Функціональна діагностика в Києві

Знайдено 307 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Ведрата Людмила Петрівна
Уважність, ввічливість, професіоналізм
Крашньова Ірина Анатоліївна
Отличный прием, внимательный доктор, пока вречатления хорошие
Станислав
Хочу поделиться своим отзывов о Романе Владимировиче, думаю мой отзыв будет полезен всем остальным людям. Я был у всех именитых и не именитых врачей Киева, так же был в Нейроинституте, частные клиники, но мне никто не мог поставить правильный диагноз, выписывали много препаратов и много анализов, который не давали толку! И это на протяжении 1,5 года! А были такие, которые думали, что я вовсе придумал что у меня сильные головные боли (наверное думали, что мне нравится ходить по врачам, да ещё и в пандемию!) Случайно я попал на приём к Роману Владимировичу! Роман Владимирович внимательно ознакомился с моими: анализами, снимками, заключениями к снимкам, какие препараты я принимал. Внёс все в мою персональную карточку, все объяснил, рассказал, как будет проходить лечение (иглоукалывание, физиотерапия, а также правильная подборка препаратов). Роман Владимирович знает прекрасно точки, куда колоть, был возле меня во время иглоукалывания, спрашивал: «Где болит? Куда ушла боль? Как мое самочувствие?»! Я впервые встретил такого внимательно врача! Он был на связи 24/7, доктор общался с другими докторами, насчёт моей проблемы, тратил своё время (хотя мог говорить, как другие доктора: «Что Вы от меня хотите? Я сделал свою работу!») Далее, я доверился Роману Владимировичу на люмбальную пункцию, доктор рассказал как подготовится. Роман Владимирович данную процедуру сделал профессионально и без проблем! Но оказалось, что нет ни каких серьезных болезней! А боли продолжались и снова Роман Владимирович не бросил меня! А начал анализировать от каких препаратов мне становится легче, сказал сделать новый снимок мрт (но с определёнными настройками) и он нашёл проблему! Роман Владимирович один из первых кто нашёл причину моих болей!!!!!И хотя проблема оказалась не эго профиля, он все равно не бросил меня, и был на связи 24/7! Исходя из всего вышеуказанного, я рад, что попал к Роману Владимировичу, он берётся за сложных пациентов и не бросает их! Он профессионал своего дела и я рекомендую этого доктора! П.С. Мало кто знает, что Роман Владимирович имеет учёную степень, много научных работ и публикаций, но он этим не кичиться, как другие это делают! Так же хочу добавить, что Роман Владимирович очень скромный и приятный человек!
Юрий
Хочется отметить дружелюбный персонал. Отдельное спасибо Андрею Руслановичу за консультацию.
Александр
Делал здесь дуплексное сканирование вен ног. Процедура прошла быстро, врач объяснил, в чем состоит проблема. Потребуется лечение.
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирська
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи "Клініки доктора...
  • Панч біопсія: шия, обличчя 1 100
  • Кількісна нейрометрія 500
  • Нейрометрія (1 зона) 900
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • Електрокардіограма, ЕКГ (з описом) 250
  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) 950
8,5
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 330
  • УЗД магістральних артерій 970
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
  • Функціональна діагностика 325
  • Функціональна діагностика 1 344
  • Функціональна діагностика 2 386
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарниця22 7 м.Лівобережна18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • ЕКГ з рошифровкою 310
8,4
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (24 години) 1 300
  • Тредміл стрес-тест 1 300
Сеть клиник Viva
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • ЕКГ - опис 190
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 250
  • Електрокардіограма з навантажувальним тестом (з описом) 790
  • Діагностика порушень нервово-м’язової передачі при міастенії (електронейроміографія з ритмічною стимуляцією 5-ти тестових м’язів і визначенням декремента М-відповіді) - (30 хв.) 1 190
  • Комп’ютерна електроенцефалографія (ЕЕГ) 1 090
  • Комп’ютерна реовазографія кінцівок (нижніх або верхніх) 790
  • Комп’ютерна реоенцефалографія (РЕГ) 890
Київ, с. Воропаєв, вул. Київська, 100
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • Функціональна діагностика 325
  • Функціональна діагностика 2 386
8,3
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Либідська4 1 м.Палац Україна16 3 м.Звіринецька18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
  • Спірографія дітям 650
м.Мінська 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героїв Дніпра 15 10
8,3
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • Проведення ЕЕГ- відеомоніторинга дітям від 4-х років до 18-ти років 1 419
  • Проведення ЕЕГ-відеомоніторинга дорослим до 30 хв. 1 149