідження плода, пренатальна діагностика плода (18-42 тижн.) 2 350
  • УЗД ультразвукове дослідження плодів при двійні (з оцінкою стану плодів та акушерської ситуації, виключення грубих аномалій) 3 150
  • УЗД ультразвукове дослідження передміхурової залози 1 150
  • Загальний наркоз до 60 хв. 6 900
  • Консультація медичного генетика 1 550
  • Консультація акушера-гінеколога 950
  • Консультація гінеколога-ендокринолога 1 250
  • Консультація гінеколога-ендокринолога, яка включає діагностичне інтервʼю, індивідуальний підбір пакету маніпуляцій з встановлення біоідентичних пелет 3 750
  • Консультація акушера-гінеколога online 950
  • Консультація з питань естетичної гінекології 2 550
  • Консультація Завідувача відділення оперативних методів лікування 1 550
  • Первинний/вторинний комплесний гінекологічний прийом 4 400
  • Первинний/вторинний комплексний гінекологічний прийом (розширений комплекс) 7 600
  • Комплексне обстеження перед встановленням біоідентичних пелет 16 350
  • Індівідуальна консультація репродуктивного психолога ONLINE 1 200
  • Сімейна консультація репродуктивного психолога 1 800
  • Сімейна консультація репродуктивного психолога ONLINE 1 800
  • Консультація репродуктолога 1 250
  • Консультація провідного репродуктолога, Заслуженого лікаря України, Кандидата медичних наук, Професора 2 100
  • Консультація репродуктолога online 1 250
  • Первинний комплексний прийом подружньої пари з питання безпліддя 5 550
  • Первинний комплексний прийом подружньої пари з питання безпліддя (розширений комплекс) 8 550
  • Комплексне обстеження перед ЕКЗ (для чоловіків) 7 450
  • Оцінка оваріального резерву 4 550
  • Комплексне обстеження перед ЕКЗ для жінок 16 900
  • Пункція кісти яєчника/черевної порожнини під ультразвуковим контролем 8 500
  • Консультація сексолога 1 200
  • Консультація сексолога ONLINE 1 200
  • Консультація терапевта 950
  • Check-up (man) розширенний 17 100
  • Комплексне обстеження перед оперативними методами лікування(стаціонарні операції)" 5 550
  • Внутрішньовенна крапельна інфузія (без вартості препаратів) 3 250
  • Перебування в палаті напівлюкс хірургічного стаціонару 1 добу (без медикаментів) 4 300
  • Перебування в палаті інтенсивної терапії 1 добу (без медикаментів) 4 900
  • Переклад медичних виписок (в т.ч. обмінних карт) на англійську мову 3 300
  • Консультація уролога 1 900
  • Консультація уролога-андролога 1 900
  • Check-up (man) базовий 4 490
  • Забір сечі катетером 750
  • Аналіз виділень (зіскоб) з уретри (отримання матеріалу, мікроскопія по Граму) 1 500
  • Мікроскопія секрету передміхурової залози 500
  • Уретроскопія / Цистоскопія під місцевим знеболенням 7 350
  • Уретроскопія / Цистоскопія під в/в анестезією 10 200
  • Отримання секрету передміхурової залози (масаж простати) 4 500
  • Ще...
  • Комплексне обстеження перед оперативними методами лікування(амбулаторні операції) 5 300
  • Консультація ендокринолога 950

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
От всего сердца всем сотрудникам клиники огромное спасибо за чудесных деток!!! За помощь и поддержку в любую минуту! За Такое прекрасное отношение, профессионализм, отзывчивость в любой ситуации! Благодаря Вам мы самые счастливые на свете родители!!! Вам желаем успехов, процветания и всех-всех благ!
Моей дочери уже 18. Спасибо вам!
Лена
В клинике работают вежливые и опытные врачи. Атмосфера очень уютная.
Настя
Наблюдаюсь у репродуктолога. Надеюсь, что и мы скоро сможем стать родителями.
Инга
Хочу пожелать здоровья вашим врачам. Вы творите чудо.
Максим
Спасибо всему коллективу Икси Клиник за профессионализм и неравнодушие!
Наташа
Благодаря вашей клинике нам удалось зачать и выносить чудесную доченьку. Спасибо.
Карина
Отличная клиника, персонал оказывает услуги европейского качества. Только благодаря вам удалось родить малыша. Спасибо.
Оля
Муж сдавал здесь спермограмму. Быстро и без проблем.
Света
На первом приеме все понравилось. Пропью таблетки и опять запишусь на консультацию.
Консультации ведутся на высшем уровне, чувствую себя здесь как дома.
У Жанны Сергеевны лечила эрозию шейки матки. Отличный специалист, советую.
Не могла забеременеть. Обратилась в эту клинику, мне помогли отследить овуляцию и все свершилось. Спасибо.
Толя
Лікар дуже гарний. Я "Знайшла" свого лікаря. Від прийому я отримала вичерпну інформацію з приводу моєї проблеми. Я повністю задоволена роботою спеціаліста. Буду приходити повторно, адже такого спеціаліста важко знайти. Рекомендую!
Вiктор М.
Лікар дуже приємний чоловік і спеціаліст вищого класу. Прийом на рівні європейських спеціалістів, все чітко, злагоджено, по суті.Таких спеціалістів мабуть більше не знайдеш! Відповів на всі питання, які мене цікавили. Мені все сподобалося
27.04.2017
Я у цього лікаря не перший раз, дуже сподобалася як фахівець. Все доступною мовою пояснює, уміє знайти підхід до пацієнта і дуже тепло приймає. Всім рекомендую цього фахівця. Неодмінно прийду на повторний прийом, адже таких спеціалістів мало!
Стас Быков
Лікар дуже уважний і педантично ставиться до своєї роботи. Призначила необхідні аналізи, провів хорошу консультацію. Призначення швидко поліпшили мій стан, вже через декілька днів мені стало краще. Обслуговування вищого рівня.
Другий раз була у Олександра Семеновича. Дуже сподобалося. Перший раз потрапила до нього влітку, ось через рік вирішила повторити візит. Зайвого не призначить, все пояснить. Особливо важливо для тих, хто любить себе накручувати.
Лиза В.
Записалася на прийом перший раз. Загальна перевірка + хотіла отримати консультацію по протизаплідним. Лікар дуже зрозуміло, просто і без поспіху розклала все по поличках, додаткових питань в мене не виникло. Все просто чудово. Дякую!
Olga
Все було чудово. Мені дуже швидко дали відповідь на всі ті питання, які цікавили. Мені все дуже сподобалося. Тому що у попередня лікаря, огляд та консультація бажали бути кращими. Тут все на найвищому рівні! Однозначно буду рекомендувати.
Динис
Лікар мені дуже сподобалась, відповідальна, розумна людина. Аліна Ігорівна дуже гарно ставиться до пацієнтів, вислухала всю інформацію, призначила аналізи, та провела повний огляд. Одразу помітно що відповідально ставиться до роботи.
Была сегодня на приеме у Анны Витальевна очень благодарна, побольше таких врачей Очень приветливая, грамотный специалист, объясняет все очень доходчиво
04 квітня '17р.
МЫ с малышом очень благодарны Анна Витальевне, за введения беременности
Прекрасный, грамотный врач
Регина
Если бы было побольше таких специалистов, как Полосенко Анна Витальевна все бы будущие мамы чувствовали себя в полной безопасности и под контролем опытного гинеколога. Очень важно найти взаимопонимание пациента с лечащим врачом. Тогда любые проблемы можно легко решить сообща.
Диана
Для меня, как для беременной было важно не только мое здоровье, но и здоровье будущего ребенка. За что я благодарна Полосенко Анне Витальевне, так это за квалифицированную помощь, полезные рекомендации. Это помогло мне родить здорового ребенка в положенный срок.

Лікарі клініки ІКСІ клінік (ICSI Clinic), клініка репродуктивного здоров'я

• Діагност
  • Репродуктолог
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.