Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі стоматологи у Львові (Галицький (Центр))

Стоматолог
12 років досвіду
8,35
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, лікує дітей від одного року життя до підліткового віку. Має великий досвід застосування загального знеболення при лікуванні порожнини рота.
Кристина
03 серпня '16р.
10
Спасибо за качественное лечение!
Записатися на прийом
Консультація 100 грн.
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
Стоматолог
33 роки досвіду
8,25
Дитячий лікар
Дитячий стоматолог вищої категорії, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Анастасія
16 листопада '16р.
8
Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Стоматолог-хірург, Ортопед
11 років досвіду
8,10
Дитячий лікар
Олена Ярославівна стоматолог-хірург, ортопед. Спеціалізується на повному спектрі послуг з хірургічної стоматології, лікує як дітей так і дорослих. Займається видаленням зубів. Лікар проводить художню реставрацію зубів і зубних рядів.
Еріка
09 серпня '16р.
10
Якщо вам знадобиться хороший стоматолог для дитини, звертайтеся до Олени. Не тільки допоможе, але і корисні поради і рекомендації дасть, у нас так було - ми залишилися задоволені.
Записатися на прийом
Стоматолог
25 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Олена Борисівна дитячий стоматолог, проводить лікування дітей від одного року життя і до повноліття. Займається лікуванням молочних зубів, їх видаленням, пломбування каналів, герметизацією фісур.
Светлана
03 жовтня '16р.
10
Предпочитаю обслуживание у проверенного, одного и того же стоматолога. У Елены Борисовны и сама лечусь, а вот недавно она пломбу и сыну моему ставила – замечательный врач.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
Стоматолог
11 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Дитячий стоматолог-терапевт, лікар займається профілактикою та лікуванням широкого спектру зубних патологій. Від лікування карієсу у малюків віком до одного року до проведення стоматологічних процедур під загальним наркозом.
Раіса
03 вересня '16р.
8
Мені подобається доброзичливість Марії до пацієнтів і позитивний настрій. А роботу свою вона виконує бездоганно і результатами лікування у неї я завжди задоволена.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог
30 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Зоряна Романівна, практикуючий лікар-стоматолог, кандидат медичних наук, доцент, спеціалізується на наданні терапевтичних послуг у стоматології. Лікар проводить профілактику та лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Ирина
06 вересня '16р.
9
Мне понравилась доктор. Отлично проводит лечение.
Записатися на прийом
Стоматолог
9 років досвіду
7,35
Дитячий лікар
Дитячий лікар-стоматолог, займається лікуванням дітей від народження до повноліття. Проводить профілактику захворювань ротової порожнини. Лікар володіє сучасними методиками лікування в дитячій стоматології.
Іванна
10 жовтня '16р.
7
Дитина просто в захваті від лікаря!!! Чесно кажучи — я теж)))
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Стоматолог
24 роки досвіду
7,35
Дитячий лікар
Дитячий стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Юлия
14 липня '16р.
7
Ахмад опытнейший врач, какие могут быть комментарии. Он в стоматологии уже столько лет, поможет даже в тяжелом случае, зубы будут здоровыми и красивыми. Мне лично здорово помог.
Записатися на прийом