Функціональна діагностика в Києві

Знайдено 316 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Ведрата Людмила Петрівна
Уважність, ввічливість, професіоналізм
16 декабря '23 г.
Крашньова Ірина Анатоліївна
Отличный прием, внимательный доктор, пока вречатления хорошие
08 декабря '23 г.
Станислав
Хочу поделиться своим отзывов о Романе Владимировиче, думаю мой отзыв будет полезен всем остальным людям. Я был у всех именитых и не именитых врачей Киева, так же был в Нейроинституте, частные клиники, но мне никто не мог поставить правильный диагноз, выписывали много препаратов и много анализов, который не давали толку! И это на протяжении 1,5 года! А были такие, которые думали, что я вовсе придумал что у меня сильные головные боли (наверное думали, что мне нравится ходить по врачам, да ещё и в пандемию!) Случайно я попал на приём к Роману Владимировичу! Роман Владимирович внимательно ознакомился с моими: анализами, снимками, заключениями к снимкам, какие препараты я принимал. Внёс все в мою персональную карточку, все объяснил, рассказал, как будет проходить лечение (иглоукалывание, физиотерапия, а также правильная подборка препаратов). Роман Владимирович знает прекрасно точки, куда колоть, был возле меня во время иглоукалывания, спрашивал: «Где болит? Куда ушла боль? Как мое самочувствие?»! Я впервые встретил такого внимательно врача! Он был на связи 24/7, доктор общался с другими докторами, насчёт моей проблемы, тратил своё время (хотя мог говорить, как другие доктора: «Что Вы от меня хотите? Я сделал свою работу!») Далее, я доверился Роману Владимировичу на люмбальную пункцию, доктор рассказал как подготовится. Роман Владимирович данную процедуру сделал профессионально и без проблем! Но оказалось, что нет ни каких серьезных болезней! А боли продолжались и снова Роман Владимирович не бросил меня! А начал анализировать от каких препаратов мне становится легче, сказал сделать новый снимок мрт (но с определёнными настройками) и он нашёл проблему! Роман Владимирович один из первых кто нашёл причину моих болей!!!!!И хотя проблема оказалась не эго профиля, он все равно не бросил меня, и был на связи 24/7! Исходя из всего вышеуказанного, я рад, что попал к Роману Владимировичу, он берётся за сложных пациентов и не бросает их! Он профессионал своего дела и я рекомендую этого доктора! П.С. Мало кто знает, что Роман Владимирович имеет учёную степень, много научных работ и публикаций, но он этим не кичиться, как другие это делают! Так же хочу добавить, что Роман Владимирович очень скромный и приятный человек!
Юрий
Хочется отметить дружелюбный персонал. Отдельное спасибо Андрею Руслановичу за консультацию.
26 декабря '20 г.
Александр
Делал здесь дуплексное сканирование вен ног. Процедура прошла быстро, врач объяснил, в чем состоит проблема. Потребуется лечение.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирська
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи "Клініки доктора...
  • Панч біопсія: шия, обличчя 1 100
  • Нейрометрія (1 зона) 900
Працює з 09:00-20:00
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • Електрокардіограма, ЕКГ (з описом) 250
Сб: 08:00-20:00 Нд: 10:00-18:00
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Спірографія дітям 650
Сеть клиник "Медиленд"
Акції
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Багатопрофільний медичний центр "Mediland" у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у "Mediland" проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню "Mediland" лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. ...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 250
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1 200
Працює з 08:30-18:00
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
  • Добове моніторування артеріального тиску 1 120
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1 460
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 310
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 380
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) в стандартних відведеннях (з розшифровкою) 355
  • Добове дослідження ЕКГ (холтерівський моніторинг) (одна доба) 1 565
  • Добовий моніторинг АТ (одна доба) 1 210
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 505
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозними пробами 840
  • Тредміл-тест 1 480
  • Добове дослідження ЕКГ (холтерівський моніторинг) (48 годин) 2 660
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-18:00
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (24 години) 1 300
  • Тредміл стрес-тест 1 300
Мережа клінік Viva
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • ЕКГ - опис 190
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 250
  • Електрокардіограма з навантажувальним тестом (з описом) 790
  • Діагностика порушень нервово-м’язової передачі при міастенії (електронейроміографія з ритмічною стимуляцією 5-ти тестових м’язів і визначенням декремента М-відповіді) - (30 хв.) 1 190
  • Комп’ютерна електроенцефалографія (ЕЕГ) 1 090
  • Комп’ютерна реовазографія кінцівок (нижніх або верхніх) 790
  • Комп’ютерна реоенцефалографія (РЕГ) 890
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00
Київ, с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх
м. Нивки
"Медсейв +" - багатопрофільний медичний центр , що спеціалізується у наданні ефективної медичної допомоги для усієї сім’ї завдяки команді досвідчених фахівців, наявності високоточного діагностичного обладнання та приділенню максимальної уваги кожному пацієнту.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) дитині до 6 років , 15 хв 900
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • Проведення ЕЕГ- відеомоніторинга дітям від 4-х років до 18-ти років 1 419
  • Проведення ЕЕГ-відеомоніторинга дорослим до 30 хв. 1 149