Сторінка 2. Приватні лікарі в Вінниці

Тетяна
Дуже чуйний лікар ,все детально пояснила
30 листопада '-1 г.
Сергій С.
РЕКОМЕНДУЮ. Проходив курс лікування від хронічного простатиту. Лікувався до цього у 4 вінницьких лікарів, 2 з них (Костюченко, Оперчук) були повні неадеквати, до них я попав якраз на початковій стадії хвороби і через не правильний діагноз мені вчасно не було надане лікування, що і було однією з причин переходу хвороби в хронічну форму. Лікування у 2 інших лікарів, один з них приймає в Пироговці та Дідух Сергій Григорович, надали досить хороше лікування, але вже через мою неадекватність, я знову зіштовхнувся з хворобою. Тільки цього разу вже у досить серйозній формі. Хвороба вже буквально не давала нормально жити і з фізичної точки зору і з психологічної. Був позитивний досвід лікування у Дідуха, але вже просто стидно було до нього знову йти. Почав шукати інших лікарів у Вінниці, вже шукав саме не лікарні, а лікарів та відгуки. Відгуків особливо не було, до того ж ні для кого не секрет як ті відгуки пишуться. Знайшов Малюхіна Віталія Ксенофонтовича, мені сподобався досвід роботи і кількість профільної освіти не в одному навчальному закладі. Прийшов на консультацію. Відразу сподобався підхід, було схоже що лікар розбирається в тому що він робить. До тебе нормально відносяться та з тобою нормально спілкуються. Лікар не ставив діагнозу до отримання результатів аналізів. Після постановки діагнозу "хронічний простати", лікар не обіцяв швидких результатів. Також ми відразу домовились про виконная 7 правил, без яких лікування не має сенсу. Були і бактерії і показник лейкоцитів більше 100. За перших пів року знищили бактерії та показник лейкоцитів впав до 50. Але я нарушив правила і по факту прийшлось починати з початку. Через рік і 2 місяці лікування, лейкоцити менше 5 і я себе прекрасно почуваю. Дуже раджу цього лікаря. Раджу не затягувати і вчасно звертатись до лікаря. Та дотримуватись всіх рекомендації тоді і результат лікування буде.
30 листопада '-1 г.
Дмитро
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
08 вересня '16 г.
Николай
Все мужские проблемы Малюхин решает профессионально и по-мужски – просто, грамотно и эффективно. Мне помог уже дважды, хороший уролог.
19 липня '16 г.
УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Виконує ультразвукове дослідження щитовидної залози, слинних залоз, селезінки, передміхурової залози, надниркових залоз, лімфовузлів, кишечника, суглобів та м'яких тканин. Здійснює прийом дорослих та дітей. Проводить УЗД для вагітних, УЗД вен та судин нижніх кінцівок.
Вінниця проспект Юності 16 Б
Уролог
Лікар Малюхін Віталій Ксенофонтович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечо-видільної системи. Лікар займається діагностикою та лікуванням аденоми простати, простатиту, циститу, сечо-кам’яної хвороби. Спеціалізується на проведенні біопсії простати, цистометрії, чоловічій цистоскопії. Також займається лікуванням уретриту, орхіту та фімозу, парафімозу.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення стаціонарних пацієнтів. Проводить хірургічні втручання лапароскопічним методом. Спеціалізується на пластичній хірургії. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, ендометрит та лейкоплакію шийки матки.
Вінниця проспект Юності 16 Б
Дитячий невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань у дітей. Проводить профілактичні огляди дітей в 1, 3, 6, 10 та 12 місяців. Лікує затримку мовного розвитку, затримку моторного розвитку, гіперактивність, нервові тики, енурез, головний біль, ДЦП. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Онколог
Наталя Володимирівна спеціалізується в галузі онкології. Займається діагностикою доброякісних та злоякісних пухлинних утворень. Веде консультаційний прийом. Розробляє індивідуальні схеми лікування за сучасними методиками, проводить специфічну профілактику онкологічних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Терапевт, кардіолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації. Проводить профілактичні медичні огляди. Лікує гастрит, хронічний бронхіт, холецистит, цистит, отит, риніт, анемію, аритмію серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію та інші хвороби.
Гінеколог, Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб, проводить різні процедури, ультразвукову діагностику, радіохвильові операції на шийці матки. Ірина Анатоліївна займається веденням жінок з ендокринною патологією, веденням менопаузи, плануванням і веденням вагітності у жінок з ендокринною патологією, веденням клімактеричного періоду, веденням менопаузи. Веде консультаційний прийом. За допомогою до неї звертаються при порушеннях менструального циклу, при важких вагітностях, ускладненнях, хворобах ендометрію шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає МРТ головного мозку, дуплексне сканування судин шиї та головного мозку. Лікує вегетосудинну дистонію, неврози, панічні атаки, хронічну нейропатичну біль, хворобу Паркінсона, остеохондроз, наслідки інсультів та травм.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог, Член української асоціації гастроентерологів, кандидат медичних наук, доцент. Це фахівець з досвідом понад 20 років у діагностиці та лікуванні різноманітних захворювань шлунково-кишкового тракту. Тому звертаючись до Наталі Миколаївни ви обираєте впевненість у результаті та індивідуальний підхід до вашого здоров’я.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця вул. Пирогова 46, 13 корпус
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29