Солонько Галина Миронівна

Стоматолог
врач вищої категорії
Дитячий стоматолог вищої категорії, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.

Анастасія
Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.
Алексей
Я доволен выбором врача. Рекомендую.
Таскіна Валерія
Дуже задоволена усіма лікарями і персоналом в цілому. Приїхала з дитинкою 3,5 рочків. Треба було і зубчики лікувати, рвати. Робила анастезію. Дуже переживала. Все пройшло супер. Робота усього персоналу на всі 100.заклад супер. Дитинка задоволена, стресу нема. Думала що це ми приїхали в ігрову кімнату. Підхід до дітей шикарний. Це стосується усього персоналу. Дуже задоволена що обрала саме цей заклад. Дитина щаслива і це саме головне каже ще хочу приїхати. Кажу ариїдим але надіюсь не скоро. Рекомендую. Дякую щераз усім.
Марія
Щиро раджу! Довго вагались на лікування зубків синочку 4 рочки в медикаментозному сні. Після консультації з Галиною Миронівною відважитись. Все пройшло чудово. Ми задоволені
Загородня Любов
Галина Миронівна Солонько - чудовий лікар! Найкращий!! Моєму сину (2 роки) пролікувала, відреставрувала передні зубки. Професійна, людяна, ввічлива, приємна людина
Ковальчук Марія
Чудовий лікар, відмінний спеціаліст. Після знайомства з Галиною Миронівною дітки перестали боятись стоматолога, для нашої сім'ї це найкращий дитячий стоматолог