Сторінка 2. Лікарі у Львові (Шевченківський район)

Ана
Она мой герой. Она знает свою работу, она очень внимательный и теплый человек. Она объясняет каждую деталь, Я из Грузии, и я волновалась находится в чужой стране, но я чувствую, что в хороших руках.
30 листопада '-1 г.
Марта
Ірина Богданівна - чудовий спеціаліст, на консультації ретельна та уважна, інформація стосовно стану здоров'я надана доступно і зрозуміло. Однозначно рекомендую Ірину Богданівну
31 липня '19 г.
Валерія
После переезда во Львов, потратила уйму времени на поиск хорошего гинеколога. Я рада, что мои поиски окончились на Ирине. Она меня полностью устраивает как специалист, я очень довольна.
21 травня '17 г.
Богдана
Мені дуже важко знаходити спільну можу з донькою, особливо коли вона стала активно дорослішати. Я хвилювалась, що вона може недоотримати знань та інформації стосовно жіночого здоров'я та статевого життя. Я вирішила довірити це питання спеціалісту, та привела доньку до Стружинської. Донька начебто задоволена Іриною, та обрала її в якості свого гінеколога. Я дуже рада, що мала знайшла свого лікаря, і що я їй в цьому допомогла.
14 травня '17 г.
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог проводить консультативний прийом і діагностику захворювань внутрішніх органів, інтерпретує результати лабораторних та інструментальних методів дослідження. Займається лікуванням захворювань гастроентерологічного профілю, проведенням УЗД
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 650/600 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Офтальмолог
Лікар Шендра Ян Васильович, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області офтальмології, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно підбору окулярів для зору та лінз. Проводить діагностику зору та процедуру авторефрактометрії, займається лікуванням аномалії рефракції, катаракти, глаукоми, захворювань сітківки та зорового нерва. Досліджує очну тонометрію. Опубліковані різні роботи по очних хворобах як в Україні так і кілька робіт за кордоном.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
21 рік досвіду
Лікар займається комплексною терапією безпліддя у чоловіків та жінок, працює за сучасними методиками. Визначає справжні причини порушення роботи репродуктивної системи. Призначає заходи з відновлення менструального циклу. Усуває запальні та інфекційні захворювання. Приймає вагітних жінок, приймає пологи.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій вагітності. Допомагає в плануванні, оцінює загальний стан пацієнтки та плода у період виношування дитини. Надає підтримку під час підготовки до пологів, усуває ускладнення в післяпологовий період.
Офтальмолог
Проводитьлікування гострих і хронічних очних патологій: глаукоми, захворювання сітківки,кон’юктиви, блефарити, кератити, іридоцикліти, увеїти та інші.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Дієтолог-нутриціолог, Дієтолог
Лікар контролює схуднення та набір маси тіла, проводить корекцію дієти по стану здоров'я, навчає навичкам правильного харчування.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
1 рік досвіду
Вважаю, що у роботі важливий комплексний і водночас індивідуальних підхід до кожного пацієнта. Розповім про взаємозвʼязок між способом харчування та виникненням захворювань шлунково-кишкового тракту і те,як саме зі зміною раціону можна позбавитись певних симптомів захворювань органів травлення та зменшити частоту загострень хронічних захворювань.
Консультація 650/600 грн.
Гастроентеролог
Лікує хвороби стравоходу, хвороби шлунку, хвороби печінки, хвороби жовчневого міхура, хвороби підшлункової залози, хвороби тонкого і товстого кишківника.
Консультація 900/850 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, займається профілактикою та лікуванням жіночих хвороб, безпліддя, патології шийки матки, статевих інфекцій. Галина Миколаївна надає послуги по веденню вагітності. Лікар володіє методами гістероскопії.Проводить інєкційну корекцію урогенітальної ділянки та інтимну пластику.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський