Лікарі стоматологи (Ортодонт) у Львові (Галицький (Центр) район)

Вера
Очень понравилось, как профессионально и слаженно работает врач-стоматолог Наталия Анатольевна Ухач. Лечение своих зубов я легко доверила с первого раза. Наталия Анатольевна произвела впечатление грамотного и аккуратного профессионала. Советую.
30 листопада '-1 г.
Потрапила на прийом до Наталії Анатоліївни випадково. Чудовий лікар, гарно розуміє свою справу, уважна, прислухається до побажань пацієнта.
11 серпня '16 г.
Лариса
Чудовий лікар! Дякую за допомогу!
02 жовтня '16 г.
Антон
Все прошло просто великолепно. Я очень доволен результатом лечения.
01 жовтня '16 г.
Стоматолог-ортодонт
21 рік досвіду
Лікар першої категорії стоматолог-ортодонт, практикує ендодонтичне лікування, лікує всіх видів патологій прикусу, робить пломбування. Лікує карієс, періодонтити, гінгівіти, стоматити, пульпіти.
Ортодонт
Лікар-ортодонт, займається лікуванням патології прикусу в дітей і дорослих. Проводить постановку керамічних і металевих брекет-систем. Використовує різноманітні новітні технології в ортодонтії.
Стоматолог-ортодонт
21 рік досвіду
Лікар-ортодонт, займається усіма видами виправлення прикусу. Використовує новітні технології усфері ортодонтії. Встановлює капи, пластинки, брекети. Поліна Юріївна також спецалізується на наданні терапевтичних послуг у стоматології.
Ортодонт
Наталія Василівна лікар вищої категорії ортодонт, займається підбором і встановленням брекет-систем, лінгвальних пластин, капів.