Поташник Ірина Романівна

Стоматолог
Доктор стоматолог, основными направлениями в работе являются лечение заболеваний гингивита, зубного камня, кариеса, пульпита, пародонтит и периодонтита. Специализируется на эрозии зубов, отбеливании зубного ряда и художественной реставрации зубов. Поташник Ирина Романовна оказывает услуги по профессиональной гигиене зубных рядов, обучает пациентов правилам гигиены полости рта

Христина
Ірина Романівна уже протягом двох років лікує мої зубки. Вона мало того, що вправний лікар, як людина, вона гарний співрозмовник. Завжди переживає за своїх клієнтів, цікавиться самопочуттям, та може навіть порадити щось. Безумовно, вона мій улюблений лікар, хоча я раніше стоматологів дуже боялась.
Інесса
Від паління та частих кавових ритуалів у мене дуже потемнішала емаль, я вирішила, що треба відбілювати. Подруга порадила звернутись саме до Ірини Романівни. Вона класний спеціаліст, видно, що вона дійсно на своєму місці та любить свою справу. Мої зубки тепер навіть біліші, ніж були завжди. Дякую!

• 2010 р. – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.