Сторінка 4. Лікарі у Львові (Шевченківський район)

Марія
Дуже хороший лікар. Лікуємось усією сім'єю багато років.
06 листопада '19 г.
Богдана
Після довготривалого використання лінз почала відчувати дискомфорт та звернулася до офтальмолога за допомогою. Лікар оглянула. Вислухала мої скарги, поставила діагноз сухість очей та призначила лікування. Дуже вдячна, бо лікування швидко допомогла та я знову маю змогу носити лінзи.
12 березеня '19 г.
Юлія
Дуже хороший лікар.Рекомендую.Чотири роки ходжу лише до Юрія Богдановича.
13 квітня '17 г.
Антон
З задоволенням можу підтвердити, що Юрій Богданович класний стоматолог. Я особисто у нього майже рік обслуговуюсь – все чудово, без жодних зауважень.
07 серпня '16 г.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів, застосовуючи в своїй практиці новітні технології з прямої реставрації зубів, ювелірні методики ендодонтичного лікування каналів зуба.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується в області офтальмології. Лікує короткозорість, далекозорість, глаукому, блефарит, синдром сухого ока та халязіони. Займається підбором лінз та окулярів для зору. Виконує видалення стороннього тіла з ока. Володіє всіма сучасними методами діагностики та лікування офтальмологічних захворювань.
Хірург, проктолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними патологіями. Спеціалізується в області хірургії. Проводить усі види амбулаторних та стаціонарних оперативних втручань на молочних залозах. Виконує операції при геморої, парапроктиті. Займається проблемами діабетичної стопи, діабетичної виразки та діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок.
Гастроентеролог, терапевт
Гастроентеролог Лябах Олена Дмитрівна надає кваліфіковану медичну допомогу за спеціальністю. В роботі використовує сучасні методи діагностики та лікування. Займається лікуванням органів травлення, розладів і порушень в роботі системи шлунково-кишкового тракту.
Консультація 600/450 грн.
Хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою видалення апендициту, папілом, поліпів, пухлин м'яких тканин. Спеціаліст оперативно видаляє свищі, знімає шви, проводить обробку ран. Приймає у плановому режимі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Проводить консультації, оглядає пацієнтів, направляє на лабораторні та інструментальні дослідження. Лікує ГРВІ, ГРЗ, грип. Розробляє комплексні схеми терапії порушень з боку органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної та серцево-судинної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматовенеролог, УЗД-спеціаліст
Лікар Марутяк Оксана Степанівна - дерматовенеролог, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 20 років. Спеціалізується на ранній діагностиці загальних захворювань. Проводить видалення бородавок та папілом, доброякісних пухлин. Розробляє індивідуальні схеми терапії шкірних захворювань. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Кардіолог, терапевт
Лікар спеціалізується в галузях терапії та кардіології. Проводить діагностику та лікування серцево-судинних захворювань. Займається лікуванням гіпертонічної хвороби, стенокардії, атеросклерозу, тахікардії, серцевої недостатності.
Косметолог
Руслана Михайлівна лікар косметолог, проводить біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику, очищення шкіри, апаратні процедури. Надає послуги з лазерної епіляції, омолодження шкіри методом ін'єкційної косметології.
Консультація безкоштовно
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Стоматолог
Лікар-стоматолог першої категорії, спеціаліст терапевтичного, ендодонтичного та ортопедичного стоматологічного профілю. Проводить лікування карієсу, пародонтиту, робить пломбування зубів та зубних каналів. Має досвід стажування в США. В практичній діяльності використовує сучасні технології та новітній реставраційний матеріал.