Лікарі стоматологи (Стоматолог-терапевт) у Львові (Франківський район)

Ірина
Стоматолог, який добре робить свою справу. Взявся за мої проблемні зуби після невдалого лікування в іншого лікаря. Пролікував, перепломбував і допломбував мої зігнуті канали, зробив реставрацію. Щиро дякую!
30 листопада '-1 г.
Олександра
Фаховий стоматолог. Уважно оглянув мої зуби, розписав план лікування. Детально розпитав про алергії, загальний стан здоров’я. Вилікував зуб, який інші радили виривати. Поставив коронки на передні зуби, тепер я не стидаюсь посміхатись. Рада, що знайшла свого лікаря
02 березеня '18 г.
Іван
У Заремби я лікував гінгівіт, що протікав у гострій формі. Захворювання дуже неприємне, навіть їсти нічого не хочеться. Після професійної чистки ротової порожнини, Юрій Ігорович призначив мені фізіотерапевтичне лікування. Я зразу ж відчув полегшення, а через тиждень, взагалі, уже й забув, що хворів.
02 березеня '17 г.
Каріна
Я довго шукала гарного стоматолога, у якого можна було б лікувати різні захворювання зубів і ясен. Після того, як я відвідала Юрія Ігоровича, я з упевненістю можу сказати, що маю "свого стоматолога". Юрій Ігорович видаляв мені зубний камінь, лікував два зуби, уражені карієсом. Мені було не боляче, не страшно, а головне, результат відмінний.
06 лютого '17 г.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар Заремба Юрій Ігорович, спеціалізується у сфері терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікар діагностує та лікує хвороби ясен (гінгівіти, парадонтити); карієс та його ускладнення (пульпіти, періодонтити) та проблеми прикусу. Виконує відновлення зубного ряду шляхом протезування (металеві та цирконієві керамічні коронки, бюгельні протези, протезування на імплантах). В роботі користується сучасними методами діагностики, лікування та профілактики захворювань ротової порожнини.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології) р.Франківський