Олійниченко Богдан Петрович

Хірург, Пластичний хірург, Онколог, Маммолог, УЗД-спеціаліст
Викликати додому
Богдан Петрович спеціалізується в галузі класичної та пластичної хірургії, онкології, маммології, УЗД. Проводить широкий спектр оперативних втручань з метою лікування, діагностики, реконструкції та естетики. Має великий досвід хірургічного лікування аденоматозу, мастопатії, фіброаденом та кіст різної локації.

Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 10
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б

Бура Оксана Анатолівна
Дякую за чудову консультацію у лікаря Богдана Петровича лікар ,своєї спеціалізації.
Богдана
Наважилася на маммопластику в Олійніченко Богдана Петровича. Операція пройшла успішно, залишилася задоволена результатом. Велике спасибі.
Владислава
Рано відмовилася від грудного годування, як наслідок - аденоматоз молочних залоз. Курс лікування проходила в Богдана Петровича Олійніченко. Вчасне лікування та оперативне втручання дозволило народити ще одну дитину та годувати її грудним молоком без жодних ускладнень.
Катя
Чудовий лікар,уважний,все гарно пояснив,рекомендую тепер усім. Щиро дякую.
Отличный врач-маммолог Олийниченко Богдан Петрович.Внимательный,на все вопросы подробно отвечает.Реально смотрит на вещи,чувствует настроение пациента.Всем советую этого профессионала.Очень хорошо проконсультировал,настроил психологически.Все было на высшем уровне.Максимально идеальный и объясняющий доктор.Я все поняла.
Безмежно вдячна за профессіоналізм, який у 2013 році врятував життя моїй мамі. Їй був поставлений діагноз, але я захотіла почути альтернативну думку. Зясувалося, що це онкологія і завдяки вчасному лікуванню історія має гарне продовження))) Вдячна безмежно і рекомендую!

• 2001 р. — закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.

• 2004 р. — пройшов курс підвищення кваліфікації у Інституті онкології АМНУ (м. Київ) з циклу «Мамологія та УЗД молочної залози»;
  • 2007 р. — пройшов курс ТУ КМАПО (м. Київ) з циклу «основи пластичної хірургії»;
  • 2009 р. — пройшов навчання на циклі тематичного удосконалення «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» (Тернопільський державний медичний університет ім.. Горбачевського І.Я.);
  • 2011 р. — пройшов курс ТУ КМАПО (м. Київ) з циклу «математичні методи обробки інформації»;
  • 2012 р. — отримав першу категорію лікаря - хірурга;
  • 2015 р. — пройшов цикл спеціальної підготовки «Пластична та реконструктивна хірургія»;
  • 2015 р. — пройшов курс ТУ ХМАПО (м. Київ) з циклу «реконструктивна , пластична хірургія та реабілітація хворих на пухлини молочної залози»;
  • 2016 р. — пройшов спеціалізацію за фахом «Ультразвукова діагностика» та «Онкохірургія».

Додаткова інформація

• Щорічно приймає участь у наукових конференціях, конгресах, з’їздах, майстер-класах;
  • вдосконалюю свої теоретичні і практичні знання за фахом хірургія, пластична та естетична медицина, онкологія, онкохірургія, променева та УЗ – діагностика;
  • автор та співавтор більше 25 друкованих праці, 6 патентів.

Лікар-хірург, надає послуги

• консультативний прийом;
  • складання анамнезу;
  • складання персональної схеми лікування;
  • проведення УЗ-досліджень;
  • ведення хворого прогягом усього періоду лікування;
  • призначення додаткових аналізів та досліджень.

Лікар-хірург, займається лікуванням захворювань

• аденома простати (передміхурової залози);
  • кіста нирки;
  • кіста селезінки;
  • кіста яєчника;
  • мастопатія (фіброзно-кістозна хвороба молочної залози).