Сторінка 3. Лікарі у Львові (Галицький (Центр) район)

Lina
Я рідко пишу відгуки. Але не можу не написати про Марту Володимирівну . Коли потрапила до неї то була в повному відчаї так як мій гінеколог налякав мене до божевілля . Марта Володимірівна дуже компетентний спокійни і уважний лікарь,в мене був діагноз папілома . Не буду довго писати,в лише скажу що на сьогоднішній день я повнісю здорова) Можливо якщо порівнювати цінуву політику то в центрі ДВ це дорожче,але там дбайливий справді підхід до пацієнта сучасне обладнання .На мою думку все відповідає своїй ціні. Побільше б таких уважних, і розумних лікарів як Марта Володимирівна !!!
Ірина
Висококваліфікований і висококласний спеціаліст. Обстеження робить швидко і чітко. Дає цінні поради. Доступний у спілкуванні.
Наталя
Була на прийомі у Марти Володимирівної ,яка уважно вислухала і заспокоїла,зробивши необхідні обстеження ,все ретельно пояснила і призначила лікування. Дуже добра як людина, і як лікар уважна,розумна і кваліфікована.
30 липня '19 г.
Олена
Дуже задоволена.Все чітко пояснили і обстежили ‚буду звертатися ще ‚ дуже рекомендую
УЗД-спеціаліст
31 рік досвіду
Лікар УЗ-діагностики першої категорії, кандидат медичних наук. Займається проведенням ультразвукових досліджень з оцінкою стану внутрішніх органів та систем. Закінчив Львівський ордена Дружби народів державний медичний університет.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна – акушер-гінеколог. На протязі 17 років допомагає жінкам у питанні правильної вагітності. Розробляє індивідуальні схеми відновлення менструального циклу. Назначає медикаменті, дія яких направлена на успішне зачаття. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Проводить діагностику та лікування сучасними методами.
Проктолог, Онкохірург
Хірург-проктолог Кумар Наталія Павлівна спеціалізується на лікуванні захворювань, що протікають у прямій та ободової кишках та анусі. Проводить консультацію з питань запальних та хронічних хвороб цих органів. Діагностує та лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит, глистні інвазії, поліпи, пухлини, витягує з органу чужорідні тіла. Спеціалізується на видаленні анальних кондилом хірургічним шляхом, а також на бужуванні анального отвору. За допомогою нового сучасного обладнання має процедуру висічення анальних тріщин. Лікує геморой на різних стадіях.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Стоматолог
Лікар-стоматолог, має досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, гнатології. Мар'яна Ігорівна постійно вдосконалює свої професійні вміння беручи участь в практичних семінарах, конференціях.
УЗД-спеціаліст
Лікар Чубінська Олена Ігорівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Надає послуги спеціаліста ультразвукової діагностики. Займається дослідженням організму людини за допомогою ультразвукових хвиль. Проводить обстеження всіх органів і тканин людини. Виявляє патології в розвитку на ранніх термінах вагітності. Робить обстеження органів черевної порожнини, щитовидної залози, органів малого тазу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Хірург
Лікар Загородній Олександр Володимирович спеціалізується в області абдомінальної хірургії, як відкритої, так і лапароскопічної хірургії. Займається перев'язкою ран, накладенням та зняттям швів. Проводить лікування захворювань внутрішніх органів, кісток, лікує травми кісток та переломи
Кардіолог
Врач высшей квалификационной категории, консультирует пациентов с проблемами кардиологического профиля. Лещук Олег Борисович специализируется на диагностике нарушений сердечного ритма, Способствует в лечении миокардита, тахикардии и стенокардии. Оказывает услуги по анестезиологии.
Ендоскопіст, Бронхолог
Спеціаліст Лілія Борисівна займається дослідженням стану гортані та трахео-бронхіального дерева за допомогою проведення ендоскопії. З’ясовує причини бронхітів, довготривалого кашлю, пневмонії, задишки тощо. Проводить капсульну ендоскопію та інгаляційну терапію, здійснює ларингоскопію та бронхоскопію. Застосовує новітні технології та препарати.
Анестезіолог
Володимир Андрійович дитячий лікар-анестезіолог, проводить супровід складних операцій, у тому числі і під медичним наркозом. Має вищу кваліфікаційну категорію, ступінь к.м.н.
Дитячий невролог
Лікар Миронович Роман Тадейович – дитячий невролог. Досвід роботи 34 роки. Лікар вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Проводить лікування пошкоджень у роботі головного мозку у віці до одного року. Приймає дітей у консультативному режимі. Проводить огляд новонароджених до одного року. Лікує вроджені аномалії ЦНС.