Сторінка 3. Лікарі у Львові (Шевченківський район)

Андрій Юрійович забирав 9 років тому в мене родимку з вуха і оперція пройшла прекрасно. Дуже задоволена результатом. Цього року я повернулась з проханням забрати папіломи та ще декілька родимок. Лікар дуже уважний та професійний. Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Тамара
На щорічному профілактичному огляді, у мене діагностували поліп цервікального каналу. Я розумію що це доброякісне новоутворення, але все ж таки я вирішила його видалити, мало що може трапитися в подальшому. Знайомі порадили онкогінеколога Андрія Юрійовича. Лікар дійсно професійний. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена його роботою! Рекомендую!
29 січня '20 г.
Катерина
Моя мама погано переносить наркоз, тогу задля страховки я звернулась до Новікевича, щоб той слідкував за її станом під час операції, та після неї. Він довів, що я не помилилась з вибором. Під його керівництвом, процедура пройшла без ускладнень та ексцесів. Дякую Вам, за маму.
24 травня '17 г.
Софія
Нам потрібен був спеціаліст-анестезіолог, який був би присутнім під час операції. Так я познайомилась з Новікевич Андрієм. Завдяки йому операція пройшла успішно, а анестезія допомогла не відчувати болю. Дякуємо.
17 травня '17 г.
Врач онкогінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень сечостатевої системи. В обов'язки спеціаліста входить виявлення жінок з високим фактором ризику розвитку онкології, збір сімейного анамнезу, а також проведення планової вакцинації проти раку шийки матки. Лікар лікує фиброму, міому, ерозію шийки матки, ендометрит, видаляє папіломи та поліпи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Анестезіолог
Доктор Новікевич Андрій — лікар-анестезіолог, спеціаліст з дитячої анестезіології. Консультує пацієнтів різного віку — дорослих і дітей з питань знеболювання під час операції. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності перенесених травм, хронічних захворювань, алергічних реакцій на певні препарати. Психологічно готує дитину до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, стежить за станом хворого під час хірургічного втручання і в період виходу з наркозу.
Хірург, Флеболог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань судинної системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як доплерографія судин нижніх та верхніх кінцівок. Займається лікуванням варикозу. Використовує сучасні методи лікування судинних патологій, склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Радіолог
Лікар-радіолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі нейрорадіології, дитячої нейрохірургії, діагностики та лікування патологій м'язево-скелетної системи. Проводить радіологічні дослідження абдомінальних та торакальних органів. Надає консультації діагноста. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Приймає участь у щорічних радіологічних конгресах, роботі Європейського товариства радіологів (питання скелетної радіології). Є членом Асоціації радіологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує ринопластику, пластику верхніх та нижніх повік, пластику шиї та інтимну пластику. Приймає пацієнток, які хочуть збільшити або зменшити об'єм молочних залоз. Проводить абдомінопластику та нехірургічну підтяжку нитками APTOS. Лікує деформації носа, вікові зміни обличчя та шиї, ожиріння та клаповухість.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-хірург
Олег Михайлович спеціалізується на терапевтичній та хірургічній стоматології. Проводить видалення зубів, резекцію верхівки кореня, лікувє карієс, пародонтит, пародонтоз та інші захворювання зубів. Головний лікар клініки «Стоматолог і Я».
Дерматовенеролог
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець дерматовенеролог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія, полімолочна кислота
Кардіолог
Врач высшей квалификационной категории, консультирует пациентов с проблемами кардиологического профиля. Лещук Олег Борисович специализируется на диагностике нарушений сердечного ритма, Способствует в лечении миокардита, тахикардии и стенокардии. Оказывает услуги по анестезиологии.
УЗД-спеціліст
Доктор Свідрик Вікторія Володимирівна — спеціаліст з ультразвукової діагностики. Основний напрямок діяльності — допплерографія. Проводить транскраніальну допплерографію, дуплексне сканування артерій та вен верхніх та нижніх кінцівок, судин щитовидної залози, нирок, черевної аорти та її вісцеральних гілок. Також виконує ультразвукові дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору, щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу. Надає консультації діагноста. Постійно підвищує професійний рівень, навчається у передових національних школах УЗД.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.