Сторінка 5. Лікарі у Львові (Галицький (Центр) район)

Анатолій
Щиро вдячний за допомогу! Дуже гарний лікар. Рекомендую.
04 вересня '16 г.
Леонід
Мені лікар дуже сподобалась - давно не зустрічав таких приємних лікарів. Щиро вдячний за надану допомогу!
29 жовтня '16 г.
Лікар мені дуже сподобався. Провів необхідне лікування і росписав рекомендації. Дякую.
23 липня '16 г.
Вероника
Лечение безболезненное и качественное. Рекомендую.
08 вересня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Катерина Теодорівна лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії. Лікар володіє усіма сучасними технологіями ортопедичного лікування в стоматології.
Стоматолог-ортопед, Хірург
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед, хірург, надає послуги в сфері хірургічної та ортопедичної стоматології. В своїй практиці використовує новітні технології, що є запорукою найкращого результату лікування. Лікар також займається викладацькою та науковою роботою.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, лікує дітей від одного року життя до підліткового віку. Має великий досвід застосування загального знеболення при лікуванні порожнини рота.
Стоматолог
Юлія Стефанівна лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Спеціалізується на естетичній стоматології та пародонтологія. Лікар постійно бере участь в різноманітних практичних семінарах з питань стоматології.
Уролог, Андролог, Физиотерапевт
Лікар спеціалізується в області урології, андрології, фізіотерапії. Лікує уретрит, цистит, пієлонефрит і чоловіче безпліддя. Виконує масаж передміхурової залози, ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура і статевого члена. В роботі використовує такі методики: магнітотерапію, лазеротерапію і електротерапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Стоматолог-ортопед
21 рік досвіду
Лікар-стоматолог Степан Степанович, спеціалізується на ортопедії. Займається протезуванням за допомогою різних імплантів. Надає перевагу естетиці і функції в стоматології.
Стоматолог-гігієніст
Віра Євстахіївна лікар-гігієніст, проводить процедури по підтримці гігієни ротової порожнини. Консультує пацієнтів з питань професійної гігієни та пародонтології. Лікар бере участь в різних конференціях, семінарах.
УЗД-спеціаліст
Врач диагност, радиолог, оказывает помощь пациентам при диагностировании заболеваний молочных желез, патологий лимфатических узлов, сосудов, вен и артерий конечностей. Специализируется на ультразвуковых исследованиях предстательной и щитовидной желез, почек, надпочечников. Имеет опыт в проведении УЗИ органов брюшной полости, дуплексного сканирования сосудов. Румянцева Дарья Вадимовна член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Лікар УЗД, терапевт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні кардіоміопатій, хронічної ревматичної хвороби серця, функціональних розладів ССС (серцево-судинної системи), ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, артеріальної гіпертензії, вад серця та запальних захворювань серця. Займається письмовою інтерпретацією результатів ЕКГ. Проводить зняття неускладненого гіпертонічного кризу. Приймає пацієнтів із задишкою (задишка в лежачому положенні), набряками (набряки нижніх кінцівок), швидкою втомлюваністю, слабкістю, шумом у вухах та прискореним серцебиттям.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1